وقت سفارت

هر کسی با هر هدفی که قصد سفر به کشورهایی که نیاز به ویزا دارن رو داشته باشه باید در مرحله اول برای وقت سفارت اقدام کنه. همون‌طور که می‌دونید سفارت هر کشور برای ورود به آن، قوانین خاصی را تعیین کرده که نیازمند یک‌سری مدارک تشخیص هویت و شرایط کاری و مالی شما هستش. حالا برای وقت سفارت توریک یه شرایط ویژه داره یعنی شما به صورت آنلاین می‌تونید به راحت‌ترین روش ممکن وقت خودتون رو بگیرید.

چرا نیاز به اخذ وقت سفارت داریم؟

همه ما می‌دونیم برای رفتن به یک کشور دیگه نیاز به تایید شدن یک‌سری شرایط از طرف کشور مقصد داریم تا به ما ویزا یا اجازه ورود به خاک اون جا رو بدن. تعداد کشورهایی که بدون ویزا امکان سفر به اونها هست انگشت شماره! در مرحله اول علت سفر شما مهم هستش، چرا؟ چون ویزا طبق نوع سفر شما صادر می‌شه و طبق اون باید رفتار بشه. یعنی اگر ویزای توریستی 15 روزه دارید، نمی‌تونید بیشتر از زمان تعیین شده تو اون کشور بمونید. انواع ویزا شامل: ویزا گردشگری/توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای کاری و ویزای شغلی هستش. حالا بعد از انتخاب نوع سفر باید برای دریافت ویزا از سفارت کشور مورد نظر وقت بگیرید. برای وقت سفارت کشورهای حوزه شنگن و یا هر کشور دیگه‌ای بهتره که یک مجموعه و یا افراد کارشناس توی این زمینه به شما کمک کنند. در واقع اگر کار را به کاردان بسپارید با خیالی آسوده می‌تونید سفری امن و عالی داشته باشید. توریک همونه که دنبالشی!

تا صحبت از گرفتن وقت سفارت برای ما ایرانی‌ها می‌شه شاید یک ترسی به جونمون بیوفته اما با توریک خیال‌تون راحته! می‌دونید چرا؟ چون با چندتا کلیک و پر کردن فرمی که روی سایت هست، ما تو کمترین زمان ممکن براتون وقت سفارت می‌گیریم. یعنی نیازی نیست شما کوچک‌ترین کاری انجام بدین. اگر تمام اطلاعات و شرایطی که برای کشور مورد نظر نیاز هست رو داشته باشید، توریک اخذ وقت سفارت شمارو با موفقیت انجام میده. نیاز به وقت سفارت انگلیس دارید یا کانادا؟ نگران نباشید؛ ما تا مشخص شدن نتیجه همراه شما هستیم.

یک نگرانی رایج بین مسافرین ایرانی هستش که از ما می‌پرسن: واقعا وقت سفارت ماه‌ها و یا هفته‌ها طول می‌کشه؟؟؟ البته که پاسخ این سوال خیر هستش. مگر در شرایط خیلی خاص مثل زمانی که کرونا، این ویروس منفور کل دنیا رو گرفته بود. در غیر این صورت تیم متخصص ما توی کوتاه‌ترین زمان ممکن و نسبت به شرایط شما به صورت فوری وقت سفارت‌تان را می‌گیرند. البته که این زمان به نوع وقت دهی کشور مورد نظر هم مربوط می‌‌شه!

گرفتن وقت سفارت برای کدام کشورها نیاز است؟

در یک جمله می‌توان گفت گرفتن نوبت سفارت برای اخذ ویزای کشورهایی مثل آمریکا، انگلیس، کانادا و همچنین کشورهای حوزه شنگن لازم است. البته وقت سفارت کانادا با توجه به نوع روادید نسبت به آمریکا کمی راحت‌تر انجام می‌پذیرد. بعد از گرفتن وقت سفارت کشور مورد نظر حال باید منتظر تایید شدن شرایط و مدارک باشید. اگر به هر علتی (علت دقیق رد شدن شما به طور کامل براتون ارسال می‌شه) مورد تایید سفارت آن کشور نبودید و یا اگر نقصی در مدارک خود داشته باشید، کارشناسان با سابقه ما با مشاوره درست و اصولی می‌توانند به طور دقیق شما را راهنمایی کنند و بار دیگر درخواست خود را ارسال کنید.

هزینه گرفتن وقت سفارت

هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا قطعا با کشورهایی مثل فرانسه و آلمان کاملا متفاوت است. به طور کلی هزینه‌های هر کشور نسبت به شرایط و مدارکی که از شما درخواست دارند، فرق می‌کند. البته برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد قیمت‌ها می‌تونید به صفحه کشور مورد نظر خودتون روی سایت توریک سر بزنید.

اخذ وقت فوری سفارت با توریک

می‌دونید که با توریک وقت فوری سفارت مثل آب خوردنه! قطعا با توجه به تجربیات، هزاران پرونده موفق و افراد متخصصی که مجموعه ما داره، در تمام امور مربوط به اخذ ویزا مدعی هستیم. نکته قابل توجه این که همه‌ی متقاضیان، نیازمند وقت فوری برای سفارت نیستند. وقت فوری بیشتر برای آن دسته از عزیزانی هستش که عجله دارند تا سر زمان معینی به آن کشور برسند، به طور مثال درخواست شما در یک دانشگاه تایید شده و حالا فقط منتظر تاییدیه آخر سفارت هستید. در غیر این صورت می‌توانید باتوجه به قوانین سفارت کشور مقصد، مدتی قبل از زمانی که قصد سفر دارید، در کمال آرامش کارهای اخذ وقت سفارت‌تان را به ما بسپارید.

شما عزیزان می‌تونید به طور کاملا آنلاین و بدون حضور فیزیکی، فقط با چند کلیک وقت روادید کشور مقصدتان را مشخص کنید. ما در این مسیر به طور 24 ساعته پشتیبان شما هستیم. در صورت داشتن هر‌گونه پرسش و یا مشکل، مشاورین و کارشناسان مجرب مجموعه ما از دو طریق، چت آنلاین و شماره‌های روی سایت آماده خدمت رسانی هستند.