من و تو همسفریم ...

اگر در ذهن و روحتان همچنان درهایی وجود دارند که موفق به باز کردن آن‌ها نشده‌اید، سفر کنید. یقیناً کلیدشان را در گوشه‌ای از این کره خاکی پیدا خواهید کرد.

صفات توریک

توریک صادق و مسئولیت پذیر است.

ما مسئول کار خویش هستیم! پذیرفتن اشتباهات و درصدد جبران برآمدن از صفات توریک است.

توریک باهوش و به روز است.

قدرت تشخیص به موقع فرصت‌های بازار را دارد، همقدم با تغییرات روز و نوآوری است.

توریک چابک و پرتلاش است.

سرعت عمل بالا و قدرت انطباق با اتفاقات روز را دارد. خستگی‌ناپذیر است.

توریک جذاب، جسور و بلندپرواز است.

قدرت ریسک‌پذیری بالایی دارد، پذیرای ناشناخته‌ها و چالش‌ها است، آرزوهای بزرگ دارد و در عین حال اراده راسخ برای دستیابی به آرزوها دارد.

ویژگی‌های توریکی ها

ما در سازمان هم تیمی هستیم و خطاب کردن افراد تیم با عنوان کارمند در سازمان، خط قرمز است. همه ما جستجو‌گر هستیم و دست در دست هم برای کسب و خلق موقعیت‌های جدید و دوست داشتنی تلاش می‌کنیم.

کاربرمحور و مشتری‌مدار هستیم. با رعایت مسئولیت‌پذیری، صداقت و شفافیت به ارائه خدمات و همچنین خلق موقعیت‌های جذاب برای مشتری می‌پردازیم. دارای روحیه‌ی ماجراجو هستیم و علاوه بر توسعه سازمان، برای توسعه فردی نیز اهمیت قائل می‌شویم.

پیشرفت در کار برایمان بسیار مهم است و در ارتباطی دوسویه در راستای خلق ارزش برای سازمان و جامعه تلاش می‌کنیم. از اقرار به اشتباهاتمان نمی‌ترسیم و با مطرح کردن آن در راستای بهبود عملکرد خود تلاش می‌کنیم.

در کار خود حرفه‌ای هستیم و این تخصص را با چاشنی خوش قولی و صداقت، می‌آمیزیم و منافع عمومی را به منافع شخصی خود ترجیح می‌دهیم. تمامیت در سازمان به این معناست که همه ما رابطه موثری با افراد درون و بیرون سازمان برقرار کرده و پای قول خود می‌ایستیم. همانگونه که حرف می‌زنیم رفتار می‌کنیم، انتظارات افرادی که با آنها در ارتباط هستیم را می‌شناسیم، به خط قرمزها پایبند هستیم و برای انجام کارهای درست می‌کوشیم.

تا به حال تصمیم گرفته‌اید مسیری را به خاطر زیبایی‌های بصری‌اش انتخاب کنید؟ مثال برای رسیدن به منزلتان، خیابانی را برای گذر انتخاب کنید که درختان زیباتر و بلندتری دارد. برای رسیدن به محل کارتان، مجبور شوید نیم ساعت زودتر حاضر شوید که از میدان مورد علاقه‌تان که راه را کمی نسبت به معمول دورتر می‌کند گذر کنید. برای سفر، احتیاجی نیست کوله‌ای بر پشتمان بیاندازیم و چمدانی برند در دست داشته باشیم. چرا که لحظه به لحظه زندگیمان، فرصت‌هایی برای تجربه است، کافیست با دیدی متفاوت وقایع را از زیر نظر بگذرانیم. هر تصمیم تازه‌ای که برای زندگی‌ می‌گیریم؛ آغاز یک سفر است. به درون خود و روی زمین، زیاد سفر باید کرد. چرا که ناشناخته‌ها، فراوانند...

من و تو همسفریم ...