خانه
بلاگ
حساب کاربری

هزینه سفر به دبی در خرداد ۱۴۰۳

۰ تا ۱۰۰ هزینه سفر به دبی در سال ۱۴۰۲
تاریخ انتشار: 1403/2/31

شاید پاسخ سوال هزینه سفر به دبی چقدر است اولین سوالی باشد که برای برنامه‌ریزی سفر در ذهن شما شکل بگیرد. برای پاسخ به این سوال در این مقاله از توریک قصد داریم بررسی کنیم که از لحظه‌ای که عزم سفر به دبی و درخواست ویزا تا لحظه رسیدن به منزل، به چه مبلغی از پول نیاز دارید؟

‌هزینه‌ سفر به دبی چقدر است؟

هزینه سفر به دبی چهار‌شبه برای هر نفر در خرداد ۱۴۰۳ از ۱۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان است. این مبلغ شامل هزینه ویزا، پرواز رفت و برگشت ارزان و هزینه هتل ۳ ستاره است. البته شما با همین هزینه می‌توانید به جای سفر هوایی، با استفاده از کشتی به دبی سفر کنید و از تفریحات و حمل و نقل ارزان و اقتصادی در دبی نیز استفاده نمایید.

در ادامه به بررسی هزینه سفر به دبی در سه نوع ارزان یا اقتصادی، بیزنسی و لاکچری می‌پردازیم:

هزینه سفر اقتصادی (اکونومی) به دبی چقدر است؟

هزینه سفر اقتصادی به دبی برای هر نفر در خرداد ۱۴۰۳ از ۱۸,۷۰۰,۰۰۰ تا ۲۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان است.

هزینه ویزا، هتل، بلیت پرواز اقتصادی یا کشتی به دبی: هزینه سفر اقتصادی به دبی چهار‌شبه برای دونفره با هواپیما در خرداد ۱۴۰۳ از ۴۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان است و همین سفر با کشتی ۳۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.

هزینه حمل‌ونقل اقتصادی در دبی: برای حمل‌ونقل درون‌شهری در سفر اقتصادی‌تان، بهتر است از مترو استفاده نمایید. قیمت بلیت مترو در دبی برای بزرگسالان بسته به مسافت از ۲.۰۰ تا ۶.۵۰ درهم (بسته به مسافت و تعداد zone طی شده) متغیر است و شما در طول چهار روز سفر شما عددی بین ۱۰۰ الی ۱۵۰ درهم را باید بابت هزینه حمل‌ونقل اقتصادی در دبی پرداخت نمایید.

هزینه تفریحات ارزان دبی: هزینه تفریحات دبی از ۳۰ الی ۲۵۰ درهم است و هزینه تفریحات در یک سفر چهارروزه بین ۴۰۰ الی ۱۵۰۰ درهم است. البته برای انتخاب تفریحات و بازدید از جاذبه‌ها و جاهای دیدنی دبی دست شما باز است و می‌توانید از تفریحات و سواحل رایگان دبی بازدید نمایید تا هزینه‌های سفر شما اقتصادی‌تر شود.

برای اخذ فوری ویزای دبی و دریافت بهترین پیشنهادهای هتل و پرواز با کمترین قیمت فرم زیر را تکمیل کنید.


هزینه سفر بیزینسی به دبی چقدر است؟

هزینه سفر بیزینسی به دبی برای دو نفر در خرداد ۱۴۰۳ از ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان است. این مبلغ شامل هزینه پرواز، هتل چهارستاره، تاکسی و تفریحات متوسط دبی برای چهار روز است. اگر به‌جای تاکسی از مترو استفاده کنید مبلغ ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان از هزینه‌های شما کاسته خواهد شد.

هزینه ویزا، هتل ۴ یا ۵ ستاره، پرواز دبی: هزینه سفر دبی چهارشبه برای دو نفر با هواپیما در هتل ۴ ستاره از ۴۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان و در هتل ۵ ستاره از ۵۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.

هزینه تاکسی برای سفر چهارروزه به دبی: متوسط هزینه تاکسی در سفر چهارشبه دبی بین ۱۷,۴۰۰,۰۰۰ (۱۰۰۰ درهم) تا ۴۳,۵۰۰,۰۰۰ (۲۵۰۰ درهم) است.

هزینه تفریحات دبی در سفر بیزینسی: هزینه تفریحات متوسط (نه ارزان نه لاکچری) دبی بین ۲۰۰ الی ۱۰۰۰ درهم است و هزینه تفریحات و بازدید از جاهای دیدنی بین ۱۵۰۰ الی ۷۰۰۰ درهم است.

هزینه سفر لاکچری به دبی چقدر است؟

هزینه سفر لاکچری به دبی برای دو نفر در خرداد ۱۴۰۳ از ۲۴۰.۰۰۰,۰۰۰ تومان است. این مبلع شامل هزینه هتل ۵ ستاره تاپ، بلیت هواپیمای امپایر، ترنسفر با خودروهای لاکچری، تاکسی دربستی و استفاده از تفریحات دبی است. اگر ایل به استفاده از پرواز بیزینس کلاس هستید، مبلغ ۴۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان به هزینه سفر شما اضافه خواهد شد.

هزینه هتل ۵ ستاره تاپ، ویزا و پرواز لاکچری به دبی: هزینه رزرو هتل ۵ ستاره تاپ در دبی از شبی ۲۰۰ دلار است که برای چهار‌شب مبلغ آن ۸۰۰ دلار آمریکا خواهد شد. هزینه ویزا برای دونفره ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان و هزینه پرواز شرکت امارات به دبی در خرداد ۱۴۰۳ از ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان و پرواز بیزینس کلس از ۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.

هزینه تفریحات لاکچری دبی: هزینه تفریحات برای افرادی که قصد سفر لاکچری ۴روزه به دبی در خرداد ۱۴۰۳ را دارند از ۷۰۰۰ درهم (۱۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان) است. لازم به ذکر است که برنامه‌ریزی برای تفریحات در دبی قابلیت شخصی‌سازی بسیار بالایی دارد که در ادامه به بررسی آن پرداخته‌ایم.

برای سفر به دبی چقدر پول ببریم؟

برای پاسخ به این سؤال که برای سفر به دبی چقدر پول ببریم باید گفت که تعداد روزهای اقامت و علایق شما در این امر بسیار تأثیرگذار است؛ اما توصیه می‌شود درصورتی‌که دو نفر هستید و تور دبی را برای یک هفته رزرو کرده‌اید، به طور میانگین حدود ۷ الی ۸ هزار درهم برای خوردوخوراک و تفریح در دبی به همراه داشته باشید.

قیمت تور دبی چقدر است؟

قیمت تور دبی در هتل چهار‌ستاره در خرداد ۱۴۰۳  برای هر نفر از ۱۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان و در هتل پنج‌ستاره از ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

قیمت تورهای دبی توریک در خرداد 1403:

قیمت تورهای خرداد 1403 شرکت خدمات گردشگری توریک در جدول زیر قرار دارد:

تاریخ و پرواز هتل خدمات قیمت تور (اتاق 2 تخته)
۱۷ تا ۲۰ خرداد هتل Golden Tulip Deira بیمه

ویزا امارات

اقامت در هتل با صبحانه

لیدر فارسی زبان

۱۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان
هتل Gevora ۲۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
هتل Jw Marriot Marquis ۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

البته شما می‌توانید با تماس با کارشناسان بخش تور در توریک برای هر پروازی که می‌خواهید در هر هتلی که می‌خواهید در نزدیک‌ترین زمانی که هتل و پرواز ظرفیت دارد تور خود را رزرو نمایید.

برای استعلام قیمت تور دبی از کارشناسان توریک کلیک کنید.

1. هزینه اخذ ویزای توریستی دبی

اولین هزینه برای سفر به دبی، هزینه‌ی اخذ ویزای دبی است که برای ویزای توریستی ۱۰ روزه حدود ۵ میلیون تومان است. اگر قصد داشته باشید تعداد روزهای بیشتری را در این شهر توریستی بمانید، ممکن هزینه‌تان تا ۱۵ میلیون تومان هم‌افزایش یابد و همچنین درصورتی‌که بخواهید ویزای چند بار ورود یا مالتی بگیرید، باید نزدیک به ۱۱ میلیون تومان هزینه کنید. تصویر صفحه ویزای توریستی دبی توریک به تفکیک تعداد روز و دفعات ورود:

هزینه سفر به دبی

البته بهتر است قبل از هر اقدامی برای برنامه‌ریزی برای سفر و درخواست اخذ ویزای دبی، وضعیت بلک‌لیست ویزای دبی را بررسی نمایید تا به مشکلی در طول پروسه اخذ ویزا نخورید.

برای اخذ فوری ویزای دبی و دریافت بهترین پیشنهادهای هتل و پرواز با کمترین قیمت فرم زیر را تکمیل کنید.


2. هزینه‌های مربوط به بلیط سفر

دومین هزینه سفر به دبی، هزینه خرید بلیط رفت و برگشت شماست. شما می توانید با هواپیما یا کشتی به دبی سفر کنید که در ادامه به بررسی هزینه هر کدام پرداخته ایم.

هزینه سفر به دبی با هواپیما

همانطور که می‌دانید اولین قدم برای شروع یک سفر خارجی، تهیه بلیط است. بیشتر مسافران دبی از طریق پرواز با هواپیما به این شهر سفر می‌کنند که جزو راحت‌ترین گزینه‌های سفر است. شرکت‌های هواپیمایی زیادی در کشور وجود دارند که پرواز ایران به دبی را به صورت مستقیم پشتیبانی می‌کنند و با ارائه بهترین خدمات به افراد کمک می‌کنند تا با توجه به شرایط خود بهینه‌ترین نوع پرواز را انتخاب کنند.

هزینه‌‌های مربوط به بلیط سفر یکی از مواردی است که در برنامه‌ریزی برای هزینه سفر به دبی باید به آن توجه کرد. هزینه بلیط رفت و برگشت سفر به دبی در سال ۱۴۰۳ به صورت فرست‌ کلاس حدوداً بین  ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان و هزینه بلیط رفت و برگشت به دبی در کلاس اکونومی چیزی حدود ۹ میلیون تومان برای یک بزرگسال است.  توجه داشته باشید که قیمت بلیط رفت و برگشت دبی متناسب با توجه به شرایط هر فردی، متفاوت خواهد بود.

ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیمای تهران دبی:

به گزارش skyscanner ارزانترین ماه های سال برای خرید بلیط هواپیمای تهران دبی به شرح زیر است:

هزینه بلیط تهران کانادا در ماه های متفاوت

به دلیل نوسانات قیمت ارز در تصویر بالا هزینه ها به یورو آورده شده است تا اعتبار اطلاعات برای مدت زمان بیشتری حفظ شود. (اطلاعات برای آذر ۱۴۰۳ است)

سفر به دبی با کشتی

اگر می‌خواهید یک سفر اقتصادی به دبی داشته باشید، می‌توانید به صورت دریایی نیز به این شهر توریستی سفر کنید. سفر دریایی نسبت به سفر هوایی کمتر رایج، اما بسیار هیجان انگیز است و از این طریق، قادر خواهید بود در هزینه سفر به دبی صرفه جویی کنید. اگر تصمیم دارید از طریق دریا به دبی سفر کنید، باید ابتدا به بندر لنگه بروید. برای این منظور می‌توانید از قطار یا اتوبوس استفاده کنید و سپس با کشتی‌های مسافربری به سمت دبی حرکت کنید. هزینه سفر با کشتی به دبی بسیار اقتصادی و به‌صرفه بوده و حدود قیمت آن ۳ میلیون تومان برای کشتی‌های تندرو است.

3. عوارض خروج از کشور

همانطور که می‌دانید، باید هزینه‌ای تحت عنوان عوارض خروج از کشور بپردازید. براساس اطلاعیه سال ۱۴۰۳، اگر برای اولین بار است از کشور خارج می‌شوید، باید ۵۲۰ هزار تومان برای عوارض بپردازید و برای دوم و سوم، به ترتیب مبلغ ۷۸۰ هزار تومان و ۱ میلیون و ۴۰ هزار تومان از شما گرفته می‌شود. البته در صورتی که سفرتان زیارتی باشد این مبلغ کمتر خواهد بود.

اطلاعات پرواز تهران دبی

۴. هزینه اقامت در سفر دبی

 اقامت در سفر دبی

یکی دیگر از مواردی که در برنامه‌ریزی برای هزینه سفر به دبی اهمیت دارد، هزینه رزرو هتل و محل اقامت است. کیفیت هتل و محل اقامت تاثیر بسزایی در تجربه سفر شما خواهد داشت، بنابراین بهتر است هتلی با امکانات رفاهی مناسب را برای اقامت خود در نظر بگیرید. تمامی هتل‌هایی که در دبی وجود دارند، امکانات رفاهی و خدمات لوکسی ارائه و مسافران خود را شگفت‌زده می‌کنند. محل اقامتتان می‌تواند یک هتل فوق‌ لاکچری در برج العرب باشد و یا یک هتل 3 ستاره با امکانات معمولی. بسته به انتخاب شما، هزینه اقامتتان در دبی متفاوت است. به‌طورکلی برای یک شب اقامت در هتل‌های دبی از ۴۰ تا ۵۰۰ دلار می‌توانید هزینه کنید. به‌طور دقیق‌تر هزینه‌های مربوط به اقامت در هتل‌های پنج ستاره دبی برای هر شب از حدود ۸ میلیون شروع می‌شود و با توجه به امکاناتی که هتل ارائه می‌دهد، افزایش می‌یابد. همچنین هزینه اقامت در هتل‌های چهار ستاره دبی برای هر شب بین ۴ تا ۷ میلیون تومان متغیر است.

۵. هزینه‌های حمل و نقل در دبی

یکی از مواردی که در مقدار پولی که با خود به دبی می‌برید باید موردتوجه قرار دهید، هزینه تردد و رفت‌وآمد است. در کل می‌توان گفت که شما بر اساس میزان بودجه خود می‌توانید تصمیم بگیرید که با تاکسی، مترو یا اتوبوس در دبی رفت‌وآمد کنید. توصیه می‌شود که برای رفت‌وآمد به فرودگاه از تاکسی و برای تردد در شهر از مترو استفاده کنید.

برای رفت‌وآمد بین فرودگاه و هتل با تاکسی، حدود ۲۰۰ درهم و برای خرید کارت نقره‌ای مترو که ۷ روز اعتبار دارد نیز حدود ۸۱ درهم باید هزینه کنید؛ بنابراین کل هزینه موردنیاز برای تردد در دبی به‌ازای دو نفر حدود ۲۸۱ درهم است.

هزینه‌های حمل و تقل در دبی به شرح زیر است:

 • هزینه تاکسی: حدوداً 2 درهم به ازای هر کیلومتر است. برای هر مسیر حداقل 20 تا 25 درهم. شما امکان استفاده از تاکسی اینترنتی که اپلیکشن آن در دبی با نام “کریم” شناخته می‌شود را هم دارید.
 • هزینه مترو: بلیط تک سفر حدود 6 درهم است.
 • هزینه اتوبوس: بین 5 تا 15 درهم بسته به مسیر
 • هزینه اجاره خودرو: بسته به نوع خودرو متفاوت است مثلا هزینه یک روز اجاره هیوندای اکسنت مدل 2020 حدود 45 دلار است.

اگر قصد دارید در هزینه‌های مربوط به حمل و نقل درون شهری صرفه جویی کنید، بهتر است اجاره خودرو در دبی را امتحان کنید.

۶. هزینه تفریحات دبی

هزینه تفریحات دبی

هزینه تفریح و گشت‌وگذار در دبی نیز به کیفیت و کمیت تفریحاتی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد؛ برای مثال درصورتی‌که تمایل دارید در طول ۷ روز اقامت در دبی جذاب‌ترین تفریحات مثل سافاری در صحرا همراه با یک شام خوشمزه، بازدید از برج خلیفه، تفریح در پارک آبی آکواونچر آتلانتیس، آکواریوم دبی و غیره را تجربه کنید به حدود ۲۱۳۰ درهم نیاز خواهید داشت.

از طرف دیگر درصورتی‌که تمایل دارید هزینه تفریح و گشت‌وگذار در این شهر برای شما پایین‌تر باشد، باید تا حد ممکن تفریحات رایگان دبی را جایگزین تفریحات لاکچری در دبی کنید؛ برای مثال صبحانه را به‌صورت رایگان در هتل و ناهار و شام را در یک رستوران معمولی سرو کنید. علاوه‌برآن بهتر است از تاکسی برای رفت‌وآمد استفاده نکنید.

دبی به تفریحات جدید و متنوعش مشهور است! پس حتماً باید حدود قیمت‌ها قبل از سفر دستتان باشد. هزینه بازدید از جاذبه‌های گردشگری دبی و استفاده از تفریحات نسبتاً ارزان دبی به شهر زیر است:

 • بلیط پارک آب: حدود 300 درهم
 • شهربازی‌های دبی: حدود 300 درهم
 • بازدید از برج خلیفه: 154 درهم
 • بلیط چرخ و فلک عین: 150 درهم برای بزرگسالان و 100درهم برای کودکان
 • آکواریوم دبی : ۱۷۵ تا ۴۰۰ درهم
 • دلفیناریوم: ۷۵ درهم
 • فلایینگ کاپ دبی: 60 درهم
 • بازدید از باغ گاردن گلو: 65 درهم
 • بازدید از موزه آینده: 145 درهم
 • بازدید از موزه مادام توسو: ۱۴۵ درهم

هزینه بازدید از جاذبه‌های گردشگری و استفاده از تفریحات لاکچری دبی

اگر محدودیت مالی خاصی ندارید و به دنبال یک سفر لاکچری به دبی هستید می توانید به سراغ تفریحات لاکچری دبی بروید.

 • تورهای سافاری: ۱۵۰ تا ۳۱۰ درهم
 • فلای بورد: ۳۷۰ درهم
 • جت اسکی: از ۳۷۰ درهم
 • تورهای هلی‌کوپتر سواری: از ۶۷۰ درهم
 • اسکای دایوینگ (چتربازی) در دبی: از 1700 درهم
 • غواصی در عمیق‌ترین استخر دبی: ۴۰۰ تا ۱۸۰۰ درهم
 • بالن سواری در دبی: 900 درهم

۷. هزینه رستوران و غذا در دبی

هزینه‌های خورد و خوراک و رستوران در شهر دبی هم بستگی به این دارد که به چه رستوران‌هایی می‌روید. در این شهر برای انتخاب رستوران دستتان کاملاً باز است زیرا رنج قیمتی رستوران‌های دبی، متنوع است. هزینه هر وعده غذا در رستوران‌‌های ارزان قیمت برای هر نفر حدود ۱۰۰ درهم و  هزینه هر وعده غذا در رستوران‌‌های گران‌قیمت و لوکس برای هر نفر حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ درهم است.

لازم به ذکر است که هزینه خوردوخوراک در دبی ثابت نیست و به انتخاب و سلیقه شما بستگی دارد؛ اما به‌طورکلی می‌توان مخارج مربوط به غذا در شهر دبی را به‌صورت زیر دسته‌بندی کرد:

 • قیمت متوسط یک وعده‌غذایی در رستوران‌های معمولی در دبی به‌ازای دو نفر حدود ۲۵۰ درهم است.
 • قیمت شام به طور میانگین برای دو نفر درصورتی‌که در کنار آن نوشیدنی هم سفارش داده شود، کمی زیاد و در حدود ۳۵۰ درهم می‌شود.
 • هزینه یک پیتزای دونفره در دبی حدود ۱۰۰ درهم است که برای علاقه‌مندان به غذاهای فست‌فودی بسیار مناسب است.
 • صبحانه در دبی برای دو نفر تقریباً ۱۰۰ درهم هزینه دارد که البته در بسیاری از هتل‌های این شهر به‌صورت رایگان سرو می‌شود.
 • هزینه خوراکی‌های متفرقه برای میان‌وعده در دبی نیز روزانه حدود ۷۵ درهم است.

در مجموع می‌توان گفت که اگر یک زوج بخواهند تمام وعده‌های غذایی و میان‌وعده‌هایشان را در دبی خریداری کنند، روزانه حدود ۷۷۵ درهم باید هزینه کنند.

برای سفر به دبی چقدر پول ببریم

ارزان ترین غذاها و رستوران های دبی

اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه غذا در دبی هستید، گزینه های زیادی در دسترس شما وجود دارد. برخی از ارزان ترین غذاها و رستوران های دبی عبارتند از:

 • غذای خیابانی
  غذای خیابانی در دبی بسیار محبوب است و گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. قیمت غذاهای خیابانی معمولاً کمتر از 25 درهم است. برخی از غذاهای خیابانی محبوب دبی عبارتند از:
 • شاورما
  شاورما یک ساندویچ گوشت کبابی است که معمولاً با نان پیتا، سس گوجه فرنگی، سس مایونز و خیارشور سرو می شود. قیمت یک شاورما معمولاً بین 7 تا 12 درهم است.
 • فلافل
  فلافل یک غذای سرخ شده از نخود است که معمولاً با نان پیتا، سس گوجه فرنگی و سس مایونز سرو می شود. قیمت یک فلافل معمولاً بین 3 تا 5 درهم است.
 • چیکن تیکا ماسالای
  چیکن تیکا ماسالای یک غذای هندی است که از مرغ کبابی در سس کاری تهیه می شود. قیمت یک چیکن تیکا ماسالای معمولاً بین 20 تا 30 درهم است.

رستوران های ارزان دبی

دبی همچنین دارای تعدادی رستوران ارزان است که غذاهای با کیفیتی را با قیمت مناسب ارائه می دهند. برخی از رستوران های ارزان محبوب دبی عبارتند از:

 • رستوران Al Mahara دبی
  این رستوران غذاهای دریایی تازه را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد. قیمت یک وعده غذایی معمولاً بین 40 تا 60 درهم است.
 • رستوران Al Ustad دبی
  این رستوران غذاهای سنتی عربی را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد. قیمت یک وعده غذایی معمولاً بین 30 تا 50 درهم است.
 • رستوران The Daily Grill دبی
  این رستوران غذاهای آمریکایی را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد. قیمت یک وعده غذایی معمولاً بین 50 تا 70 درهم است.

گران ترین غذاها و رستوران های دبی

دبی همچنین دارای تعدادی رستوران گران قیمت است که غذاهای لوکس و مجلل را ارائه می دهند. برخی از گران ترین غذاها و رستوران های دبی عبارتند از:

 • رستوران At.mosphere
  این رستوران در طبقه 122 برج خلیفه واقع شده است و یکی از گران ترین رستوران های جهان است. قیمت یک وعده غذایی در این رستوران می تواند به 1000 درهم یا بیشتر برسد.
 • رستوران Jean-Georges Dubai
  این رستوران دارای ستاره میشلن است و غذاهای فرانسوی مدرن را ارائه می دهد. قیمت یک وعده غذایی در این رستوران می تواند به 500 درهم یا بیشتر برسد.
 • رستوران Zuma
  این رستوران غذاهای ژاپنی را ارائه می دهد. قیمت یک وعده غذایی در این رستوران می تواند به 400 درهم یا بیشتر برسد.

البته، قیمت غذا در دبی به عوامل مختلفی از جمله نوع غذا، رستوران و محل آن بستگی دارد. با این حال، با کمی تحقیق، می توانید غذای خوشمزه و با کیفیتی را در دبی پیدا کنید، صرف نظر از بودجه خود.

چه فصلی به دبی سفر کنیم؟ تاثیر زمان سفر در هزینه

تاثیر زمان سفر به دبی در هزینه

یکی دیکر از فاکتورهایی که در هزینه‌های مربوط سفر دبی اهمیت دارد، زمان سفر است. زمان سفر در هزینه‌های مربوط به تمامی مسافرت‌ها لحاظ می‌شود و تنها به دبی اختصاص ندارد. در زمان‌های پیک سفر دبی که اغلب تعطیلات نوروز و فصل پاییز و زمستان که آب و  هوای دبی بسیار مطبوع و مساعد است، تمامی هزینه‌ها از جمله بلیط سفر، هزینه رزرو هتل و حتی تفریحات و … افزایش می‌یابد. بنابراین بهتر است در برنامه‌ریزی سفر خود به دبی این موضوع را در نظر داشته باشید. ارزان‌ترین زمان سفر به دبی، نیمه اول سال و فصل‌های بهار و تابستان است، چرا که در این مواقع به علت گرمای طاقت ‌فرسای دبی افراد کمتری حاضرند به این شهر سفر کنند، بنابراین هزینه‌های مربوط به سفر به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. اگر قصد دارید یک سفر اقتصادی با هزینه بسیار کم به دبی داشته باشید و جاذبه‌های این شهر توریستی را از نزدیک ببینید، بهتر است در فصل تابستان و از طریق دریا به این شهر سفر کنید.

کلام آخر

به‌طورکلی می‌توان گفت هزینه یک سفر معمولی یک هفته‌ای به دبی حدود 30 تا 40 میلیون تومان است. حالا هرچقدر که تفریحات، محل اقامت و رستوران‌های خود را لاکچری‌تر کنید، این هزینه افزایش پیدا می‌کند. حالا باید به این 30 میلیون تومان هزینه خرید سوغات و هزینه‌های پیش بینی نشده را هم اضافه کنید. اگر هم تصمیم بگیرید با تور سفر کنید هم باید بدانید که ارزان‌ترین تور دبی حدود 30 میلیون تومان است. این هزینه شامل ویزا، پرواز، هتل و بیمه می‌شود.

البته شما می‌توانید برای کاهش هزینه سفر به دبی، درخواست ارز مسافرتی بدهید و ارز ارزان خریداری کنید.

بیشتر هزینه‌های سفر دبی مربوط به تفریحاتی است که انجام می‌دهید بنابراین اگر این مدل سفر را دوست ندارید و بیشتر دوست دارید جاذبه‌های تاریخی ببینید و سفر دیگری را تجربه کنید می‌توانید از سایر کشورهای آسیایی مانند آذربایجان، گرجستان و … دیدن کنید.

قیمت‌هایی که در این مقاله مشاهده کردید، هزینه سفر به دبی ۱۴۰۳ است و با توجه به فاکتورهای مختلف همچون زمان، فصل و… می‌تواند متفاوت باشد. اگر نکته دیگری درباره هزینه‌های سفر به دبی وجود دارد که در این مطلب بدان اشاره نشد، حتما آن را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید تا دیگران هم بهره ببرند. همچنین اگر قصد رزرو تور دبی را دارید با شماره تلفن 91009010  تماس بگیرید و یا از طریق گفتینو یا واتساپ با ما در تماس باشید. امید است این مطلب برایتان مفید بوده باشد و بتوانید از آن استفاده کنید.

12 7
اشتراک گذاری

ارسال نظر لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. عسکر عباسی گفت:

  سلام و احترام و عرض ادب
  واقعا دست مریزاد و خدا قوت
  راهنمایی بسیار جالب و جامع و کاملی بود فقط برای تشکر از توضیحات دقیق و جامع بر خود لازم دانستم تشکر نمایم
  موفق و پیروز باشید

 2. سیاوش گفت:

  خیلی کامل و مفید بود .

 3. فرشته گفت:

  خيلي ممنونم فك ميكنم با توضيحات شما هزینه سفر به دبی خیلی هم زیاد نباشه

  • touric گفت:

   سلام به شما توریکی عزیز.
   شما می‌توانید با انتخاب روش سفر، نوع اقامتگاه، تفریحات، رستوران‌ها و … بودجه خود را کنترل کنید.
   با تشکر از نظر شما.

   • الهام گفت:

    با سلام. دقیقا هزینه تفریح در دبی سه برابر هزینه تفریح در تایلنده.

    • touric گفت:

     با سلام به شما توریکی عزیز.
     بررسی هزینه هر دو سفر در مجله گردشگری توریک از همه نظر بررسی شده است.
     با تشکر از نظر شما