ویزای دانمارکخدمات ویزای توریستی دانمارک

خدمات ویزای توریستی دانمارک

500 یورو

مدت زمان صدور 21-14 روز کاری

مدت زمان اعتبار ویزا30 روز

مدت زمان اقامت14 روز

نوع ویزاعادی

مدارک لازم

1

دعوتنامه و مدارک دعوت کننده

2

ترجمه مدارک شغلی

3

پرینت گردش حساب (6 ماه اخیر)

4

اصل شناسنامه و کارت ملی

5

فرم تکمیل شده پرسشنامه

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

ما با شما تماس می‌گیریم

چگونه ویزا بگیرم

تعیین وقت مشاوره

مشخصات خود را وارد و نوع و زمان جلسه مشاوره را انتخاب کنید.

تعیین وقت مشاوره

مشخصات خود را وارد و نوع و زمان جلسه مشاوره را انتخاب کنید.

مشاوره رایگان توسط توریک

پس از تعیین و تایید وقت مشاوره، به‌صورت حضوری یا آنلاین درباره شانس ویزا شدنتان مشاوره خواهید گرفت.

مشاوره رایگان توسط توریک

پس از تعیین و تایید وقت مشاوره، به‌صورت حضوری یا آنلاین درباره شانس ویزا شدنتان مشاوره خواهید گرفت.

تکمیل مدارک ویزا

پس از انجام مشاوره در صورتی که شرایط اخذ ویزا را داشته باشید، باید مدارکتان را تکمیل کنید.

تکمیل مدارک ویزا

پس از انجام مشاوره در صورتی که شرایط اخذ ویزا را داشته باشید، باید مدارکتان را تکمیل کنید.

اخذ ویزا

مدارک خود را به سفارت ارائه داده و منتظر دریافت ویزایتان باشید.

اخذ ویزا

مدارک خود را به سفارت ارائه داده و منتظر دریافت ویزایتان باشید.

 • فهرست مطالب
 • ویزای دانمارک
 • زمان آماده شدن ویزا
 • مدارک لازم برای وقت سفارت دانمارک
 • تمکن مالی ویزای دانمارک
 • شرایط اخذ ویزای دانمارک
 • وقت سفارت دانمارک
 • هزینه ویزای دانمارک
 • انواع ویزای دانمارک
 • شرایط ویزای توریستی دانمارک
 • ریجکت ویزای دانمارک
 • آدرس سفارت دانمارک در تهران
 • ویزای دانمارک با توریک!
ویزای دانمارک
زمان آماده شدن ویزا
مدارک لازم برای وقت سفارت دانمارک
تمکن مالی ویزای دانمارک
شرایط اخذ ویزای دانمارک
وقت سفارت دانمارک
هزینه ویزای دانمارک
انواع ویزای دانمارک
شرایط ویزای توریستی دانمارک
ریجکت ویزای دانمارک
آدرس سفارت دانمارک در تهران
ویزای دانمارک با توریک!

همه چیز درباره ویزای دانمارک ...

 

مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی مانند کشور دانمارک، از اقداماتی است که ممکن است افراد زیادی قصد انجام آن را داشته باشند. کشور دانمارک، کشوری با شرایط اقتصادی و اجتماعی بسیار خوب است که سالانه گردشگران زیادی وارد آن می‌شوند. افراد ممکن است با دلایل مختلفی مانند دلایل کاری، تحصیلی، ازدواج و یا تفریحی به دانمارک سفر کنند. ورود به هر دلیل به خاک دانمارک، مانند سایر کشور‌ها نیازمند اخذ ویزای دانمارک است. اگر قصد سفر به دانمارک و اخذ ویزای این کشور را دارید، در ادامه این راهنما با ما همراه باشید.

 

اخذ ویزای دانمارک چگونه است؟

 

همه افراد خارجی که از اتباع کشورهای حوزه شینگن نباشند، می‌بایست جهت ورود به خاک کشور دانمارک، ویزای این کشور را اخذ کنند. اخذ ویزای دانمارک شرایط و ضوابطی دارد که پیش از اقدام به سفر، باید توسط فرد متقاضی مورد توجه قرار بگیرد. مراحلی که برای اخذ ویزای دانمارک باید طی شوند عبارتند از: آماده‌ کردن اسناد و مدارک مورد نیاز، پرداخت هزینه‌های مربوط، تنظیم و تحویل اسناد و مدارک به سفارت دانمارک، گرفتن وقت سفارت، حضور در سفارت برای انجام انگشت‌نگاری‌ها و انتظار برای پاسخ سفارت مبنی بر صدور ویزا.

مهم‌ترین نکته‌ای که در پروسه اخذ ویزای دانمارک باید مورد توجه قرار دهید، این است که حتماً در این فرآیند، از یک تیم متخصص و افراد مجرب و آگاه در این زمینه کمک بگیرید. توریک، از همین تیم‌های متخصص است که متقاضیان اخذ ویزای دانمارک را در تمام مراحل این کار، همراهی می‌کند.


مدت زمان لازم برای صدور ویزای دانمارک

تقریباً پس از ۱۴ الی ۲۱ روز کاری پس از اینکه فرد متقاضی در دفتر کارگزاری ویزای دانمارک حاضر شد، جواب ویزا صادر می‌شود. جهت دریافت پاسخ ویزای دانمارک، فرد متقاضی باید حتما همراه با مدارک شناسایی و رسید دریافتی به دفتر VFSGlobal مراجعه کند.


مدارک لازم برای وقت سفارت دانمارک

دریافت ویزای دانمارک، نیازمند جمع‌آوری و ارائه مدارکی به سفارت کشور دانمارک است. تمامی این مدارک باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شوند. اخذ تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه برای مدارک ترجمه شده ویزای دانمارک، نیاز نیست. به طور کلی، مدارکی که برای اخذ ویزای دانمارک نیاز هستند عبارتند از:

 

برگه تعیین وقت سفارت دانمارک، فرم درخواست ویزای دانمارک، اصل مدارک شناسایی و ترجمه آن‌ها، اصل اسناد ملکی و ترجمه آن‌ها، دعوت‌نامه، بیمه مسافرتی با پوشش حداقلی ۳۰ هزار یورو و مدارک دال بر تمکن مالی و گردش حساب ۳ ماهه.

 


تمکن مالی برای ویزای دانمارک

اخذر اقامت دانمارک از طریق تمکن مالی، یکی از روش‌های مهاجرت و سفر به دانمارک برای متقاضیان است که شرایط آسان و ریسک پایین‌تری به نسبت سایر روش‌ها دارد. دیگر روش‌های مهاجرت به دانمارک نیز، بر برخورداری فرد از تمکن مالی در خارج از کشور تاکید دارند، اما روش تمکن مالی، بر داشتن تمکن مالی در داخل کشور اشاره دارد. در صورتی که قصد دارید تا با دلایل توریستی یا تحصیلی به دانمارک سفر کنید، باید بتوانید تمکن مالی خود را اثبات کنید و مدارک مبتنی بر آن را نیز به سفارت دانمارک ارايه دهید. ارائه مدارک تمکن مالی به این معنا است که فرد متقاضی دریافت ویزای دانمارک، توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی و اقامت و یا تحصیل در کشور دانمارک را دارد.

شرایط اخذ ویزای دانمارک

 دریافت ویزای دانمارک، مستلزم ارائه دعوت‌نامه و از طریق گرفتن وقت سفارت این کشور انجام می‌شود. در وقت سفارت دانمارک، مصاحبه انجام نمی‌شود و فرد تنها برای تحویل مدارک و انگشت‌نگاری باید در دفتر کارگزاری حاضر شود. بنابراین، اصلی‌ترین و مهم‌ترین شرط اخذ ویزای دانمارک، داشتن دعوت‌نامه است. به طور کلی، شرایط اخذ ویزای دانمارک به شرح زیر است:

 

داشتن دعوت‌نامه

همان طور که گفته شد، دعوت‌نامه مهم‌ترین شرط دریافت ویزای این کشور است. دعوت‌نامه ویزای دانمارک می‌تواند از طرف اعضای خانواده، دوستان و یا یک شرکت حاضر در دانمارک، به فرد ارسال شود. در متن این دعوت‌نامه، مواردی چون رابطه‌ای که بین دعوت‌کننده و متقاضی وجود دارد، آدرس و مشخصات دعوت‌کننده، شغل دعوت‌کننده، مدت زمان اقامت و محل اقامت متقاضی باید ذکر شده باشند. عدم وجود دعوت‌نامه، به معنای رد درخواست ویزا است.

 

برخورداری از تمکن مالی و ارايه گردش حساب

برای اثبات تمکن مالی، باید گردش حساب سه‌ماهه که عبارت است از تعداد تراکنشات حساب، به سفارت ارائه شود. هر چقد تعداد تراکنشات حساب بیشتر باشند، امکان صدور ویزای دانمارک نیز بیشتر است. تمکن مالی ویزای دانمارک، باید به یورو صادر شده و توسط مدیر شعبه صادر کننده نیز مهر و امضاء شود. مناسب‌ترین مبلغی که نشان دهنده تمکن مالی برای کسب ویزای دانمارک است، 200 میلیون تومان می‌باشد.


وقت سفارت دانمارک

 تعیین وقت سفارت دانمارک، بر عهده تیم کارگزاری VFSGlobal در تهران است. بعد از اینکه ایمیل درخواست وقت سفارت دانمارک به سفارت ارسال شد، تقریباً پس از ۲ هفته کاری، فرد متقاضی می تواند در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ تا ۱۷ با حضور در دفتر کارگزاری ویزای این کشور به آدرس تهران، میدان هروی، خیابان شهید موسوی، مجتمع تجاری هروی سنتر، طبقه ۴، مراحل دریافت وقت سفارت را تکمیل کند. برای تعیین وقت سفارت دانمارک نیز می‌توان با کمک توریک که ارائه دهنده خدمات متعدد ویزا مانند اخذ ویزای کشور‌های مختلف مانند ویزای کانادا، ویزای آمریکا، ویزای انگلیس و غیره است، اقدام کرد.


هزینه ویزای دانمارک

هزینه دریافت ویزای دانمارک برای افراد بالای 12سال 80 یورو و برای کودکان 6 تا 12سال  40 یورو است. پرداخت تمامی هزینه‌های داخل سفارت بر عهده متقاضی است. شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ویزا مانند توریک، یک مبلغ کلی را در ازای انجام کار‌هایی مانند تکمیل فرم ویزای دانمارک، گرفتن وقت سفارت، رزرو بلیط رفت و برگشت، واچر هتل و بیمه مسافرتی دریافت می‌کنند که برای کسب اطلاعات بیشتر دراین باره، می‌توانید با مشاورین حرفه‌ای ما در ارتباط باشید.


انواع ویزای دانمارک

ویزای کشور دانمارک، مطابق با هدف فرد از سفر، از شرایط، ضوابط و مدت زمان اقامت متفاوتی برخوردار است. به طور کلی، دو نوع ویزای دانمارک وجود دارد که عبارتند از ویزای بلند مدت دانمارک شامل ویزای کاری، ویزای تحصیلی، ویزا برای سرمایه گذاری در این کشور و ویزای ازدواج، و ویزای کوتاه مدت دانمارک که مخصوص ملاقات اعضای خانواده و دوستان، گردشگری و بازدید از کشور دانمارک و ماموریت کاری می‌باشد. دانمارک، از کشورهای عضو حوزه شینگن است که ویزای شینگن کشور دانمارک، شامل چهار تیپ ویزا می‌باشد که عبارتند از:

 

ویزای تیپ A: این تیپ ویزا، فقط به متقاضیانی داده می‌شود که در راه سفر به یک کشور دیگر، قصد دارند تا چند ساعتی را در فرودگاه دانمارک توقف داشته باشند و سپس با یک هواپیمای دیگر به سفر خود ادامه دهند. ذکر این نکته ضروری است که با دریافت این ویزا تنها می‌توان در محدوده فرودگاه دانمارک تردد کرد و به هیچ وجه نباید از این محدوده خارج شد.

 

ویزای تیپ B : ویزای تیپ B، ویزایی است که متقاضی با داشتن آن، فقط می‌تواند برای تعویض کردن پرواز در مسیر مقصد نهایی خود، در فرودگاه‌ دانمارک توقف کند. اگرچه این ویزا به ویزای تیپ A شباهت دارد، اما در آن متقاضی می‌تواند یا حداکثر 5 روز از فرودگاه دانمارک خارج شود و یا حداکثر 5 روز زمان دارد تا به تعویض پرواز خود به سمت مقصد اقدام کند.

 

ویزای تیپ C: ویزای تیپ C نیز در اصل ویزای گردشگری یا توریستی دانمارک است که با دریافت آن، فرد می‌تواند به مدت 30 روز در دانمارک اقامت داشته باشد. در اولین مرتبه از دریافت ویزای توریستی به فرد ویزای یکبار ورود با اعتبار 90 روز داده می‌شود که 30 روز از این ۹۰ روز برای اقامت در دانمارک است. در دومین مرتبه از اقدام به دریافت ویزای تیپ C، ویزا با اعتبار 6 ماهه، در سومین مرتبه با اعتبار 1 ساله و در چهارمین مرتبه نیز ویزای مولتی برای فرد صادر می‌شود. 

 

ویزای تیپ D: ویزای تیپ D، در اصل همان ویزای بلند مدت است که برای اشتغال، تحصیل، ازدواج و یا سرمایه‌گذاری در دانمارک داده می‌شود و حتی ممکن است در ادامه آن اقامت دائم نیز برای فرد صادر شود.


شرایط ویزای توریستی دانمارک

همان‌طور که گفته شد، ویزای نوع C، ویزای توریستی دانمارک است که برای گردشگرانی صادر می‌شود که هدفشان از سفر به دانمارک، بازدید از این کشور و یا ملاقات یکی از اعضای خانواده است. اعتبار این ویزا کم‌تر از یک ماه است و با دریافت آن، فرد می‌تواند به مدت ۳۰ روز، در دانمارک اقامت داشته باشد. در دومین مرتبه از درخواست ویزای دانمارک، این ویزا با اعتبار ۶ ماهه و در مرتبه سوم نیز، با اعتبار یک ساله به فرد داده می‌شود. برای اخذ ویزای توریستی دانمارک، می‌توانید به شرکت‌های گردشگری فعال در این زمینه مانند توریک، مراجعه کنید.


دلایل ریجکت ویزای دانمارک

دلایلی وجود دارند که می‌توانند منجر به ریجکت شدن ویزای دانمارک شوند که رایج‌ترین آن‌ها، نداشتن دعوت‌نامه از شهروندان این کشور است. دیگر دلایل رایج ریجکت شدن ویزای دانمارک عبارتند از:

ارائه نکردت دعوت‌نامه به سفارت، عدم توانایی در بیان دلایل هدف از سفر به کشور دانمارک و متقاعد کردن افسران ویزا، عدم داشتن تمکن مالی برای پرداخت هزینه‌های مربوط به اقامت در دانمارک، تحویل مدارکی نامعتبر یا غیر واقعی و عدم ارائه بیمه مسافرتی معتبر.

 

توریک که برای دریافت ویزای کشور‌هایی مانند ویزای ایتالیا، ویزای فرانسه، ویزای لهستان و سایر کشور‌ها می‌توان به آن مراجعه کرد، در مرحله ریجکت شدن ویزا نیز همراه شخص متقاضی بوده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

 

چه مدت بعد از ریجکت ویزای دانمارک میتوان مجدد درخواست داد؟

 

همان‌طور که گفته شد، بنا به مشکلاتی، این امکان وجود دارد که درخواست ویزا ریجکت شود. برای ویزای دانمارک، رفع ریجکتی وجود ندارد و فرد متقاضی می‌تواند بعد از گذر شش ماه از نامه‌ی ریجکت، به رفع نواقص مدارک خود اقدام کرده و مجدداً درخواست خود را ارائه دهد. در پایان‌نامه ریجکتی، شیوه‌ای که باید به ریجکت شدن ویزای دانمارک اعتراض کرد، درج شده است. اعتراض باید به صورت ایمیل و یا نامه به سفارت دانمارک تحویل داده شود. فرد در وهله اول باید اطمینان حاصل کند که ریجکت شدن ویزا درست نبوده و دلیل محکمی برای آن وجود نداشته است. در درخواست مجدد، فرد می‌بایست دلایل محکم و قانع کننده‌ای ارائه دهد و طبق این دلایل عنوان  کند که درخواستش به اشتباه رد شده است. مواردی که در نامه درخواست مجدد ویزای دانمارک باید به آن‌ها اشاره کرد عبارتند از:

 

-    مشخصات شخصی: نامه درخواست می‌بایست دارای جزئیاتی دربارۀ شخصی مانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، محل تولد، شماره گذرنامه، آدرس ایمیل، شماره تلفن و دیگر موارد باشد.

-    تاریخ دقیقی که درخواست ویزا رد شده است.

-    دلایل رد شدن ویزا طبق آنچه که در نامه ریجکتی نوشته شده است.

-    دلایلی که به اشتباه منجر به رد شدن ویزا شده اند و دلایلی که باید در مورد آن‌ها تجدید نظر شود.

-    امضا و چاپ نامه

 


تلفن و آدرس سفارت دانمارک در تهران

اگرچه بخش کنسولی و خدمات ویزای سفارت دانمارک به شرکت VFSGlobal واگذار شده است، اما سفارت این کشور در ایران فعالیت مستمر دارد و در آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر لز پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، پلاک ۱۰ واقع شده است.

 

شماره تماس سفارت دانمارک: ۰۲۱۲۸۱۵۵۰۰۰ 

آدرس ایمیل: thramb@um.dk


ویزای دانمارک در سریع‌ترین زمان با توریک!

فرآیند اخذ ویزا، فرایند دشوار و طولانی است که به تنهایی انجام پذیر نیست. بنابراین برای اخذ ویزای دانمارک، نکته مهمی که وجود دارد این است که در پروسه دریافت آن حتماً باید از یک تیم متخصص در این زمینه کمک بگیرید. توریک، یک شرکت گردشگری فعال در حوزه ارائه خدمات مختلف مربوط به ویزا در بستر آنلاین است که برای اخذ ویزای دانمارک به ساده‌ترین شیوه و در سریع‌ترین زمان ممکن، می‌توانید به آن مراجعه کنید. 


سوالات متداول ویزای دانمارک

تماس بگیرید