hamburger menu

خدمات ارائه شده در مسیر؛

در جستجوی تور دبی هستید؟

کلیک کنید

توریک، به شما بهترین تورها با قیمت مناسب را پیشنهاد می‌کند.


ویزای 10 روزه یک بار ورود

ویزای 30 روزه یک بار ورود

ویزای 30 روزه چند بار ورود

ویزای 60 روزه یک بار ورود

ویزای 60 روزه چند بار ورود

ویزای 90 روزه یک بار ورود

تمدید یکماهه ویزای امارات بدون خروج از کشور

ویزای 10 روزه یک بار ورود

39,045,000 ریال

ویزای 30 روزه یک بار ورود

40,963,000 ریال

ویزای 30 روزه چند بار ورود

72,610,000 ریال

ویزای 60 روزه یک بار ورود

65,760,000 ریال

ویزای 60 روزه چند بار ورود

115,080,000 ریال

ویزای 90 روزه یک بار ورود

150,700,000 ریال

تمدید یکماهه ویزای امارات بدون خروج از کشور

150,700,000 ریال

مدت زمان صدور 3-1 روز کاری

مدت زمان اعتبار ویزا60 روز

مدت زمان اقامت10 روز

نوع ویزاعادی

مدارک لازم

1

تصویر پاسپورت با 7 ماه اعتبار

2

تصویر شناسنامه

3

تصویر عکس پرسنلی جدید 3*4 با پس زمینه سفید

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

ما با شما تماس می‌گیریم

چگونه سفارشم رو ثبت کنم

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ویزای امارات

همه چیز درباره ویزای امارات...

00:00

در مورد

ویزای امارات متحده عربی

بیشتر بدانید ...
 • فهرست مطالب
 • ویزای امارات
 • انواع ویزای امارات
 • قیمت ویزای امارات
 • مدارک ویزای امارات
 • زمان آماده شدن ویزای امارات
 • شرایط ویزای امارات
 • شرایط اتمام و تمدید ویزا
 • ریجکت ویزای امارات
 • نحوه اخذ ویزای دبی با توریک
 • آدرس سفارت امارات
 • اخذ ویزای دبی با توریک!

آخرین بروزرسانی : ۱ مهر ۱۴۰۲

ویزای امارات
انواع ویزای امارات
قیمت ویزای امارات
مدارک ویزای امارات
زمان آماده شدن ویزای امارات
شرایط ویزای امارات
شرایط اتمام و تمدید ویزا
ریجکت ویزای امارات
نحوه اخذ ویزای دبی با توریک
آدرس سفارت امارات
اخذ ویزای دبی با توریک!

همه چیز درباره ویزای امارات متحده عربی ...

در سفر به امارات متحده عربی یک ماجراجویی لوکس و لاکچری انتظارتان را می‌کشد. درحال حاضر رفتن به این کشور راحت‌تر از همیشه شده است زیرا امارات تلاش می‌کند که خود را به قطب گردشگری جهان تبدیل کند. کسانی که قصد بازدید از امارات را دارند، باید برای اخذ ویزای دبی درخواست دهند.
ما یک سامانه ساده ایجاد کرده‌ایم تا به صورت کوتاه‌تر، سریع‌تر و آسان‌تر خدمات ویزا را به متقاضیان ارائه دهیم. از ریجکت شدن نترسید زیرا تیم توریک درخواست ویزای امارات شما را بررسی خواهد کرد تا مطمئن شود که تا حد امکان مشکلی برای اخذ آن وجود نداشته باشد. در ادامه این مطلب هر آنچه را که لازم است درباره دریافت ویزای امارات بدانید، بررسی خواهیم کرد. پس تا انتها همراه ما باشید.

اخذ ویزای دبی

برای اینکه بتوانید به دبی سفر کنید باید ویزای امارات را داشته باشید. این ویزا به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت هستند اما ایرانیان بیشتر برای اخذ ویزای توریستی دبی اقدام می‌کنند. ویزاهای توریستی هم از چندروزه تا دو ماهه به صورت سینگل و مولتی صادر می‌شوند. حالا که مختصری با فرایند اخذ ویزای امارات آشنا شدید، در ادامه مراحل دریافت ویزای دبی و همچنین شرایط آن را از قیمت ویزای دبی گرفته تا مدارک لازم برای اخذ آن بررسی خواهیم کرد. با توریک همراه شوید.

انواع ویزای دبی - امارات

ویزای دبی را از جهات مختلفی همچون هدف سفر و تعداد دفعات مجاز برای ورود و خروج به این کشور و... می‌توان به انواع مختلفی تقسیم نمود. در ادامه این انواع را بررسی خواهیم کرد. 

انواع ویزای امارات براساس تعداد ورود

در این تقسیم‌بندی، انواع ویزای امارات را می‌توان به ویزای یک بار ورود Single Entry و ویزای چندبار ورود Multiple Entry تقسیم کرد. در پاسخ به سؤال منظور از ویزای سینگل و مولتی دبی چیست باید گفت با ویزای یک بار ورود یا Single Entry همانطور که از نامش پیداست یک بار می‌توانید وارد خاک این کشور شوید.
درحالی که با ویزای چندبار ورود (ویزای مولتی دبی) می‌توانید تا پایان اعتبار ویزایتان به کشور امارات رفت و آمد کنید. نکته مهم این است که پس از تمام شدن تعداد روز‌های مجاز به اقامت در امارات (10 روزه، 30 روزه، 60 روزه و 90 روزه) برای یک مدت کوتاه باید از خاک امارات خارج شده، دوباره ویزا بگیرید و وارد شوید.

انواع ویزای امارات براساس هدف

نوع دیگری که می‌توان ویزای امارات را تقسیم‌بندی کرد براساس هدف سفر است. یعنی شما براساس اینکه برای چه کاری می‌خواهید به این کشور سفر کنید باید ویزای دبی یا همان امارات مناسب خود را بگیرید. این انواع به شرح زیر هستند:

ویزای کاری امارات

ویزای کاری امارات معمولا بین یک تا سه سال اعتبار دارد و معمولا برای افرادی که از شرکت‌های اماراتی پیشنهاد کار داشته باشد؛ صادر می‌شود.

ویزای تجاری امارات

کشور امارات برای جذب سرمایه‌های خارجی، ویزا صادر می‌کند. این ویزا معمولا با مزایایی همچون اقامت دائم همراه است. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در یک کشور خارجی هستید، امارات بهترین گزینه برای رشد اقتصادی است. 

ویزای تحصیلی امارات

با ویزای تحصیلی امارات می‌توانید در یکی از دانشگاه‌های کشور امارات متحده عربی تحصیل کنید. با این ویزا در تمام طول زمان تحصیلتان می‌توانید در امارات بمانید.

ویزای توریستی دبی (ویزای توریستی امارات)

ویزای دبی برای ایرانیان را باید بیشتر از نوع توریستی دانست. این نوع  برای سفرهای تفریحی و کوتاه مدت مناسب است و بیشتر از هر نوع دیگر ویزا توسط کنسولگری امارات صادر می‌شود. در صورتی که قصد اخذ این ویزا را دارید، توریک می‌تواند شما را همراهی کند. نکته مهمی که باید بدانید این است که منظور از ویزای دبی، ویزای ابوظبی، ویزای شارجه و ... همان ویزای امارات است که در زبان عامیانه به این نام‌ها شناخته می‌شود.

قیمت ویزای امارات (قیمت ویزای دبی)

هزینه ویزای توریستی دبی براساس نوع ویزای درخواستی، تعداد روزهای اقامت، سینگل و یا مولتی بودن ویزا و امکان تمدید آن تغییر می‌کند. همچنین تغییر نرخ ارز در ایران هم در این تغییر قیمت مؤثر است. در بالای همین صفحه قیمت ویزای امارات به‌روزرسانی می‌‍شود. فراموش نکنید که می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین قیمت ویزای توریستی دبی و سایر کشورها را از توریک بخواهید!

مدارک لازم برای ویزای امارات متحده عربی

مدارک ویزای دبی را در ابتدای همین صفحه دیدیم، اما برای این که موردی از قلم نیوفتد مجدد با هم مرور می‌کنیم:

 • ارائه پاسپورت معتبر حداقل با ۷ ماه اعتبار
 • اسکن عکس ۳*۴ با پس زمینه سفید
 • عکس  شناسنامه

مدارک لازم برای ویزای دبی را هم می‌توانید به‌صورت آنلاین بارگذاری کنید و هم می‌توانید به پیک توریک تحویل دهید تا آن را به دست کارشناسان ما برساند.

نحوه گرفتن عکس مناسب برای ویزای امارات

عکس پرسنلی مناسب برای درخواست ویزای دبی باید یک عکس جدید 3*4 و با پس‌زمینه سفید (حداکثر شش ماه پیش گرفته باشید) باشد. حتی می‌توانید کنار یک دیوار سفید بیاستید و با تلفن همراهتان عکس مناسب بگیرید. توجه داشته باشید که در عکس نباید مواردی مثل اکسسوری، عینک و مویی که صورت را می‌پوشاند، وجود داشته باشد.
عکس مناسب ویزای دبی
عکس مناسب ویزای دبی

ویزای دبی چند روزه حاضر می‌شود؟

برای صدور ویزای دبی، دو تا سه روز کاری و در فصول پرتقاضا نهایتا تا هفت روز کاری زمان لازم است.
باید بدانید که چیزی به‌عنوان ویزای فوری دبی وجود ندارد و نباید اجازه دهید با این عبارات هزینه بیشتری از شما بگیرند.

استعلام ویزای دبی

برای استعلام ویزای دبی راه‌های زیادی وجود دارد. این استعلام به این منظور انجام می‌شود که اگر هنوز ویزایتان صادر نشده یا در صدور آن تأخیر ایجاد شده است، بتوانید پیگیری کنید که دلیل آن چیست. راحت‌ترین راه برای استعلام گرفتن ورود به پنل کاربریتان در توریک و پیگیری سفارشتان است. البته شما می‌توانید با یک تماس ساده با کارشناسان ما هم این پیگیری را انجام دهید.


اعتبار ویزای دبی چقدر است؟

اعتبار ویزای دبی (یا بهتر است بگوییم اعتبار همه‌ی ویزاهای امارات)  58 روز از زمان صدور ویزاست که روی ویزا هم درج شده است. بنابراین باید بدانید که منظور از ویزای یک ماهه دبی هم همین است.

عکس ویزای اماراتعکس ویزای دبی
عکس ویزای دبی

شرایط اخذ ویزای امارات

برای اخذ ویزای توریستی امارات (ویزای دوبی) نیازی به سابقه سفر یا تمکن مالی ندارید و تنها کافی است مدارک لازم را تهیه و آپلود کنید. 

ویزای دبی برای افراد زیر 18 سال - بالای 65 سال

افراد زیر 18 سال تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند به صورت انفرادی برای اخذ ویزای امارات اقدام نمایند (مگر اینکه پدر و مادر ویزای این کشور را داشته و آن را ضمیمه مدارک فرزندشان کنند.) باید متذکر شد که این شرایط ویزای دبی برای دختران و پسران زیر 18 سال یکسان است و جنسیت تفاوتی در آن ایجاد نمی‌کند.
در حال حاضر افراد بالای 65 سال هم می‌توانند تنها به دبی سفر کنند و برای اخذ ویزای دبی اجباری به داشتن همراه نیست. 

چه کسانی نیازی به درخواست ویزای توریستی امارات ندارند؟

شهروندان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس GCC برای ورود به امارات نیازی به ویزا یا مجوز ندارند. آنها فقط باید پاسپورت کشور شورای همکاری خلیج فارس یا کارت شناسایی ملی خود را در نقطه ورود به امارات متحده عربی ارائه دهند.

تمدید ویزای دبی (امارات)

ویزای ارزان دبی را حداکثر دو بار می‌توان تمدید کرد. هزینه آن بسته به هر ویزا می‌تواند متفاوت باشد اما به‌طورکلی ویزای دبی قیمت زیادی ندارد. بنابراین اگر قصد تمدید ویزای توریستی دبی را دارید؛ می‌توانید از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

تمدید ویزای امارات بدون خروج از کشور

برای تمدید ویزای توریستی دبی لازم نیست از کشور خارج شوید بلکه می‌توانید تمدید یک‌ماهه ویزای امارات بدون خروج از کشور را انجام دهید. شما می‌توانید این تمدید 30 روزه را تا دوبار انجام دهید و هزینه آن هم حدودا 1100 درهم است. (قیمت ریالی را می‌توانید بالای همین صفحه ببینید) نکته مهم این است که این تمدید باید قبل از تمام شدن زمان انقضای ویزایتان انجام شود.

اگر بعد از اتمام ویزای امارات در این کشور بمانیم چه می‌شود؟

اگر مسافر بیشتر از میزان مجاز زمان خود در امارات بماند، هنگام خروج به ازای هر روز اقامت اضافه با جریمه‌های سنگین مواجه خواهد شد و همچنین نامش در بلک لیست صدور ویزا دبی قرار خواهد گرفت تا برای چند سال امکان صدور ویزا برایش میسر نباشد.

دلایل ریجکت شدن ویزای دبی (امارات)

اگرچه درخواستتان را برای اخذ ویزای امارات باید به صورت آنلاین ثبت کنید و نیازی به حضور در سفارت نیست و به طور کلی سفر به دبی نسبت به بسیاری از مقاصد گردشگری دیگر، آسان‌تر است اما امکان دارد درخواست ویزای این کشور هم مانند هر جای دیگر ریجکت شود. 
اما دلایل ریجکت شدن ویزای دبی چیست؟ اداره مهاجرت امارات دلایل مخصوص به خود را برای ریجکت ویزای متقاضیان دارد که برخی از رایج‌ترین آنها به شرح زیر هست:

در صورتی که متقاضی سابقه جرم، تقلب و کلاهبرداری داشته باشد و دوران محکومیتش را در خاک امارات گذرانده باشد، ریجکت خواهد شد.
در صورتی که متقاضی قبلا ویزای توریستی امارات گرفته باشد اما به این کشور سفر نکرده باشد، بهتر است از جایی که ویزای امارات را دریافت کرده‌ بخواهد ویزایش را کنسل کند. در غیر این صورت ممکن است ریجکت شود. 
در صورتی که در مدارک متقاضی، خط خوردگی وجود داشته باشد (در نام، شماره پاسپورت یا بارکدها) ممکن است درخواستش ریجکت شود.
در صورتی که اسکن مدارک و عکس متقاضی واضح نباشد، امکان ریجکت شدن وجود دارد.
در صورت ناقص بودن مدارک هم امکان ریجکت شدن ویزا وجود دارد. 
تشابه اسمی ممکن است باعث ریجکت شود. برای مثال اگر دو نفر نام و نام خانوادگی مشابهی داشته باشند و یکی از آنها سابقه کیفری یا نقصی مدارک داشته باشد؛ یک تشابه و تداخل کوچک ممکن است باعث ریجکت شدن درخواست متقاضی شود.

چه مدت بعد از رد درخواست ویزای دبی می‌توانیم دوباره اقدام به اخذ آن نماییم؟

بسته به اینکه به چه دلیلی ریجکت شده‌اید، باید ابتدا مشکل ویزای خود را حل کرده و سپس دوباره اقدام کنید. بنابراین نمی‌توان زمان خاصی برای اقدام مجدد اعلام کرد. 

در صورت ریجکت شدن ویزای دبی، هزینه آن برمی‌گردد؟ 

متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزای امارات هیچگونه هزینه‌ای به شما برنخواهد گشت. به این دلیل مبلغی استرداد نمی‌شود که اداره مهاجرت امارات برای بررسی و صدور ویزای شما، هزینه ویزای دبی (امارات) را در ابتدا دریافت می‌کند و پس از آن به بررسی و صدور ویزا خواهد پرداخت.

نحوه اخذ ویزای دبی با توریک

متقاضیان اخذ ویزای دبی می‌توانند به دو صورت آنلاین و آفلاین ویزای خود را از توریک تهیه نمایند. در صورتی که بخواهید به صورت آنلاین ویزایتان را تهیه کنید باید در بالای همین صفحه روی گزینه درخواست آنلاین ویزا کلیک نمایید و سفارش خود را ثبت کنید اما در صورتی که تمایل دارید به صورت آفلاین و حضوری ویزایتان را تهیه کنید؛ می‌توانید با یکی از شماره تلفن‌های 02191009010 و یا 09909060661 تماس بگیرید و  یا به آدرس ما مراجعه نمایید.

آدرس و تلفن سفارت امارات متحده عربی

آدرس : تهران، شهرک غرب، بلوار ایران زمین، نبش چهارراه مهستان، پلاک 2

تلفن تماس: 00982142792000

اخذ ویزای دبی در سریع‌ترین زمان با توریک!

تیم توریک در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما ویزای دبی یا همان امارات را دریافت می‌کند. در توریک اخذ ویزای دبی آنلاین انجام می‌شود. با انتخاب توریک می‌توانید از مزایایی همچون مشاوره رایگان، پیگیری لحظه‌ای، اطلاعات دقیق و به‌روز، پیک رایگان برای تحویل مدارک حتی برای شهرستان‌ها، هزینه مقرون به صرفه و... برخوردار شوید.

ما در توریک در زمینه انواع ویزای کشورهای مختلف مانند ویزای روسیه، چین، ویزای کانادا و ... ، وقت سفارت و پیکاپ ویزا مانند پیکاپ ویزای آمریکا از دبی و …فعالیت داریم و کارشناسانمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.

حالا که تب سفرهای خارجی داغ است، دیگر این آگاهی هم در میان مردم بالا رفته که باید برای پیگیری کارهای اخذ ویزا به جایی اعتماد کرد که هم دانش و آگاهی کافی در این زمینه را داشته باشد و هم به صورت تخصصی روی این موضوع کار کند. اگر شما هم بر این عقیده هستید، همین حالا درخواست ویزای آنلاین دبی خود را ثبت کنید.


تیم توریک در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما ویزای دبی یا همان امارات را دریافت می‌کند. در توریک اخذ ویزای دبی آنلاین انجام می‌شود. با انتخاب توریک می‌توانید از مزایایی همچون مشاوره رایگان، پیگیری لحظه‌ای، اطلاعات دقیق و به‌روز، پیک رایگان برای تحویل مدارک حتی برای شهرستان‌ها، هزینه مقرون به صرفه و... برخوردار شوید.

سوالات متداول ویزای امارات متحده عربی