ویزای ایتالیاویزای توریستی ایتالیا با وقت عادی

ویزای توریستی ایتالیا با وقت عادی

500 یورو

مدت زمان صدور 21-14 روز کاری

مدت زمان اعتبار ویزا30 روز

مدت زمان اقامت14 روز

نوع ویزاعادی

مدارک لازم

1

اسکن پاسپورت جدید با 7 ماه اعتبار

2

ترجمه مدارک شغلی

3

پرینت گردش حساب (6 ماه اخیر)

4

اصل شناسنامه و کارت ملی

5

تکمیل فرم مشخصات فردی

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

ما با شما تماس می‌گیریم

چگونه ویزا بگیرم

تعیین وقت مشاوره

مشخصات خود را وارد و نوع و زمان جلسه مشاوره را انتخاب کنید.

تعیین وقت مشاوره

مشخصات خود را وارد و نوع و زمان جلسه مشاوره را انتخاب کنید.

مشاوره رایگان توسط توریک

پس از تعیین و تایید وقت مشاوره، به‌صورت حضوری یا آنلاین درباره شانس ویزا شدنتان مشاوره خواهید گرفت.

مشاوره رایگان توسط توریک

پس از تعیین و تایید وقت مشاوره، به‌صورت حضوری یا آنلاین درباره شانس ویزا شدنتان مشاوره خواهید گرفت.

تکمیل مدارک ویزا

پس از انجام مشاوره در صورتی که شرایط اخذ ویزا را داشته باشید، باید مدارکتان را تکمیل کنید.

تکمیل مدارک ویزا

پس از انجام مشاوره در صورتی که شرایط اخذ ویزا را داشته باشید، باید مدارکتان را تکمیل کنید.

اخذ ویزا

مدارک خود را به سفارت ارائه داده و منتظر دریافت ویزایتان باشید.

اخذ ویزا

مدارک خود را به سفارت ارائه داده و منتظر دریافت ویزایتان باشید.

 • فهرست مطالب
 • همه چیز درباره ویزای ایتالیا ...
 • زمان آماده شدن ویزا
 • مراحل درخواست ویزای ایتالیا
 • وقت سفارت ایتالیا
 • آدرس سفارت ایتالیا
 • نکات ویزای ایتالیا
 • تمکن مالی ویزای ایتالیا
 • مدارک وقت سفارت ایتالیا
 • انواع ویزای ایتالیا
 • شرایط ویزای توریستی ایتالیا
 • اخذ ویزای ایتالیا
 • ریجکت ویزای ایتالیا
 • هزینه وقت سفارت ایتالیا
 • اخذ ویزای ایتالیا با توریک!
همه چیز درباره ویزای ایتالیا ...
زمان آماده شدن ویزا
مراحل درخواست ویزای ایتالیا
وقت سفارت ایتالیا
آدرس سفارت ایتالیا
نکات ویزای ایتالیا
تمکن مالی ویزای ایتالیا
مدارک وقت سفارت ایتالیا
انواع ویزای ایتالیا
شرایط ویزای توریستی ایتالیا
اخذ ویزای ایتالیا
ریجکت ویزای ایتالیا
هزینه وقت سفارت ایتالیا
اخذ ویزای ایتالیا با توریک!

ویزای ایتالیا

ایتالیا یکی از محبوب‌ترین کشورهای حوزه شینگن محسوب می‌شود که از اقتصاد خوب و جاذبه‌های گردشگری متعددی برخوردار است. اما آیا سفر به این کشور مدیترانه‌ای نیاز به اخذ ویزا دارد؟ باید بگوییم بله، مهم نیست هدف شما از سفر به ایتالیا چه چیزی است، گرفتن ویزا برای وارد شدن به خاک این کشور ضروری است. یعنی شما چه به منظور گردشگری بخواهید وارد خاک ایتالیا شوید و چه برای تحصیل، کار، خدمات پزشکی و... باید ویزای شنگن ایتالیا دریافت کنید. در این مقاله قصد داریم سیر تا پیاز را درباره دریافت ویزای ایتالیا بررسی کنیم. اگر قصد اخذ این ویزا را دارید، تا انتها با توریک همراه باشید.

 

اخذ ویزای ایتالیا چگونه است؟

پیش از اقدام به اخذ ویزای شینگن ایتالیا ابتدا باید مدارک لازم برای ویزای توریستی ایتالیا را آماده کرده و سپس به سفارت این کشور ارائه دهید تا مورد بررسی قرار بگیرد. قبل از اخذ ویزای ایتالیا نیاز به جلسه مشاوره خواهید داشت. در این جلسه مدارکتان بررسی خواهد شد تا شانس ویزا شدنتان مشخص شود. برای رزرو مشاوره ویزای ایتالیا کافی است از بالای این صفحه سرویس موردنظرتان را انتخاب کرده و روی دکمه مشاوره کلیک کنید. اگر شرایطتتان برای اخذ ویزا مناسب بود فرم وقت سفارت برایتان پر می‌شود و شما می‌توانید برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا آنلاین از طریق توریک اقدام کنید. در وقت سفارتتان باید برای انجام کارهای بیومتریک و ارائه مدارک باید به سفارت ایتالیا مراجعه کنید. بنابراین مدارک مورد نیاز سفارت ایتالیا را از قبل آماده نمایید و یک بار با مشاور توریک چکشان کنید.

 

 همچنین ابتدا باید نوع ویزای خود را نسبت به اهداف سفر خود انتخاب کرده و سپس از طریق سفارت ایتالیا یا یکی از کنسولگری‌های آن وقت رزرو کنید تا برای ارائه مدارک و مصاحبه با نماینده مربوط به این کارگزاری مراجعه کنید. برای رزرو وقت سفارت فرم درخواست ویزا را پر کرده و اطلاعات مورد‌نظر در فرم را با صداقت پر کنید. سپس در روز تعیین‌شده به سفارت مراجعه کنید تا ادامه روند اخذ ویزای شما در این ارگان تکمیل شود.

در ادامه کل پروسه درخواست ویزا تا دریافت آن را برای شما عزیزان دسته‌بندی کرده‌ایم:

1. گرفتن وقت سفارت از خود سفارت ایتالیا یا دفتر ویزامتریک

2. تکمیل فرم درخواست ویزا

3. تهیه مدارک مورد نیاز

4. ارسال درخواست به سفارت ایتالیا

5. حضور در سفارت برای انگشت‌نگاری

6. پرداخت هزینه‌های ویزا

7. انتظار برای رد یا تایید شدن ویزامدت زمان لازم برای صدور ویزای ایتالیا

معمولا مدت زمان لازم برای صدور ویزای ایتالیا بسته به نوع ویزا و ازدحام جمعیت در سفارت، بین 14 الی 20 روز کاری به طول می‌انجامد.


نحوه درخواست ویزای ایتالیا

برای دریافت ویزای ایتالیا می‌بایست مراحلی را به ترتیب طی کنید و با آماده کردن و ارائه مدارک لازم به سفارت، ویزای این کشور را اخذ نمایید. این مراحل به ترتیب شامل موارد زیر می‌شود:


۱. آماده کردن تمامی مدارک به همراه ترجمه رسمی برای ارائه سفارت

۲. تکمیل فرم درخواست وقت سفارت و مراجعه به سفارت ایتالیا در زمان تعیین شده

۳. مصاحبه و ارائه مدارک به افسر ویزای سفارت

۴. تایید مدارک و ارائه ویزا توسط افیسر سفارت  


مصاحبه ویزای ایتالیا

مراجعه به سفارت و مصاحبه نیز بخشی از روند دریافت ویزای ایتالیا می‌باشد. پس از تعیین وقت سفارت و مراجعه به سفارت در زمان مقرر باید مدارک مورد نیاز را به افسر ارائه دهید. در جلسه مصاحبه ویزا، احراز هویت و انگشت نگاری انجام می‌شود. توجه داشته باشید که هم اکنون شرکت کاکس اند کینگس گلوبال سرویس منیجمنت ckgsir.com کارهای مربوط به سفارت ایتالیا مانند انگشت نگاری و احراز هویت را در ایران انجام می‌دهد.مدت زمان پردازش ویزای ایتالیا

پس از ارائه مدارک به سفارت ایتالیا، انجام مصاحبه و تکمیل فرایند احراز هویت و انگشت نگاری، کارهای مربوط به تایید و یا ریجکتی ویزا توسط افیسر سفارت انجام می‌شود. مدت زمان پردازش و صدور ویزای ایتالیا معمولاً کوتاه مدت است و تقریباً 15 تا 20 روزه انجام می‌شود. با این حال با توجه به شرایط شرایط هر متقاضی ممکن است فرایند صدور ویزا متفاوت باشد و ممکن است این روند تا 30 روز نیز تمدید شود.
وقت سفارت ایتالیا

یکی از دغدغه‌های بزرگ متقاضیان سفر به ایتالیا، رزرو وقت سفارت این کشور است. چراکه ایتالیا کشوری محبوب در میان مهاجران است و دریافت نوبت به دلیل شلوغی سفارت، برای متقاضیان کمی چالش‌برانگیز خواهد بود. شما می‌توانید از طریق وبسایت توریک برای پر کردن فرم آنلاین و رزرو نوبت اقدام کنید. توجه داشته باشید گرفتن نوبت وقت سفارت ایتالیا تنها به صورت اینترنتی و پر کردن فرم آنلاین انجام می‌شود و مراجعه حضوری به سفارت ایتالیا در ایران کار بیهوده‌ایست.

البته اگر شخصا می‌خواهید برای تکمیل کردن فرم درخواست اقدام کنید باید توجه داشته باشید که در صورت اشتباه در این پروسه درخواست شما تایید نمی‌شود. از همین روی اگر اطلاعات کافی در این‌باره را ندارید می‌توانید با خیال راحت گرفتن وقت سفارت ایتالیا را به توریک بسپارید و انرژی خود را برای تهیه مدارک ویزای شینگن ایتالیا ذخیره کنید.


تلفن و آدرس سفارت ایتالیا در تهران

در ادامه اطلاعات دقیقی در مورد آدرس، شماره تلفن و ساعت کاری سفارت ایتالیا در ایران را شرح داده‌ایم:

آدرس سفارت ایتالیا در ایران: تهران، خیابان نوفل لوشاتو پلاک ۶۸/۷۹

شماره تماس سفارت ایتالیا: ۶۶۷۲۶۹۵۵-۰۲۱ و ۶۶۷۲۶۹۵۶-۰۲۱

آدرس بخش کنسولی سفارت ایتالیا: تهران- خیابان جردن- خیابان نلسون ماندلا (بلوار آفریقای سابق)، بن‌بست فرزان شرقی، پلاک 15.

دفتر ویزا سفارت ایتالیا : ۸۸۱۹۰۱۶۰-۰۲۱

دفتر امور کنسولی : ۸۸۷۸۳۴۹۸-۰۲۱

دفتر امور دانشجویی : ۸۸۷۹۹۸۸۵-۰۲۱

ساعات کاری اداره کنسولی: یکشنبه‌ها از ساعت ۸ الی ۱۳ و دوشنبه تا جمعه از ساعت ۸ الی ۱۴


نکات ویزای ایتالیا

برای سفر به هر کشوری، نکات ضروری وجود دارد که بایستی رعایت شده و کشور ایتالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه برخی از مهم‌ترین نکات اخذ ویزای ایتالیا را ذکر کرده‌ایم.
·   تمامی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای ایتالیا باید به شرکت ارائه داده شود تا به سفارت تحویل دهیم.
·   وقت سفارت ایتالیا که از جانب شرکت به شما اعلام خواهد شد، غیرقابل تغییر است.
·   ممکن است در برخی شرایط خاص و در صورت تصمیم کارشناسان سفارت، شما موظف باشید مدارک تکمیلی بیشتری ارائه دهید.
·   ارائه ضمانت‌نامه بانکی به ازای هر نفر، جهت بازگشت از سفر الزامی است که این مبلغ پس از پایان سفر مدارک مجددا به فرد متقاضی بازمی‌گردد.
·   لطفا دقت کنید مدارکی که به شرکت مجری و سفارت تحویل می‌دهید معتبر باشد. چراکه این مدارک توسط شرکت مورد استعلام قرار می‌گیرد.
·   ارائه مدرک مربوط به اجاره‌نامه و یا رزرو هتلی که در سفر به ایتالیا قصد اقامت در آن را دارید الزامی است. چراکه این اطلاعات توسط افسر سفارت ایتالیا بررسی می‌شود.
· تهیه گواهی عدم سوء پیشینه و نداشتن سابقه کیفری در اخذ ویزا تاثیر بسزایی دارد. چراکه این اطلاعات برای آفیسر ایتالیا بسیار مهم است و مورد استعلام قرار می‌گیرد.ویزای ایتالیا تضمینی

در سال‌های اخیر با افزایش تقاضا برای مهاجرت به کشورهای اروپایی و از جمله ایتالیا، بسیاری از شرکت‌های گردشگری به منظور جذب مشتریان بیشتر، مدعی اخذ ویزای تصمینی ایتالیا هستند. اگر شما هم متقاضی دریافت ویزای ایتالیا به منظور سفر و یا کار و تحصیل هستید، توجه داشته باشید که نظر نهایی برای تایید و ریجکتی ویزای ایتالیا توسط افسر ویزای سفارت این کشور اعلام می‌شود. بنابراین ادعای ارائه ویزای ایتالیا به صورت تضمینی صحتی ندارد.


ویزای فوری ایتالیا

متاسفانه در حال حاضر امکان اخذ ویزای ایتالیا به صورت فوری برای افرادی که تایم کمی برای دریافت ویزا دارند، وجود ندارد. البته توجه داشته باشید که کارشناسان ما در توریک تمام تلاش خود را می‌کنند که در سریع‌ترین زمان ممکن مدارک شما را آماده ارسال به سفارت کنند. اما باز شدن وقت‌های سفارت و همچنین زمان مورد نیاز برای بررسی مدارک متقاضی به منظور دریافت ویزا قابل تعجیل نیست، چرا که افسر سفارت وظیفه بررسی مدارک و تایید و ریجکتی ویزا را به عهده دارد.

تمکن مالی برای ویزای ایتالیا

تمکن مالی یکی از مهم‌ترین شروط گرفتن ویزا ایتالیا است که طبق این قانون شما به مامور مربوط درخواست اخذ ویزا ثابت می‌کنید از شرایط مالی مناسبی برخوردار هستید. اگرچه تمکن مالی که باید برای اخذ ویزای ایتالیا ارائه دهید نسبت به مدت اقامت و تعداد نفرات می‌تواند متفاوت باشد اما به‌طورکلی برای اخذ این ویزا باید بالای 250 میلیون تومان تمکن داشته باشید.


مدارک لازم برای وقت سفارت ایتالیا

فرقی ندارد شما تمایل به دریافت ویزا توریستی ایتالیا دارید و یا می‌خواهید یکی از انواع ویزای کاری، تحصیلی و... این کشور را بگیرید. در هر صورت باید برخی مدارک عمومی را ارائه دهید که امری ضروری برای گرفتن ویزا ایتالیا محسوب می‌شوند. در بالای همین صفحه مدارک لازم برای ویزای ایتالیا را نام برده‌ایم. اما مجددا در این بخش مدارک را با یکدیگر مرور می‌کنیم. تا اگر ابهامی در ذهنتان باقی مانده حل شود.

· تمکن مالی: تمکن مالی باید بالای 250 میلیون تومان باشد.

· گردش حساب بالا: باید گردش حساب 3 ماه اخیر را در لیست مدارکتان قرار دهید.

· اسکن پاسپورت با 7 ماه اعتبار، اسکن شناسنامه

· اسکن عکس پرسنلی جدید 3*4 با پس زمینه سفیدمدارک ویزای ایتالیا

برای دریافت ویزای ایتالیا، باید مدارکی را آماده کرده و به هنگام مراجعه به سفارت این کشور، آن‌ها را افسر سفارت ویزای ایتالیا ارائه دهید. سفارت این کشور پس از بررسی و تایید مدارک شما، به تایید و یا ریجکتی ویزای درخواست ویزای ایتالیا اقدام می‌کند. از جمله مدارکی که برای دریافت ویزای این کشور باید ارائه دهید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
ارائه فرم درخواست ویزای ایتالیا
ارائه پاسپورت فعلی و پاسپورت‌های قبلی
ارائه مدارکی مبنی بر رزرو بلیط هواپیما و ووچر هتل
ارائه دعوت‌نامه از سوی بستگان و آشنایان (در صورت وجود)
ارائه گردش حساب بانکی و نامه تمکن مالی از بانک
ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و یا اشتغال به کار
ارائه اصل و ترجمه اسناد ملکی
ارائه بیمه مسافرتی
ارائه اصل و ترجمه سند ازدواج (در صورت تأهل) 
ارائه دو‌قطعه عکس ۳.۵ *۴.۵ 

انواع ویزای ایتالیا

ایتالیا مانند هر کشور دیگری ویزاهای مختلفی را برای متقاضیان صادر می‌کند. در ادامه برخی از این ویزاها را با هم بررسی خواهیم کرد:

 

ویزای ترانزیت ایتالیا

ویزای ترانزیت برای مقصد کشور ایتالیا صادر نمی‌شود و فقط مختص به گذر از خاک ایتالیا است. با ویزای ترانزیت ایتالیا شما نمی‌توانید برای مدت طولانی در این کشور بمانید و تنها می‌توانید برای تغییر ایرلاین خود به مقصد کشور دیگری از این ویزا بهره‌مند شوید.

ویزای تحصیلی ایتالیا

ویزا تحصیلی یا دانشجویی یکی دیگر از ویزاهای محبوب ایتالیا است که به دانشجویان در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اجازه ادامه تحصیل در کشور ایتالیا را صادر می‌کند. از آنجایی که کشور ایتالیا بورسیه استانی صادر می‌کند دانشجویان زیادی این کشور را برای تحصیل انتخاب می‌نمایند.

ویزای تجاری ایتالیا

اگر قصد کار در کشور ایتالیا را دارید باید ویزای کاری ایتالیا را دریافت کنید که البته مستلزم داشتن مدارک اضافه‌تری نسبت به مدارک عمومی است. برای کار در این کشور شما باید از جاب آفر برخوردار باشید. بدان‌معنا که باید یک دعوت‌نامه رسمی از سوی شرکت یا کارفرمای حاضر در ایتالیا داشته باشید تا ضمیمه پرونده درخواست ویزای ایتالیا کنید.

ویزای سرمایه گذاری ایتالیا

شما می‌توانید با خرید ملک و یا برنامه راه انداختن کسب و کاری مفید در کشور ایتالیا، ویزای سرمایه‌گذاری این کشور را دریافت کنید. برای گرفتن این نوع ویزا بایستی از گردش حساب و تمکن مالی بالایی برخوردار باشید.

ویزای توریستی ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا یکی از پرطرفدارترین انواع ویزای ایتالیا است که معمولا همه ساله بسیاری از گردشگران علاقه‌مند به این کشور برای دریافت آن اقدام می‌کنند. این ویزا صرفا برای گردش و تفریح در کشور ایتالیا بوده. یعنی شما باید پس از اتمام مهلت ویزای توریستی، مجددا به کشور خود باز گردید.
ویزای توریستی به شما این امکان را می‌دهد تا در هر ۶ ماه، تا 90 روز در کشور ایتالیا به گشت و گذار بپردازید. فراموش نکنید این نوع ویزا تنها با هدف توریستی صادر می‌شود و شما نمی‌توانید با آن در کشور ایتالیا به خرید و فروش ملک و یا سرمایه‌گذاری مشغول شوید.


شرایط ویزای توریستی ایتالیا

طبق آمار سالانه بیش از 50 میلیون گردشگر از سراسر جهان، برای اخذ ویزا توریستی ایتالیا به سفارت این کشور مراجعه می‌کنند. برای اخذ ویزا توریستی ایتالیا ابتدا باید فرم آنلاین از سوی سفارت را پر کرده و مدارک هویتی و عمومی خود را ارائه دهید. برای افرادی که جزو اروپا و اتحادیه شینگن هستند اخذ ویزا لازم نیست. اما ایرانیان برای سفر به ایتالیا و گردش در این کشور، باید ویزای شینگن ایتالیا را دریافت کنند.

این ویزا برای تمامی اتباع خارجی این امکان را فراهم می‌کند تا به مدت 90 روز در کشور ایتالیا میهمان باشند. توجه داشته باشید هزینه گرفتن ویزا ایتالیا بسته به نوع، روزهای اقامت و فاکتورهای دیگر ثابت نبوده و نسبت به نرخ ارز دائما برای ایرانیان در حال تغییر است. همچنین خوب است بدانید مدت زمان اعتبار این ویزا 30 روز است. در ادامه شرایط گرفتن ویزا توریستی ایتالیا را نام برده‌ایم:

تمکن مالی و گردش حساب بالا

اثبات بازگشت مجدد به کشور

ارائه پاسپورت با هفت ماه اعتبار

 

ویزای توریستی ایتالیا بدون دعوت‌نامه

گرفتن ویزا توریستی ایتالیا بدون دعوت‌نامه امکان‌پذیر است. اما اگر شما دعوت‌نامه‌ای از سوی یکی از اعضای خانواده خود که در این کشور زندگی می‌کنند دریافت کنید، می‌توانید پروسه اخذ ویزا را راحت‌تر طی نمایید. از همین روی داشتن دعوت‌نامه برای گرفتن ویزا توریستی ایتالیا اجباری نیست، اما می‌تواند در روند دریافت ویزا کمک بزرگی باشد.عکس ویزای ایتالیا


عکس ویزای ایتالیا

شرایط اخذ ویزای ایتالیا

شرایط گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای ایتالیا توریستی کمی چالش کمتری نسبت به دیگر کشورهای حوزه شنگن دارد. اما باز هم نمی‌توان گفت اخذ این ویزا آسان است. برای گرفتن ویزای ایتالیا مهم‌ترین شرط تمکن مالی و گردش حساب بالا است. اگر تمکن مالی و همچنین تعداد تراکنش‌های حساب‌تان بالا باشد احتمال رد شدن ویزا بسیار کم است و شما نصف راه را رفته‌اید. تمکن مالی برای ویزای توریستی ایتالیا باید بالای 250 میلیون تومان باشد.

همچنین پاسپورت یا سند مسافرتی معتبر نیز در روند اخذ ویزا بسیار تاثیرگذار است. اگر می‌خواهید برای گرفتن ویزای شینگن ایتالیا اقدام کنید، پاسپورت شما باید حداقل هفت ماه اعتبار داشته باشد. توجه داشته باشید ارائه دعوت‌نامه برای اخذ ویزا ایتالیا ضروری نیست، اما ویزای ایتالیا با دعوتنامه راحت‌تر صادر می‌شود.دلایل ریجکت شدن ویزای ایتالیا

ریجکت ویزا به شرایطی اطلاق دارد که ویزای شما توسط افسر کارشناس مربوط تایید نشده و رد می‌شود. این اتفاق می‌تواند به دلایل متعددی رخ دهد. اما در کل ریجکت ویزا در صورتی که یکی از مراحل اخذ ویزا اشتباه بوده و یا افسر جمهوری ایتالیا اطلاعات شما را به رسمیت نشناسد، اتفاق می‌افتد. برخی از دلایل رایج ریجکت ویزای ایتالیا را در ادامه شرح داده‌ایم:

· مشخص نکردن هدف از سفر به ایتالیا

· عدم تمکن مالی

· نداشتن گردش حساب مناسب

· نقص یا اشتباه در مدارک ارائه شده

· داشتن سوء پیشینه

· ارائه مدرک مسافرتی غیر معتبر و یا جعلی

· ارائه پاسپورت آسیب دیده یا بدون اعتبار

· ارائه دعوت‌نامه نامعتبر

· ارائه بیمه مسافرتی نامعتبر


چه مدت بعد از ریجکت ویزای ایتالیا می‌توان مجدد درخواست داد؟

اگر به هر دلیلی ویزای ایتالیا شما تایید نشد و ریجکت شدید، می‌توانید سریعا برای درخواست مجدد اقدام کنید. اما پیشنهاد می‌شود ۳ تا ۶ ماه بعد از ریجکت شدن ویزا برای اصلاحیه مجددا درخواست دهید.


در صورت ریجکت ویزای ایتالیا هزینه برمی‌گردد؟

خیر، متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزا، پرداختی به سفارت باز نمی‌گردد و پس از رفع ریجکتی شما مجددا باید هزینه وقت سفارت را پرداخت کنید.


رفع ریجکتی و اعتراض به رد شدن ویزای ایتالیا

همانطور که گفتیم، ریجکتی ویزای ایتالیا اغلب به دلایلی مانند عدم ارائه مدارک مورد نیاز به صورت کامل، نادرست بودن، جعلی بودن و یا ترجمه ناصحیح مدارک مورد نیاز رخ می‌دهد و در بیشتر مواقع به همین دلیل است که افسر ویزای سفارت ایتالیا تقاضای درخواست ویزا را رد می‌کنند. با ارائه مدارک مورد نیاز با ترجمه رسمی می‌توانید برای رفع ریجکتی ویزای ایتالیا و درخواست ویزا پس از گذشت ۶ ماه به صورت مجدد اقدام کنید. همچنین در صورتی که از صحت مدارک ارائه شده به سفارت اطمینان دارید، به منظور اعتراض به ریجکت ویزای خود می‌توانید یک نامه اعتراضی به سفارت نوشته و در آن اعلام کنید که ویزای شما به اشتباه ریجکت شده است.هزینه وقت سفارت ایتالیا

هزینه مربوط به وقت سفارت ایتالیا را در بالای همین صفحه قسمت وقت سفارت می‌توانید ببینید. باید بدانید که چیزی به‌عنوان گرفتن وقت سفارت ایتالیا فوری وجود ندارد و اجازه ندهید با چنین چیزهایی پیش بیشتری از شما دریافت کنند.


هزینه ویزای ایتالیا

 در حال حاضر قیمت ویزای ایتالیا 125 یورو است، اما برای دریافت ویزای این کشور باید هزینه‌های دیگری نیز بپردازید. هزینه دریافت وقت سفارت، هزینه بررسی درخواست ویزای متقاضی توسط سفارت و هزینه‌های جانبی دیگر مانند ترجمه مدارک، بلیط هواپیما، رزرو هتل، بیمه مسافرتی و … نیز شامل هزینه ویزای ایتالیا می‌شوند که برای دریافت ویزای این کشور، باید همه آن‌ها را پرداخت کنید.

اخذ ویزای ایتالیا در سریع‌ترین زمان با توریک!

امروزه رزرو وقت سفارت ایتالیا به دلیل ازدحام بالا، برای متقاضیان ویزای این کشور کمی چالش‌برانگیز شده است. اما تیم توریک به شما وعده می‌دهد ویزای ایتالیا را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کرده و بدون هیچ مشکلی پروسه اخذ ویزا را طی کنید. تنها کافی‌ست مدارک خود را به تیم حرفه‌ای ما تحویل داده و در سریع‌ترین زمان ممکن رزرو وقت سفارت ایتالیا را انجام دهید. توریک در تمامی مراحل پروسه اخذ ویزا شما را همراهی کرده و در سایر زمینه‌های مهاجرتی همچون اخذ ویزای کانادا، ویزای چک، ویزای لهستان، ویزای انگلیس و گرفتن نوبت در سفارت به شما عزیزان کمک می‌کند.

سوالات متداول ویزای ایتالیا

تماس بگیرید