همکاری با توریک

گروه گردشگری توریک در راستای تسهیل فرایند اخذ ویزا برای آژانس‌های مسافرتی خدمات ویژه‌ای در نظر دارد. تلاش هر روز ما، فراهم کردن بهترین امکانات است تا انتخاب اول آژانس‌های مسافرتی باشیم، مسیر همواری را برای همکاری به وجود آوریم و با تحت پوشش قراردادن اکثر مقاصد گردشگری، دغدغه‌ای از این بابت باقی نگذاریم تا آژانس‌های مسافرتی با خیال راحت بتوانند در هر لحظه برای مقصد مورد نظر درخواست ویزا بدهند.

هر آنچه که باید در مورد ویزا به مسافران خود بگویید

تا به حال برایتان پیش آمده است زمانی که کاربری جهت راهنمایی یا مشاوره به شما مراجعه می‌کند و نیاز دارید که در لحظه به منبعی جامع، موثق و به روز از اطلاعات ویزا دسترسی داشته باشید تا سریعا به او پاسخ دهید؛ اما نبود همچین منبعی این امکان را از شما سلب کرده باشد؟ ما سعی کردیم منبعی موثق و به روز از اطلاعات ویزا باشیم تا شما علاوه بر امکان تامین ویزا از سایت توریک، بتوانید در هر لحظه برای پاسخ به سوالات به آن دسترسی داشته باشید.

ارزان خرید کنید، سود بیشتری داشته باشید…

در بازاری که به دلیل رقابتی بودن قیمت‌ها امکان تغییر نرخ وجود ندارد، چطور می‌توان سود بیشتری داشت؟ درسته! با خرید ارزان تر! بدون شک پایین بودن نرخ خدمات بسیار حائز اهمیت بوده و تعیین کننده میزان سود شما در بازار می‌باشد. ما همواره می‌کوشیم تا بهترین و ارزانترین نرخ بازار را در اختیار آژانس‌های مسافرتی قرار دهیم تا بتوانند با قیمتی رقابتی وارد بازار شوند.

تجربه پاسخگویی دقیق، منظم و در لحظه

7 روز هفته یا 24 ساعت شبانه روز؛ فرقی ندارد! هرجا سئوالی داشتید کارشناسان حرفه‌ای توریک در سریع‌ترین زمان، چه از طریق چت آنلاین و چه از طریق تماس تلفنی، پاسخگوی شما خواهند بود. توریک با داشتن حرفه‌ای‌ترین مشاورین در حوزه ویزا از 0 تا 100 مراحل اخذ ویزا در کنار شما خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است شما می‌توانید نتیجه درخواست ویزا یا وقت سفارت خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

دغدغه ارسال و دریافت مدارک را نداشته باشید!

از آنجا که توریک تمامی خدمات را به صورت آنلاین ارائه می‌کند، پس هیچ جای نگرانی‌ای از بابت ارسال و دریافت مدارک برای شما باقی نمی‌‌گذارد. شما می‌توانید مدارک را بر روی سایت آپلود کنید و در اسرع وقت نتیجه درخواست خود را دریافت نمایید. و اما درخصوص مواردی که نیاز به ارسال فیزیکی مدارک هم هست، فرایند دریافت و تحویل مدارک توسط پیک توریک در سریع‌ترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

همین حالا همکاری خود را با توریک شروع کنید

سوالات پرتکرار