hamburger menu

خدمات ارائه شده در مسیر؛


ویزای 14 روزه یک بار ورود

ویزای 30 روزه یک بار ورود

ویزای 30 روزه چند بار ورود

ویزای 60 روزه یک بار ورود

ویزای 60 روزه چند بار ورود

ویزای 14 روزه یک بار ورود

43,365,000 ریال

ویزای 30 روزه یک بار ورود

45,570,000 ریال

ویزای 30 روزه چند بار ورود

73,500,000 ریال

ویزای 60 روزه یک بار ورود

72,030,000 ریال

ویزای 60 روزه چند بار ورود

117,600,000 ریال

مدت زمان صدور 5-3 روز کاری
مدت زمان اعتبار ویزا58 روز

مدارک لازم

1

تصویر پاسپورت با 7 ماه اعتبار

2

تصویر شناسنامه

3

تصویر عکس پرسنلی جدید 3*4 با پس زمینه سفید

سوالی دارید، همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

چگونه سفارشم رو ثبت کنم

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید .

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید .

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا تیک بعدا بارگذاری می‌کنم را بزنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کدپیگیری را دریافت کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کدپیگیری را دریافت کنید.

ویزای امارات

همه چیز درباره ویزای امارات...

00:00

در مورد

ویزای امارات متحده عربی

بیشتر بدانید ...
 • فهرست مطالب
 • ویزای امارات
 • انواع ویزای امارات
 • قیمت ویزای امارات
 • مدارک ویزای امارات
 • زمان آماده شدن ویزا
 • شرایط ویزای امارات
 • شرایط اتمام و تمدید ویزا
 • ریجکت ویزای امارات
 • اخذ ویزای امارات

آخرین بروزرسانی : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

ویزای امارات
انواع ویزای امارات
قیمت ویزای امارات
مدارک ویزای امارات
زمان آماده شدن ویزا
شرایط ویزای امارات
شرایط اتمام و تمدید ویزا
ریجکت ویزای امارات
اخذ ویزای امارات

همه چیز درباره ویزای امارات متحده عربی ...

در سفر به امارات متحده عربی یک سفر لوکس و لاکچری انتظارتان را می‌کشد. درحال حاضر رفتن به این کشور راحت‌تر از همیشه شده است. کسانی که قصد بازدید از امارات را دارند، باید برای اخذ ویزای دبی درخواست دهند.
ما یک سامانه ساده ایجاد کرده‌ایم تا به صورت کوتاه‌تر، سریع‌تر و آسان‌تر خدمات ویزا را به متقاضیان ارائه دهیم. از ریجکت شدن نترسید زیرا تیم توریک درخواست ویزای امارات شما را بررسی خواهد کرد تا مطمئن شود که تا حد امکان مشکلی برای اخذ آن وجود نداشته باشد. در ادامه این مطلب هر آنچه را که لازم است درباره ویزای دبی بدانید بررسی خواهیم کرد. پس تا انتها همراه ما باشید.

اخذ ویزای دبی
برای اینکه بتوانید به دبی سفر کنید باید ویزای امارات را داشته باشید. این ویزا به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت صادر می‌شوند اما ایرانیان بیشتر به دنبال اخذ ویزای توریستی دبی هستند. ویزاهای توریستی هم از چندروزه تا دو ماهه به صورت سینگل و مولتی صادر می‌شوند. حالا که مختصری با فرایند اخذ ویزای امارات آشنا شدید، در ادامه مراحل انجام آن با توریک همراه باشید.

انواع ویزای دبی - امارات

ویزای دبی را از جهات مختلفی همچون هدف سفر و تعداد دفعات مجاز برای ورود و خروج به این کشور می‌توان به انواع مختلفی تقسیم نمود. در ادامه این انواع را بررسی خواهیم کرد. 

انواع ویزای امارات براساس تعداد ورود


در این تقسیم‌بندی، انواع ویزای امارات را می‌توان به ویزای یک بار ورود Single Entry و ویزای چندبار ورود Multiple Entry تقسیم کرد. در پاسخ به سؤال منظور از ویزای سینگل و مولتی دبی چیست باید گفت با ویزای یک بار ورود یا Single Entry همانطور که از نامش پیداست یک بار می‌توانید وارد خاک دبی شوید.
درحالی که با ویزای چندبار ورود یا Multiple Entry می‌توانید تا پایان اعتبار ویزایتان به کشور امارات رفت و آمد کنید. نکته مهم این است که پس از تمام شدن تعداد روز‌های مجاز به اقامت در امارات (14 روزه، 30 روزه، 60 روزه) برای یک مدت کوتاه باید از خاک امارات خارج شده، دوباره ویزا بگیرید و وارد شوید.

انواع ویزای امارات براساس هدف


نوع دیگری که می‌توان ویزای امارات را تقسیم‌بندی کرد براساس هدف سفر است. یعنی شما براساس اینکه برای چه کاری می‌خواهید به این کشور سفر کنید باید ویزای دبی یا همان امارات مناسب خود را بگیرید. این انواع به شرح زیر هستند:

ویزای کاری امارات


ویزای کاری امارات معمولا بین یک تا سه سال اعتبار دارد و معمولا برای افرادی که از شرکت‌های اماراتی پیشنهاد کار داشته باشد؛ صادر می‌شود.

ویزای تجاری امارات


کشور امارات برای جذب سرمایه‌های خارجی، ویزا صادر می‌کند. این ویزا معمولا با مزایایی همچون اقامت دائم همراه است. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در یک کشور خارجی هستید، امارات بهترین گزینه برای رشد اقتصادی است. 

ویزای تحصیلی امارات


با ویزای تحصیلی امارات می‌توانید در یکی از دانشگاه‌های کشور امارات متحده عربی تحصیل کنید. با این ویزا در تمام طول زمان تحصیلتان می‌توانید در امارات بمانید. 

ویزای توریستی دبی (ویزای توریستی امارات)


ویزای توریستی برای سفرهای تفریحی و کوتاه مدت مناسب است و بیشتر از هر ویزای دیگری در امارات صادر می‌شود. در صورتی که قصد اخذ این ویزا را دارید، توریک می‌تواند شما را در راه اخذ آن همراهی کنید. 

قیمت ویزای امارات

قیمت ویزای دبی براساس نوع ویزای درخواستی، تعداد روزهای اقامت در دبی، سینگل و یا مولتی بودن ویزا و امکان تمدید آن تغییر می‌کند. همچنین تغییر نرخ ارز در ایران هم در این تغییر قیمت مؤثر است. در بالای همین این صفحه قیمت ویزای امارات به‌روزرسانی می‌‍شود.

مدارک لازم برای ویزای امارات متحده عربی

مدارک ویزای دبی را در ابتدای همین صفحه دیدیم، اما برای این که موردی از قلم نیوفتد مجدد با هم مرور می‌کنیم:

 • ارائه پاسپورت معتبر حداقل با ۷ ماه اعتبار
 • اسکن عکس ۳*۴ با پس زمینه سفید
 • عکس  شناسنامه

نحوه گرفتن عکس مناسب برای ویزا


عکس پرسنلی مناسب برای درخواست ویزای امارات باید یک عکس جدید 3*4 و با پس‌زمینه سفید (حداکثر شش ماه پیش گرفته باشید)  باشد. حتی می‌توانید کنار یک دیوار سفید بیاستید و با تلفن همراهتان عکس مناسب بگیرید. توجه داشته باشید که در عکس نباید مواردی مثل اکسسوری، عینک و مویی که صورت را می‌پوشاند، وجود داشته باشد.

عکس مناسب ویزای دبی

ویزای دبی چند روزه حاضر می‌شود؟

برای صدور ویزای دبی، دو تا سه روز کاری و در فصول پرتقاضا نهایتا تا هفت روز کاری زمان لازم است تا پاسخ درخواست ویزای توریستی دبی را دریافت کنید.
درحالی که چیزی به عنوان ویزای فوری دبی وجود ندارد و به طور کلی بین دو تا سه روز کاری و در فصول پرتقاضا نهایتا هفت روز کاری طول می‌کشد.  


اعتبار ویزای دبی چقدر است؟

اعتبار ویزای دبی (یا بهتر است بگوییم اعتبار همه‌ی ویزاهای امارات)  58 روز از زمان صدور ویزا می‌باشد که روی ویزا درج شده است.عکس ویزای دبی
عکس ویزای دبی

شرایط اخذ ویزای امارات

برای اخذ ویزای توریستی امارات نیازی به سابقه سفر یا تمکن مالی ندارید و تنها کافی است مدارک لازم را تهیه و آپلود کنید. 

ویزای دبی برای افراد زیر 18 سال - بالای 65 سال


افراد زیر 18 سال تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند به صورت انفرادی برای اخذ ویزای امارات اقدام نمایند (مگر اینکه پدر و مادر ویزای اخذ شده داشته و باید ضمیمه مدارک فرزند شود.)
افراد بالای 65 سال هم نمی‌توانند تنها به دبی سفر کنند و برای اخذ ویزا باید همراه داشته باشند. 

چه کسانی نیازی به درخواست ویزای توریستی امارات ندارند؟


شهروندان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس GCC برای ورود به امارات نیازی به ویزا یا مجوز ندارند. آنها فقط باید پاسپورت کشور شورای همکاری خلیج فارس یا کارت شناسایی ملی خود را در نقطه ورود به امارات متحده عربی ارائه دهند.تمدید ویزای دبی (امارات)

ویزای توریستی امارات را حداکثر دو بار می‌توان تمدید کرد. هزینه آن بسته به هر ویزا می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین اگر قصد تمدید ویزای خود را دارید؛ می‌توانید از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

اگر بعد از اتمام ویزای امارات در این کشور بمانیم چه می‌شود؟


اگر مسافر بیشتر از میزان مجاز زمان خود در امارات بماند، هنگام خروج به ازای هر روز اقامت اضافه با جریمه‌های سنگین مواجه خواهد شد و همچنین نامش در بلک لیست صدور ویزا دبی قرار خواهد گرفت تا برای چند سال امکان صدور ویزا برایش میسر نباشد.

دلایل ریجکت شدن ویزای دبی (امارات)

اگرچه درخواستتان را برای اخذ ویزای امارات باید به صورت آنلاین ثبت کنید و نیازی به حضور در سفارت نیست و به طور کلی سفر به دبی نسبت به بسیاری از مقاصد گردشگری دیگر، آسان‌تر است اما ممکن است درخواست ویزای این کشور هم مانند هر جای دیگر ریجکت شود. 
اما دلایل ریجکت شدن ویزای دبی چیست؟ اداره مهاجرت امارات دلایل مخصوص به خود را برای ریجکت ویزای متقاضیان دارد که برخی از رایج‌ترین آنها به شرح زیر هست:

 • در صورتی که متقاضی سابقه جرم، تقلب و کلاهبرداری داشته باشد و دوران محکومیتش را در خاک امارات گذرانده باشد، ریجکت خواهد شد.
 • در صورتی که متقاضی قبلا ویزای توریستی امارات گرفته باشد اما به این کشور سفر نکرده باشد، بهتر است از جایی که ویزای امارات را دریافت کرده‌ بخواهد ویزایش را کنسل کنند. در غیر این صورت ممکن است ریجکت شود. 
 • در صورتی که در مدارک متقاضی، خط خوردگی وجود داشته باشد (در نام، شماره پاسپورت یا بارکدها) ممکن است درخواستش ریجکت شود.
 • در صورتی که اسکن مدارک و عکس متقاضی واضح نباشد، امکان ریجکت شدن وجود دارد.
 • در صورت ناقص بودن مدارک هم امکان ریجکت شدن ویزا وجود دارد. 
 • تشابه اسمی ممکن است باعث ریجکت شود. برای مثال اگر دو نفر نام و نام خانوادگی مشابهی داشته باشند و یکی از آنها سابقه کیفری یا نقصی مدارک داشته باشد؛ یک تشابه و تداخل کوچک ممکن است باعث ریجکت شدن درخواست متقاضی شود.

چه مدت بعد از رد درخواست ویزای دبی می‌توانیم دوباره اقدام به اخذ آن نماییم؟


بسته به اینکه به چه دلیلی ریجکت شده‌اید، باید ابتدا مشکل ویزای خود را حل کرده و سپس دوباره اقدام کنید. بنابراین نمی‌توان زمان خاصی برای اقدام مجدد اعلام کرد. 

در صورت ریجکت شدن ویزای دبی، هزینه آن برمی‌گردد؟ 


متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزای امارات هیچگونه هزینه‌ای به شما برنخواهد گشت. به این دلیل مبلغی استرداد نمی‌شود که اداره مهاجرت امارات برای بررسی و صدور ویزای شما، هزینه ویزا را در ابتدا دریافت می‌کند و پس از آن به بررسی و صدور ویزا خواهد پرداخت.

اخذ ویزای دبی در سریع‌ترین زمان با توریک!

تیم توریک در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما ویزای دبی یا همان امارات را دریافت می‌کند. حالا که تب مهاجرت و سفرهای خارجی داغ است، دیگر این آگاهی هم در میان مردم بالا رفته که باید برای پیگیری کارهای اخذ ویزا به جایی اعتماد کرد که هم دانش و آگاهی کافی در این زمینه را داشته باشد و هم به صورت تخصصی روی این موضوع کار کند.
اگر شما هم بر این عقیده هستید، همین حالا درخواست ویزای دبی خود را ثبت کنید. ما در توریک در زمینه انواع ویزای کشورهای مختلف، وقت سفارت و پیکاپ ویزا مانند پیکاپ ویزای آمریکا از دبی و …فعالیت داریم و کارشناسانمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات متداول امارات متحده عربی