ویزای اسپانیا



خدمات ویزای توریستی اسپانیا

خدمات ویزای توریستی اسپانیا

500 یورو

مدت زمان صدور 30-21 روز کاری

مدت زمان اعتبار ویزا30 روز

مدت زمان اقامت14 روز

نوع ویزاعادی

مدارک لازم

1

اسکن پاسپورت جدید با 7 ماه اعتبار

2

پرینت گردش حساب (6 ماه اخیر)

3

اصل شناسنامه و کارت ملی

4

ترجمه مدارک شغلی

5

فرم تکمیل شده پرسشنامه

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

ما با شما تماس می‌گیریم

چگونه ویزا بگیرم

تعیین وقت مشاوره

مشخصات خود را وارد و نوع و زمان جلسه مشاوره را انتخاب کنید.

تعیین وقت مشاوره

مشخصات خود را وارد و نوع و زمان جلسه مشاوره را انتخاب کنید.

مشاوره رایگان توسط توریک

پس از تعیین و تایید وقت مشاوره، به‌صورت حضوری یا آنلاین درباره شانس ویزا شدنتان مشاوره خواهید گرفت.

مشاوره رایگان توسط توریک

پس از تعیین و تایید وقت مشاوره، به‌صورت حضوری یا آنلاین درباره شانس ویزا شدنتان مشاوره خواهید گرفت.

تکمیل مدارک ویزا

پس از انجام مشاوره در صورتی که شرایط اخذ ویزا را داشته باشید، باید مدارکتان را تکمیل کنید.

تکمیل مدارک ویزا

پس از انجام مشاوره در صورتی که شرایط اخذ ویزا را داشته باشید، باید مدارکتان را تکمیل کنید.

اخذ ویزا

مدارک خود را به سفارت ارائه داده و منتظر دریافت ویزایتان باشید.

اخذ ویزا

مدارک خود را به سفارت ارائه داده و منتظر دریافت ویزایتان باشید.

 • فهرست مطالب
 • انواع ویزای اسپانیا
 • هزینه ویزای اسپانیا
 • وقت سفارت اسپانیا
 • ویزای اسپانیا
 • شرایط اخذ ویزای اسپانیا
 • مدارک ویزای اسپانیا
 • زمان صدور ویزای اسپانیا
 • ریجکت ویزای اسپانیا
 • آدرس سفارت اسپانیا در تهران
 • وقت سفارت اسپانیا با توریک!
انواع ویزای اسپانیا
هزینه ویزای اسپانیا
وقت سفارت اسپانیا
ویزای اسپانیا
شرایط اخذ ویزای اسپانیا
مدارک ویزای اسپانیا
زمان صدور ویزای اسپانیا
ریجکت ویزای اسپانیا
آدرس سفارت اسپانیا در تهران
وقت سفارت اسپانیا با توریک!

انواع ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا را می‌توان براساس هدف سفر به انواع مختلفی تقسیم کرد. انواع ویزای اسپانیا به شرح زیر هستند:

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی برای کسانی صادر می‌شود که بتوانند از یکی از دانشگاه‌ها، کالج‌ها و یا مراکز آموزشی کشور اسپانیا پذیرش بگیرند. باید بدانید که با اخذ این ویزا پس از پایان تحصیلتان باید خاک اسپانیا را ترک کنید.

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری اسپانیا را هم کسانی می‌توانند دریافت کنند که از یکی از شرکت‌های این کشور یا از یک کارفرما در اسپانیا دعوت‌نامه کاری داشته باشند.

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا هم برای بازدیدهای کوتاه مدت مانند سفر تفریحی، بازدید از اقوام و خانواده، شرکت در دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و.... صادر می‌شود. شما هم می‌توانید با دعوت‌نامه و هم بدون دعوت‌نامه ویزای خود را دریافت کنید. در ویزای توریستی اسپانیا با دعوت‌نامه باید مدارک دعوت‌کننده را هم در لیست مدارکی که به سفارت ارائه می‌دهید، اضافه کنید.

نکته مهم دیگر درباره این ویزا این است که مدت اعتبار ویزای توریستی اسپانیا، 30 روز است. یعنی شما زمانی که با این ویزا وارد خاک اسپانیا شدید، 30 روز می‌توانید در این کشور بمانید.


هزینه ویزای اسپانیا

آپدیت قیمت ویزای اسپانیا و همچنین هزینه رزرو وقت سفارت اسپانیا و دیگر خدمات مربوط را در بالای این صفحه می‌توانید ببینید. به‌طورکلی و جدا از هزینه‌ای که باید برای خدمات وقت سفارت بپردازید، هنگام حضور در سفارت اسپانیا بهتر است 120 یورو همراه خود داشته باشید.

هزینه‌های وقت سفارت و ویزای اسپانیا با یورو محاسبه می‌شود و از آنجایی که ارزش پول ایران دائما در نوسان است امکان مشخص کردن قیمت به ریال برای طولانی مدت وجود دارد و به همین دلیل هم توریک قیمت‌ها را به صورت آپدیت شده ارائه می‌دهد.


وقت سفارت اسپانیا

برای دریافت ویزای اسپانیا توریستی، تجاری، تحصیلی و یا هر نوع دیگری از ویزا، باید وقت سفارت بگیرید. قرار نیست که هنگام مراجعه به سفارت مصاحبه انجام دهید، بلکه این وقت فقط برای تحویل مدارک و انگشت‌نگاری انجام می‌شود. البته امکان دارد از شما یکی دو سؤال هم بپرسند اما مصاحبه جدی و رسمی انجام نمی‌شود.

توجه داشته باشید که هنگام وقت سفارت اسپانیا مدارکتان را باید به کارگزاری  BLSتحویل دهید و انگشت‌نگاری هم در همین کارگزاری انجام می‌شود. شما باید هنگام مراجعه به سفارت 120 یورو همراه خود داشته باشید.

گرفتن وقت سفارت اسپانیا کار سختی نیست. کافی است در بالای همین صفحه، قسمت وقت سفارت روی درخواست آنلاین وقت سفارت کلیک کنید و از میان وقت‌های باز سفارت یکی را انتخاب نمایید و مراحل بعدی را پشت‌سر بگذارید. کارهای مربوط به وقت سفارت اسپانیا در تهران و به‌طورکلی همه جای ایران در کارگزاری BLS انجام می‌شود.

وقت سفارت اسپانیا فوری وجود ندارد و درواقع باید خود سفارت زمان‌هایی را برای مراجعه متقاضیان باز کند. ممکن است برخی از آژانس‌ها از قبل تعدادی از وقت‌های باز شده را رزرو کرده باشند و آن را تحت عنوان وقت فوری به شما ارائه دهند.

مدارک لازم برای سفارت اسپانیا برای گرفتن فقط فرم تمکیل شده پرسشنامه و همچنین اسکن پاسپورت است.


همه چیز درباره ویزای اسپانیا ...

پادشاهی اسپانیا یک کشور فراقاره‌ای است که در حوزه شنگن قرار دارد. این کشور به خاطر جاذبه‌های گردشگری فراوانی که دارد، همیشه مورد توجه گردشگران خارجی بوده است اما مانند همه کشورهای دیگر این حوزه اخذ ویزای اسپانیا هم ممکن است شرایط سختی برای ایرانیان داشته باشد. در این مطلب قصد داریم سیر تا پیاز را درباره اخذ ویزای اسپانیا و همچنین نحوه گرفتن وقت سفارت اسپانیا بررسی کنیم. اگر در جستجوی اطلاعاتی در این زمینه به این صفحه رسیده‌اید، با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

اخذ ویزای اسپانیا چگونه است؟

در سال‌های اخیر ایرانیان زیادی به کشورهای حوزه شنگن مهاجرت کرده‌اند و پناهندگی گرفته‌اند. اسپانیا هم از این قاعده مستثنی نیست و به همین دلیل هم اخذ ویزای توریستی اسپانیا برای ایرانیان راحت نیست. معمولا کسانی که می‌خواهند ویزای این کشور را بگیرند باید به‌صورت گروهی اقدام کنند تا شانس ویزا شدنشان بیشتر شود.

البته دریافت ویزای اسپانیا به‌صورت فردی هم امکان‌پذیر است، فقط کافی است شرایط لازم برای اخذ این ویزا را داشته باشید. گردش حساب، تمکن مالی و تاریخچه سفر مهم‌ترین شرایط اخذ این ویزاست. یک راه دیگر برای اینکه هم بتوانید به اسپانیا سفر کنید و هم لازم نباشد تور  گروهی را انتخاب نمایید، این است که ابتدا ویزای یکی دیگر از کشورهای حوزه شنگن مثلا ویزای لهستان را بگیرید و سپس از آنجا به اسپانیا سفر کنید.


شرایط اخذ ویزای اسپانیا

برای گرفتن ویزای توریستی اسپانیا باید شرایطی داشته باشد. شرایط ویزای اسپانیا به شرح زیر هستند:

گردش حساب و تمکن مالی: برای اخذ ویزای اسپانیا باید ریز گردش 3 ماهه حساب بانکی خود را از بانک دریافت کنید. همچنین تمکن یا مانده حسابتان هم باید بین 250 تا 300 میلیون تومان باشد.

شرط بعدی برای اخذ ویزای اسپانیا این است که تاریخچه سفر خوبی داشته باشید. اگر به چند کشور اروپایی سفر کرده باشید که عالی است اما درغیر این صورت هم بهتر است سابقه سفرهای آسیایی‌تان خوب باشد و با پاسپورت سفید برای اخذ ویزای اسپانیا اقدام نکنید.

وجود دعوت‌نامه هم می‌تواند به شما در فرایند اخذ ویزا کمک کند اما داشتن آن الزامی نیست.

*نکته حائز اهمیت این است که حتی با وجود داشتن همه این شرایط هم ممکن است درخواست ویزایتان رد شد زیرا چیزی تحت عنوان ویزای اسپانیا تضمینی وجود ندارد و فقط می‌توان با ارائه مدارک درست و همچنین طی کردن یک مسیر شفاف شانس ویزا شدن را بالا برد.


مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

چک لیست مدارک لازم برای ویزای اسپانیا را هم می‌توانید از بالای این صفحه ببینید اما در اینجا هم کمی درباره مدارک ویزای اسپانیا بیشتر توضیح خواهیم داد تا ابهامی در ذهنتان باقی نماند. مدارک لازم برای ویزای توریستی اسپانیا به شرح زیر هستند:

· تصویر پاسپورت

· شناسنامه، کارت ملی

· تمکن مالی و گردش حساب بانکی: تمکن مالی برای اخذ ویزای اسپانیا باید حدود 250 تا 300 میلیون تومان باشد. گردش 3 ماه اخیر حسابتان را هم باید از بانک بگیرید در مدارکتان قرار دهید.

· ترجمه مدارک کاری: شما باید ترجمه مدارک مربوط به شغلتان را به سفارت ارائه دهید تا بتوانید به آفسیر ثابت کنید که قصد بازگشت به ایران را دارید. در نامه اشتغال به کارتان باید مشخصاتی همچون نام و نام خانوادگی، سمت، میزان دقیق دستمزد و... همراه با مهر رسمی شرکت ذکر شود.

· فرم پرسش‌نامه تکمیل شده: فرم پرسش‌نامه را می‌توانید از بالای همین صفحه دانلود کنید.


مدت زمان لازم برای صدور ویزای اسپانیا

پس از تحویل مدارک و انگشت‌نگاری در دفتر BLS تهران، برای صدور ویزای اسپانیا و دریافت پاسخ این سفارت به درخواستتان باید بین 21 تا 30 روز کاری صبر کنید. برای دریافت پاسخ درخواستتان باید از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶، در دفتر BLS حضور پیدا کنید.  


دلایل ریجکت ویزای اسپانیا

همانطورکه بالا هم گفته شد، کسانی که برای سفر به اسپانیا به صورت انفرادی اقدام می‌کنند، به احتمال بسیار زیاد ریجکت می‌شوند و درواقع شایع‌ترین دلیل رد شدن درخواست این ویزا اقدام نکردن به صورت گروهی است. از دیگر دلایل ریجکت شدن ویزای اسپانیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

· داشتن سابقه کیفری

· ارائه مدارک جعلی

· گذرنامه و بیمه مسافرتی نامعتبر

چه مدت بعد از ریجکت ویزای اسپانیا می‎توان مجدد درخواست داد؟

برای ویزای اسپانیا هم مانند ویزای اتریش و بسیاری دیگر از کشورهای حوزه شنگن چیزی به‌عنوان رفع ریجکتی وجود ندارد. باید 6 ماه از درخواست قبلی شما بگذرد تا دوباره بتوانید درخواست جدید دهید. در این مدت باید نواقص و ایرادات پرونده خود را رفع نمایید.


آدرس و تلفن سفارت اسپانیا در تهران

آدرس سفارت اسپانیا در ایران : تهران، دروس، بلوار شهرزاد، کوچه اول شرقی پلاک ۱۰

اما باید بدانید که برای انجام کارهای کنسولی باید به در شرکت BLS به آدرس پاسداران، خیابان نارنجستان چهارم، مجتمع آرتمیس یک، طبقه ۱۲، واحد ۵ در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ مراجعه نمایید.

تلفن: ۰۲۱۲۶۲۵۳۱۳۶


وقت سفارت اسپانیا در سریع‌ترین زمان با توریک!

در این مطلب درباره وقت سفارت و ویزای اسپانیا حرف زدیم و سیر تا پیاز را درباره ویزای شینگن اسپانیا بررسی کردیم. ما در توریک قصد داریم به راحت‌ترین روش ممکن و در کمترین زمان ممکن برای شما ویزای توریستی اسپانیا را دریافت کنیم.

تیم توریک همچنین در زمینه انواع ویزای توریستی کشورهای مختلف مانند ویزای فرانسه، ویزای سوئیس و ویزای فنلاند و همچنین وقت سفارت و پیکاپ ویزا و … فعالیت دارد. شما می‌توانید برای پیگیری ویزای اسپانیا یا هر مقصد دیگری و همچنین درصورت وجود هرگونه سؤال یا ابهام از طریق واتساپ، تلفن تماس و یا گفتینو با مشاورین ما در ارتباط باشید.


سوالات متداول ویزای اسپانیا





تماس بگیرید