ویزای لهستانخدمات ویزای توریستی لهستان

خدمات ویزای توریستی لهستان

700 یورو

مدت زمان صدور 21-14 روز کاری

مدت زمان اعتبار ویزا30 روز

مدت زمان اقامت14 روز

نوع ویزاعادی

مدارک لازم

1

اسکن پاسپورت جدید با 7 ماه اعتبار

2

ترجمه مدارک شغلی

3

ترجمه شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج و کارت پایان خدمت

4

ترجمه اسناد ملکی

5

تمکن مالی و پرینت گردش حساب (3 ماه اخیر)

6

عکس پرسنلی 3.5*4.5 جدید با پس‌زمینه سفید

7

بلیط پرواز رفت و برگشت

8

رزرو هتل یا دعوتنامه اداری

9

فرم تکمیل شده پرسشنامه

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

ما با شما تماس می‌گیریم

چگونه ویزا بگیرم

تعیین وقت مشاوره

مشخصات خود را وارد و نوع و زمان جلسه مشاوره را انتخاب کنید.

تعیین وقت مشاوره

مشخصات خود را وارد و نوع و زمان جلسه مشاوره را انتخاب کنید.

مشاوره رایگان توسط توریک

پس از تعیین و تایید وقت مشاوره، به‌صورت حضوری یا آنلاین درباره شانس ویزا شدنتان مشاوره خواهید گرفت.

مشاوره رایگان توسط توریک

پس از تعیین و تایید وقت مشاوره، به‌صورت حضوری یا آنلاین درباره شانس ویزا شدنتان مشاوره خواهید گرفت.

تکمیل مدارک ویزا

پس از انجام مشاوره در صورتی که شرایط اخذ ویزا را داشته باشید، باید مدارکتان را تکمیل کنید.

تکمیل مدارک ویزا

پس از انجام مشاوره در صورتی که شرایط اخذ ویزا را داشته باشید، باید مدارکتان را تکمیل کنید.

اخذ ویزا

مدارک خود را به سفارت ارائه داده و منتظر دریافت ویزایتان باشید.

اخذ ویزا

مدارک خود را به سفارت ارائه داده و منتظر دریافت ویزایتان باشید.

ویزای لهستان

آنچه باید از ویزای لهستان بدانید...

00:00

  • فهرست مطالب
  • همه چیز درباره ویزای لهستان ...
  • شرایط ویزای لهستان
  • وقت سفارت لهستان
  • مدارک ویزای لهستان
  • هزینه ویزای لهستان
  • زمان آماده شدن ویزا
  • انواع ویزای لهستان
  • ریجکت ویزای لهستان
  • ویزای لهستان با توریک
همه چیز درباره ویزای لهستان ...
شرایط ویزای لهستان
وقت سفارت لهستان
مدارک ویزای لهستان
هزینه ویزای لهستان
زمان آماده شدن ویزا
انواع ویزای لهستان
ریجکت ویزای لهستان
ویزای لهستان با توریک

ویزای لهستان

کشور زیبای لهستان در مرکز قاره اروپا واقع شده است و جزو کشورهای شینگن قرار دارد. اقتصاد این کشور هر روزه بهتر و بهتر می‌شود و از نظر توریستی، جاذبه‌های گردشگری بسیاری را در دل خود جای داده است. از همین روی همه ساله افراد بسیاری برای سفر به کشور لهستان و یا مهاجرت به این منطقه اروپایی اقدام می‌کنند که نیازمند اخذ ویزای لهستان است. ویزا لهستان به شما این امکان را می‌دهد تا با اهداف گوناگونی وارد خاک کشور لهستان شده و از اقامت موقت یا بلند‌مدت بهره‌مند شوید. اما نکته مهم انتخاب نوع ویزا است. چراکه ویزا لهستان در انواع مختلفی صادر می‌شود که هر یک از این ویزاها برای شرایط خاصی تعیین شده‌اند. اگر شما نیز قصد سفر به کشور شگفت انگیز لهستان را دارید، با ما در این مقاله همراه شوید تا همه چیز درباره ویزای توریستی لهستان و سایر ویزاهای این کشور را شرح دهیم.

 

اخذ ویزای لهستان چگونه است؟

برای اخذ ویزای لهستان مانند سایر کشورها، ابتدا باید مدارک تعیین‌شده از سوی دولت لهستان را آماده کرده و سایر پروسه را طی کنید. این مدارک باید توسط دارالترجمه‌ های معتبر به زبان انگلیسی ترجمه شده و سپس به سفارت ارائه شود. برای اخذ ویزا لهستان شما باید وقت سفارت دریافت کنید. وقت سفارت لهستان توسط خود سفارت این کشور مشخص می‌شود. از آنجاکه قوانین سفت و سختی برای اخذ ویزای لهستان برای ایرانیان وجود دارد شما باید شخصا برای انگشت‌نگاری و مصاحبه با نمایندگان دولت لهستان به سفارت این کشور مراجعه کنید.


شرایط اخذ ویزای لهستان

پیش از هر چیزی باید بدانید سفارت لهستان قوانین سخت‌گیرانه‌ای را برای متقاضیان ایرانی وضع کرده است. از همین روی افرادی که تمایل به اخذ ویزای لهستان دارند، باید از شرایط خاصی برخوردار باشند که در ادامه نام برده‌ایم. حتی اگر یکی از شرایط زیر را ندارید، پیشنهاد می‌شود برای گرفتن ویزای لهستان اقدام نکنید.

تمکن مالی

تمکن مالی مناسب یکی از مهم‌ترین ملزومات اخذ ویزای لهستان است. برای دریافت ویزا لهستان شما باید از تمکن مالی ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان برخوردار باشید. این مبلغ باید به یورو صادر شده و حتما دارای مهر و امضا مدیر شعبه صادر کننده باشد.

 

گردش حساب

هر چه گردش حساب سه ماه آخر حساب شما بیشتر باشد، شانس گرفتن ویزا نیز افزایش میابد. چراکه این گردش حساب توسط افسران سفارت لهستان مورد بررسی قرار می‌گیرد و توانایی مالی شما را مورد بحث قرار می‌دهد. توجه داشته باشید منظور از گردش حساب تعداد ورودی و خروجی آن نیست، بلکه تنها تعداد تراکنش‌های حساب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

تاریخچه سفری

یکی از مهم‌ترین عوامل تایید شدن ویزای لهستان اثبات بازگشت شما به خاک کشور خودتان است. درواقع شما بایستی به افسران دولت لهستان ثابت کنید که قصد اقامت کوتاه‌مدت در این کشور را داشته و مجددا به کشور خود باز می‌گردید. تاریخچه سفری شما می‌تواند تاثیر خوبی روی این مسئله داشته باشد. اگر در تاریخچه سفری شما سفر به چندین کشور دنیا ثبت شده باشد، شانس تایید شدن ویزای لهستان نیز افزایش میابد.

 

ارائه دعوت‌نامه

دعوت‌نامه یکی از روش‌های رایج برای اخذ ویزای لهستان است. در این روش اگر اعضای خانواده شما در کشور لهستان زندگی می‎‌کنند، می‌توانند با ارسال دعوت‌نامه شما را به کشور لهستان دعوت کنند تا به بازدید از اعضای خانواده خود بروید. این روش برای کار در لهستان نیز مؤثر است. اگر شما از سوی یک شرکت و یا کارفرما لهستانی برای کار در لهستان دعوت شوید می‌توانید ویزای لهستان را دریافت کنید. توجه داشته باشید ارائه دعوت‌نامه جعلی باعث ریجکت ویزا می‌شود. چرا که دعوت‌نامه توسط افسران لهستانی مورد بررسی قرار می‎‌گیرد و باید در این دعوت‌نامه محل اقامت فرد متقاضی، نسبت وی با شما و مدت زمان اقامت قید شده باشد.


وقت سفارت لهستان

برای رزرو وقت سفارت لهستان باید وارد سایت سفارت این کشور شده و فرم درخواست را به صورت آنلاین پر کنید. توجه داشته باشید پر کردن فرم سفارت باید بدون غلط املایی و هیچ‌گونه اشتباه باشد. از همین روی اگر در این خصوص اطلاعات کاملی ندارید حتما از یک فرد حرفه‎‌ای در زمینه مهاجرت کمک بگیرید. پس از تکمیل فرم سفارت یک کد دریافت می‌کنید. کد دریافتی را به همراه پرینت فرم درخواست ویزا در روز موعد به سفارت ارائه داده و برای تحویل مدارک، انگشت‌نگاری و مصاحبه با افسران لهستانی آماده شوید. در ادامه اطلاعات مربوط به سفارت لهستان در ایران را ذکر کرده‌ایم.

آدرس سفارت لهستان در تهران: تهران، خیابان آفریقا، بلوار مینا، کوچه پیروز، پلاک 2.

ساعات کاری سفارت لهستان: روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 الی 17.

شماره تلفن سفارت لهستان: 02188787262

 

 


مدارک لازم برای صدور ویزای لهستان

مدارک لازم برای ویزای شینگن لهستان را در بالای همین صفحه نام برده‌ایم. اما با این‌حال، در این بخش مجددا مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای لهستان را با یکدیگر مرور می‌کنیم:

·        تصویر پاسپورت

·        شناسنامه، کارت ملی

·        فرم پرسش‌نامه تکمیل شده

·        تمکن مالی و گردش حساب بانکی

·        ترجمه مدارک کاری


هزینه ویزای لهستان

از آنجا که انواع مختلفی از ویزای لهستان وجود دارد، نمی‌توان نرخ ثابتی برای هزینه ویزای لهستان تعیین کرد. چراکه این هزینه می‌توان بسته به ویزای شینگن لهستان، ویزای توریستی لهستان، ویزای معمولی یا فوری، تعداد روزهای اقامت و اهداف سفر متفاوت باشد. همچنین نرخ ارز عامل بعدی‌ایست که بر روی قیمت ویزای لهستان تاثیر می‌گذارد. چراکه نرخ ارز در کشور دائما در حال تغییر بوده و به همین خاطر نمی‌توان نرخ ثابتی برای هزینه ویزای لهستان تعیین کرد. اما با این حال، ما در بالای همین صفحه قیمت ویزای لهستان را بروزرسانی می‌کنیم تا شما عزیزان از آخرین قیمت ویزا لهستان مطلع شوید.


مدت زمان لازم برای صدور ویزای لهستان

مدت زمان صدور ویزا لهستان می‌تواند نسبت به انواع آن متفاوت باشد. اما معمولا صدور ویزا لهستان بین 14 الی 20 روز کاری متغیر است. درواقع تایید شدن ویزا توسط افسران سفارت لهستان نیاز به بررسی مدارک دارد و این پروسه ممکن است 14 روزه تکمیل شده و یا در مواقع شلوغ بودن سفارت 20 روز به طول بیانجامد. اما زمانیکه ویزای شما تایید شده و به دست‌تان برسد به مدت 30 روز اعتبار دارد.


انواع ویزای لهستان

ویزای لهستان بسته به اهداف سفر، تعداد روزهای اقامت و شرایط متقاضیان در انواع مختلفی صادر می‌شود که در ادامه نام برده‌ایم.

ویزای توریستی لهستان

ویزا توریستی لهستان یکی از پرطرفدار‌ترین نوع ویزای این کشور است که همه ساله بسیاری از علاقه‌مندان برای گردشگری در این کشور زیبا برای اخذ ویزا توریستی اقدام می‌کنند. با این ویزا شما می‌توانید تا 90 روز میهمان کشور لهستان باشید و به تفریح و گشت و گذار در این کشور مشغول شوید. توجه داشته باشید این ویزا تنها با هدف سفر توریستی صادر می‌شود و دارندگان ویزا توریستی حق تحصیل، کار، خرید و فروش ملک و غیره را ندارند.

ویزای کاری لهستان

کشور لهستان پذیرای تمامی افراد ماهر در هر حرفه‌ای است. اما اخذ این ویزا و کار در لهستان نیازمند داشتن دعوت‌نامه از سوی یک شرکت یا کارفرمای لهستانی می‌باشد.

 

ویزای تحصیلی لهستان

لهستان یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات آموزشی است و افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع مختلف درسی در این کشور را دارند، می‌توانند با اخذ ویزای تحصیلی لهستان به تحصیل در این کشور مشغول شوند. البته برای دریافت این ویزا شما باید دعوت‌نامه‌ای از سوی دانشگاه یا یکی از مراکز آموزشی این کشور داشته باشید.

 

ویزای درمانی لهستان

افرادی که با هدف استفاده از خدمات پزشکی وارد کشور لهستان می‌شوند باید دارای ویزای پزشکی باشند. این ویزا برای اقامت کوتاه‌مدت و نهایتا تا 3 ماه صادر می‌شود.

 

 

ویزای سرمایه‌گذاری لهستان

ویزای سرمایه‌گذاری یکی دیگر از راه‌های اقامت کوتاه‌مدت در کشور لهستان است که معمولا دارندگان این نوع ویزا می‌توانند به مدت 3 سال در این کشور به سرمایه‌گذاری مشغول شوند. البته برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری شخص متقاضی باید دارای شرایط قانونی بوده و از تمکن مالی بالایی برخوردار باشد.


دلایل ریجکت ویزای لهستان

اگر فرد متقاضی که برای اخذ ویزای لهستان اقدام کرده است یکی از مراحل را اشتباه طی کند و یا مدارک ناقص ارائه دهد، مامور مربوط در سفارت لهستان ویزای وی را تایید نمی‌کند و اصطلاحا ویزا ریجکت می‎‌شود. از همین روی بهتر است برای موفق بودن پروسه اخذ ویزا از آژانس‌های مهاجرتی کمک بگیرید تا اشتباهی صورت نگیرد. عوامل متعددی در ریجکت شدن ویزای لهستان تاثیرگذار است که در ادامه برخی از رایج‌ترین این دلایل را برای شما عزیزان نام برده‌ایم.

·        عدم تحقق شرایط لازم برای اخذ ویزا

·        ارائه مدارک ناقص، اشتباه یا جعلی

·        ارائه گذرنامه تقلبی

·        عدم اثبات بازگشت از کشور لهستان و یا قانع‌نکردن افسر سفارت

·        نداشتن مدارک کافی برای اثبات برخورداری از تمکن مالی مناسب

·        نداشتن پوشش بیمه مسافرتی

·        سوء‌سابقه یا هر عاملی که ثابت کند شما یک تهدید برای خاک لهستان هستید

 

چه مدت بعد از ریجکت ویزای لهستان می‌توان مجدد درخواست داد؟

دلایل متعددی برای ریجکت شدن ویزای لهستان وجود دارد. از همین روی بسته به علت رد شدن ویزا، شما می‌توانید پس از 2 تا 4 ماه برای درخواست مجدد اقدام کرده و مراحل را از ابتدا آغاز کنید. توجه داشته باشید پیش از ثبت درخواست مجدد برای اخذ ویزا، ایراد گرفته‌شده در پروسه قبلی را رفع کنید تا مجددا درخواست ویزای شما رد نشود. برای این‌کار می‌توانید از مشاوران حقوق حرفه‌ای در زمینه رفع ریجکتی ویزا نیز کمک بگیرید تا مراحل بی‌نقص طی شود.


اخذ ویزای لهستان در سریع‌ترین زمان با توریک

رزرو وقت سفارت لهستان یکی از مهم‌ترین مراحل اخذ ویزای لهستان است که تیم توریک می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن این امر را برای شما مهاجران عزیز محقق کند. کشور لهستان دارای قوانین سخت‌گیرانه‌ایست که به همین خاطر تمامی پروسه اخذ ویزا از این کشور باید دقیق و درست پیش برود. از همین روی تیم توریک به شما این امکان را می‌دهد تا مدارک خود را بدون خطا و نواقص به سفارت لهستان ارائه داده تا احتمال ریجکت شدن ویزای شما به کم‌ترین حالت برسد. همچنین توریک در ارائه خدمات دیگری همچون اخذ ویزای کانادا، وقت سفارت، ویزای ایتالیا، ویزای فرانسه و سایر زمینه‌های مهاجرت در کنار شماست تا تجربه‌ای شگفت انگیز از سفر به اقسی‌نقاط کشور بهره مند‌شوید.


سوالات متداول ویزای لهستان

تماس بگیرید