ویزای هلندخدمات ویزای توریستی هلند

خدمات ویزای توریستی هلند

500 یورو

مدت زمان صدور 21-14 روز کاری

مدت زمان اعتبار ویزا30 روز

مدت زمان اقامت14 روز

نوع ویزاعادی

مدارک لازم

1

اسکن پاسپورت جدید با 7 ماه اعتبار

2

ترجمه مدارک شغلی

3

ترجمه شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج و کارت پایان خدمت

4

ترجمه اسناد ملکی

5

تمکن مالی و پرینت گردش حساب (3 ماه اخیر)

6

عکس پرسنلی 3.5*4.5 جدید با پس‌زمینه سفید

7

بلیط پرواز رفت و برگشت

8

رزرو هتل یا دعوتنامه اداری

9

فرم تکمیل شده پرسشنامه

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

ما با شما تماس می‌گیریم

چگونه ویزا بگیرم

تعیین وقت مشاوره

مشخصات خود را وارد و نوع و زمان جلسه مشاوره را انتخاب کنید.

تعیین وقت مشاوره

مشخصات خود را وارد و نوع و زمان جلسه مشاوره را انتخاب کنید.

مشاوره رایگان توسط توریک

پس از تعیین و تایید وقت مشاوره، به‌صورت حضوری یا آنلاین درباره شانس ویزا شدنتان مشاوره خواهید گرفت.

مشاوره رایگان توسط توریک

پس از تعیین و تایید وقت مشاوره، به‌صورت حضوری یا آنلاین درباره شانس ویزا شدنتان مشاوره خواهید گرفت.

تکمیل مدارک ویزا

پس از انجام مشاوره در صورتی که شرایط اخذ ویزا را داشته باشید، باید مدارکتان را تکمیل کنید.

تکمیل مدارک ویزا

پس از انجام مشاوره در صورتی که شرایط اخذ ویزا را داشته باشید، باید مدارکتان را تکمیل کنید.

اخذ ویزا

مدارک خود را به سفارت ارائه داده و منتظر دریافت ویزایتان باشید.

اخذ ویزا

مدارک خود را به سفارت ارائه داده و منتظر دریافت ویزایتان باشید.

 • فهرست مطالب
 • ویزای هلند
 • شرایط اخذ ویزای هلند
 • وقت سفارت هلند
 • مدارک ویزای هلند
 • هزینه ویزای هلند
 • زمان صدور ویزای هلند
 • ریجکت ویزای هلند
 • انواع ویزای هلند
 • آدرس سفارت هلند در تهران
 • وقت سفارت هلند با توریک!
ویزای هلند
شرایط اخذ ویزای هلند
وقت سفارت هلند
مدارک ویزای هلند
هزینه ویزای هلند
زمان صدور ویزای هلند
ریجکت ویزای هلند
انواع ویزای هلند
آدرس سفارت هلند در تهران
وقت سفارت هلند با توریک!

همه چیز درباره ویزای هلند ...

هلند یکی از کشورهای زیبای حوزه شنگن است که درواقع یک کشور فراقاره‌ای محسوب می‌شود. یعنی بخشی از این کشور در شمال غربی اروپا و جزایری از آن هم در آمریکای مرکزی قرار دارد. کشور زیبای هلند به‌خاطر گل‌های فراوان و فرهنگ دوچرخه‌سواریش معروف شده اما جاذبه‌ای گردشگری فراوانی دیگری دهم دارد و به همین دلیل نظر گردشگران را به خود جلب می‌کند.

اما باید بدانید که به‌خاطر تعداد زیاد پناهندگانی که در سال‌های اخیر از ایران وارد این کشور شده‌اند درحال حاضر سفارت هلند در فرایند اخذ ویزا سخت‌گیری و دقت بیشتری نسبت به گذشته دارد. در این مطلب قصد داریم همه چیز را درباره اخذ ویزای هلند بررسی کنیم. اگر شما هم علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

اخذ ویزای هلند چگونه است؟   

کشور هلند در ایران سفارت‌خانه دارد اما برای اخذ ویزای توریستی هلند باید به کارگزاریVFSGlobal  مراجعه نمایید. باید بدانید که اخذ این ویزا نیاز به وقت سفارت و همچنین مراجعه حضوری به این کارگزاری دارد. در زمان مراجعه حضوری‌تان قرار نیست که مصاحبه‌ای با شما انجام شود و فقط باید مراحل انگشت‌نگاری را طی کنید و مدارکتان را تحویل دهید.

وقت سفارت هلند هم مانند دیگر کشورهای حوزه شنگن در طول سال برای مدت‌های محدودی باز می‌شود اما شما می‌توانید این زمان‌ها را از بالای همین صفحه چک کنید و وقت مورد نظرتان را هم به‌صورت آنلاین بگیرید.


شرایط اخذ ویزای هلند

همانطورکه گفته شد، هلند یکی از کشورهایی است که به ایرانیان سخت ویزا می‌دهد. برای اخذ این ویزا باید شرایط زیر را داشته باشید:

برای گرفتن ویزای هلند در پیشینه سفر خود باید حداقل مهر ویزای چند کشور آسیایی در پاسپورتتان خورده باشد. یعنی نباید با پاسپورت سفید اقدام کنید.

شرط بعدی که می‌تواند برای گرفتن ویزای توریستی هلند به شما کمک کند این است که دعوت‌نامه معتبر داشته باشید. این دعوت‌نامه یا باید از سوی خانواده باشد یا دوستان و یا یک شرکت معتبر. کسی که برایتان دعوت‌نامه ارسال می‌کند، حتما باید شهروند کشور هلند باشد.

شرط بعدی داشتن تمکن مالی بین 250 تا 300 میلیون است. همچون ارائه ریز حساب 3 ماه اخیر است. چیزی که در ارائه گردش حساب اهمیت دارد، مبالغ ورودی و خروجی حساب اهمیتی ندارد بلکه تعداد تراکنش‌ها مهم است.


وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند را برای روزهایی که سفارت باز کرده است، می‌توانید به‌صورت آنلاین از بالای همین صفحه بگیرید. اما هنگام مراجعه به کارگزاری باید مدارک لازم را برای تحویل آماده کنید و همچنین انگشت‌نگاری انجام دهید.

همانطورکه گفته شد وقت‌هایی که سفارت هلند باز می‌کند محدود است و به همین دلیل هم باید زودتر از تاریخ سفرتان اقدام کنید تا دچار مشکل نشوید. چیزی هم به‌عنوان وقت سفارت فوری هلند وجود ندارد و اجازه ندهید تا این حرف پول بیشتری از شما دریافت کنند. هزینه‌های وقت سفارت را هم می‌توانید از بالای همین صفحه، قسمت وقت سفارت مشاهده کنید.


مدارک لازم برای ویزای هلند

چک لیست مدارک لازم برای ویزای توریستی هلند یا هر ویزای دیگر این کشور را می‌توانید در بالای همین صفحه ببینید اما برای شفافیت و تاکید بیشتر، بار دیگر این مدارک را مرور خواهیم کرد:

· تصویر پاسپورت

توجه داشته باشید که پاسپورتتان باید از زمانی که ویزا صادر می‌شود، حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد.

· شناسنامه، کارت ملی

· تمکن مالی و گردش حساب بانکی

تمکن مالی برای اخذ ویزا توریستی هلند، باید بین 250 تا 300 میلیون تومان باشد. گردش حساب هم باید ریز گردش سه ماه اخیر حسابتان باشد.

· ترجمه مدارک کاری

متقاضی باید همه مدارک شغلیش را به صورت کامل ترجمه کند و به سفارت اتریش ارائه دهد.

· فرم پرسش‌نامه تکمیل شده

این فرم را می‌توانید از بالای همین صفحه دانلود کنید.

· دعوت‌نامه

درصورتی که می‌خواهید همراه با مدارکتان دعوت‌نامه تحویل دهید باید مدارک دعوت‌کننده را هم به لیست مدارکتان برای بررسی کارگزاری اضافه کنید.


هزینه ویزای هلند

هزینه ویزای هلند را در بالای همین صفحه می‌توانید به‌صورت آپدیت شده ببینید. قیمت ویزای هلند شامل هزینه اخذ وقت سفارت، مشاوره برای اخذ ویزا، تکمیل فرم، رزرو هتل و پرواز و بیمه مسافرتی می‌شود.


مدت زمان لازم برای صدور ویزای هلند

پس از اینکه انگشت‌نگاری را انجام و مدارکتان را هم تحویل vfs دادید بین 14 تا 21 روز کاری طول خواهد کشید تا سفارت جواب درخواستتان را بدهد. برای دریافت جواب درخواستتان باید به VFSGlobal  مراجعه نمایید.


دلایل ریجکت ویزای هلند

در صورتی که هرکدام از شرایط اخذ ویزای هلند را که در بالا بدان اشاره شد، نداشته باشید به احتمال بسیار زیاد ریجکت خواهید شد. مثلا تمکن مالی پایین، نداشتن مدارک شغلی و پاسپورت سفید (پیشینه سفر ضعیف)، داشتن سوء پیشینه، می‌تواند باعث ریجکت شود.

چه مدت بعد از ریجکت ویزای هلند می‎توان مجدد درخواست داد؟

چیزی به‌عنوان رفع ریجکتی برای ویزای هلند وجود ندارد. باید 6 ماه پس از اینکه  درخواست ویزایتان ریجکت شد نواقص پرونده‌تان را برطرف و دوباره اقدام کنید.


انواع ویزای هلند

 ویزا هلند را براساس اهداف سفر به انواع مختلفی تقسیم کرد. این انواع به شرح زیر هستند:

ویزای کاری هلند

ویزای کاری هلند برای کسانی صادر می‌شود که از طرف یک شرکت یا یک کارفرما در هلند، برایشان دعوت‌نامه صادر کرده باشد. درواقع شما باید برای حداقل دو سال بتوانید هزینه لازم برای زندگی در هلند را تامین کنید.

ویزای تحصیلی هلند

ویزای تحصیلی هلند هم همانطور که از نامش پیداست برای کسانی صادر می‌شود که توانسته‌اند از یکی از دانشگاه‌ها، کالج‌ها و مراکز آموزشی این کشور پذیرش بگیرند. با داشتن این ویزا پس از به پایان رسیدن زمان تحصیلتان باید خاک هلند را ترک کنید.

ویزای توریستی

ویزای شینگن هلند از نوع توریستی‌اش برای یک سفر کوتاه مدت به منظور دیدن اقوام و دوستان، شرکت در یک دوره کوتاه و یا گردشگری صادر می‌شود. برای اخذ این ویزا باید تمکن مالی کافی داشته باشید و همچنین بتوانید مدارک شغلی ارائه دهید تا سفارت اطمینان حاصل کند شما قصد بازگشت دارید.

آدرس و تلفن سفارت هلند در تهران

آدرس سفارت هلند در ایران: تهران، فرمانیه، دیباجی شمالی، خیابان سنبل، نبش ارغوان غربی، پلاک ۷

توجه داشته باشید که خدمات کنسولی و ویزای خود را به دفتر VFSGlobal واگذار کرده است که آدرس آن به شرح زیر است:

تهران، میدان هروی، خیابان موسوی (گلستان ۵)، مجتمع تجاری هروی


وقت سفارت هلند در سریع‌ترین زمان با توریک!

ما در توریک قصد داریم به راحت‌ترین روش و در کمترین زمان ممکن برای شما ویزای توریستی هلند را دریافت کنیم. جدا از ویزا و وقت سفارت هلند، تیم توریک در زمینه انواع ویزای توریستی کشورهای مختلف مانند ویزای فنلاند، ویزای اتریش و ویزای فرانسه و همچنین وقت سفارت و پیکاپ ویزا و … فعالیت دارد و به شما این امکان را می‌دهد که به‌صورت آنلاین ویزای بیش از 40 کشور را دریافت کنید. در صورت وجود هرگونه سؤال یا ابهام کارشناسانمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.


سوالات متداول ویزای هلند

تماس بگیرید