hamburger menu

خدمات ارائه شده در مسیر؛


ویزای 60 روزه عادی یک بار ورود

ویزای 60 روزه عادی یک بار ورود

29,975,000 ریال

مدت زمان صدور 7-4 روز کاری
مدت زمان اعتبار ویزا90 روز

مدارک لازم

1

اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار

2

2 قطعه عکس پرسنلی جدید 4*6 با پس زمینه سفید

3

کپی کارت ملی

4

کپی شناسنامه

5

بلیط پرواز رفت و برگشت

6

واچر هتل

7

بیمه نامه مسافرتی

8

تمکن مالی حداقل 50 میلیون تومان برای هر نفر

سوالی دارید، همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

چگونه سفارشم رو ثبت کنم

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید .

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید .

تعیین زمان و آدرس

مدارک لازم را بسته بندی کنید، و آدرس و زمان تحویل را انتخاب کنید تا کارپرداز توریک جهت دریافت مدارک به شما مراجعه کند.

تعیین زمان و آدرس

مدارک لازم را بسته بندی کنید، و آدرس و زمان تحویل را انتخاب کنید تا کارپرداز توریک جهت دریافت مدارک به شما مراجعه کند.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کدپیگیری را دریافت کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کدپیگیری را دریافت کنید.

ویزای تایلند

همه چیز درباره ویزای تایلند...

00:00

در مورد

ویزای تایلند

بیشتر بدانید ...
  • فهرست مطالب
  • ویزای تایلند
  • انواع ویزای تایلند
  • قیمت ویزای تایلند
  • مدارک ویزای تایلند
  • زمان آماده شدن ویزا
  • شرایط ویزای تایلند
  • ریجکت ویزای تایلند
  • اخذ ویزای تایلند

آخرین بروزرسانی : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

ویزای تایلند
انواع ویزای تایلند
قیمت ویزای تایلند
مدارک ویزای تایلند
زمان آماده شدن ویزا
شرایط ویزای تایلند
ریجکت ویزای تایلند
اخذ ویزای تایلند

همه چیز درباره ویزای تایلند ...

به راهنمای اخذ ویزای تایلند خوش آمدید. تمام شهروندان ایرانی که می‌خواهند به این کشور زیبا که یکی از قطب‌های گردشگری آسیاست سفر کنند، باید ویزا بگیرند. این کشور اگرچه ویزاهای مختلفی را برای متقاضیان ورودش صادر می‌کند اما بیشتر مردم به دنبال گرفتن ویزای توریستی تایلند هستند.
اگرچه گرفتن این ویزا کار سختی نیست و بعد از گذر از کرونا آسان‌تر هم شده اما شرایط و پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. تیم توریک در کنار شما خواهد بود تا بتوانید از بهترین و راحت‌ترین روش، این ویزا را دریافت کنید.

اخذ ویزای تایلند


کشور تایلند یکی از پرطرفدارترین کشورهای آسیایی، در میان گردشگران است. سالانه میلیون‌ها گردشگر برای بازدید از این کشور راهی شرق آسیا می‌شوند زیرا امکانات رفاهی فراوان، هتل‌های متنوع، طبیعتی زیبا و ... دارد و همین برای جذب توریست کافی است. برای اینکه بتوانید به این کشور سفر کنید باید ویزای تایلند را داشته باشید. این ویزا را می‌توان به انواع مختلفی تقسیم کرد اما ایرانیان بیشتر ویزای توریستی می‌گیرند.


انواع ویزای تایلند

تایلند مانند هر کشور دیگری انواع ویزاهای مختلف را صادر می‌کند که هر کدام به منظور خاصی صادر می‌شود. مثلا می‌تواند براساس هدف سفر یا تعداد ورود و خروج این ویزا را به انواع مختلفی تقسیم کرد. این انواع به شرح زیر هستند:


ویزای تایلند از نوع تحصیلی


این ویزا مناسب کسانی است که می‌‎خواهند در یکی از دانشگاه‌ها یا موسسات آموزشی تایلند ادامه تحصیل دهند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید تایلند در لیست کشورهای ارزان‌قیمت برای تحصیل قرار دارد. ویزای تحصیلی این کشور به صورت یک ساله صادر می‌شود و هر 90 روز باید برای تمدید این ویزا به سفارت تایلند مراجعه کنند و هزینه مربوط به تمدید را بپردازند.


ویزای تایلند از نوع ترانزیت


ویزای دیگری که کشور تایلند برای متقاضیان صادر می‌کند، ویزای ترانزیت است. این ویزا را باید برای کسانی مناسب دانست که می‌خواهند با عبور از این کشور به مقصد دیگری برسند.


ویزای تایلند از نوع کاری یا تجاری


ویزای کاری برای متقاضیانی مناسب است که به دنبال فعالیت تجاری در تایلند هستند و یا می‌خواهند کسب و کار خود را راه بیاندازند. همچنین در صورتی که شما از یک کارفرما در تایلند پیشنهاد شغلی داشته باشید، هم باید ویزای کاری دریافت کنید. اعتبار این ویزا محدود است.


ویزای توریستی تایلند


ویزای توریستی تایلند که با نام‌های مسافرتی و گردشگری هم شناخته می‌شود را برای سفرهای تفریحی یا دیدن اقوام صادر می‌کنند. این ویزا به دو صورت یک بار ورود و چند بار ورود صادر می‌شود که ویزای یک بار ورود از زمان صدور 3 ماه اعتبار دارد و حداکثر زمانی که می‌توانید با آن در تایلند بمانید 60 روز است.

ویزای چند بار ورود از زمان صدور 6 ماه اعتبار دارد و در هر ورودی حداکثر تا 60 روز می‌توانید در تایلند بمانید. در این مورد تا زمانی که ویزا اعتبار دارد، می‌توانید چند بار وارد این کشور شوید. توجه داشته باشید که ویزای دو بار ورود را آژانس‌ها نمی‌توانند برایتان بگیرند و حتما خودتان باید به سفارت مراجعه کرده و برنامه سفرتان را ارائه دهید.


قیمت ویزای تایلند

قیمت ویزای تایلند براساس نوع ویزای آن تغییر می‌کند. همچنین تغییر نرخ ارز در ایران هم در این تغییر قیمت مؤثر است. در بالای همین این صفحه قیمت ویزای تایلند به‌روزرسانی می‌شود و می‌توانید هر روز آن را چک کنید.


مدارک لازم برای ویزای تایلند

مدارک ویزای تایلند را در ابتدای همین صفحه دیدیم، اما برای این که موردی از قلم نیافتد مجدد با هم مرور می‌کنیم:


·        اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار

·        2 قطعه عکس پرسنلی جدید 4*6 با پس زمینه سفید

·        کپی کارت ملی و کپی شناسنامه

·        بلیط پرواز رفت و برگشت

·        واچر هتل

·        بیمه نامه مسافرتی

·        تمکن مالی حداقل 50 میلیون تومان برای هر نفر


نحوه گرفتن عکس مناسب برای ویزا


عکس پرسنلی شما باید جدید 4*6 و با پس‌زمینه سفید (حداکثر شش ماه پیش گرفته باشید) باشد. حتی می‌توانید کنار یک دیوار سفید بیاستید و با تلفن همراهتان عکس مناسب بگیرید. توجه داشته باشید که در عکس نباید مواردی مثل اکسسوری، عینک و مویی که صورت را می‌پوشاند، وجود داشته باشد.


عکس مناسب ویزای تایلند

ویزای تایلند چند روزه حاضر می‌شود؟

پنج تا شش روز کاری زمان لازم است تا ویزای شما حاضر شد. لازم است بدانید که ویزای فوری تایلند وجود ندارد و اجازه ندهید با چنین عبارتی پول بیشتری از شما درخواست کنند. 


اعتبار ویزای تایلند چقدر است؟


همانطور که گفته شد آژانس‌ها برای سفر به تایلند فقط می‌توانند ویزای 60 روزه عادی یک بار ورود بگیرند.  شما با دریافت این ویزا می‌توانید تا زمانی که اعتبار دارد وارد خاک تایلند شوید و بعد از آن 60 روز در این خاک بمانید. حتی اگر یک روز از اعتبار ویزایتان مانده باشد هم می‌توانید وارد تایلند شوید و 60 روز بمانید.


شرایط اخذ ویزای تایلند

برای اخذ ویزای توریستی تایلند نیازی به سابقه سفر ندارید اما تمکن مالی‌تان باید بالای 50 میلیون تومان باشد.


ویزای تایلند برای افراد زیر 18 سال


افراد زیر 18 سال تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند به صورت انفرادی برای اخذ ویزای تایلند اقدام نمایند. همچنین مادرشان به تنهایی نمی‌تواند آنها را به تایلند ببرد. یعنی یا باید با پدر و مادر و یا با پدر تنها به این سفر بروند.


چه مدت بعد از درخواست رد ویزای تایلند می‌توانیم دوباره اقدام به اخذ آن نماییم؟

ویزای تایلند معمولا ریجکت نمی‌شود مگر اینکه در استعلام فرد سابقه ارتکاب جرم در تایلند وجود داشته باشد. در صورت وجود چنین مساله‌ای ویزای متقاضی ریجکت شده و دیگر هم صادر نمی‌شود. اما در صورتی که مدارک متقاضی ناقص باشند، این مدارک را برمی‌گردانند تا متقاصی ناقصی را برطرف کند.


آیا در صورت ریجکت شدن ویزا، هزینه آن برمی‌گردد؟


متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزای تایلند هیچگونه هزینه‌ای به شما برنخواهد گشت. به این دلیل مبلغی استرداد نمی‌شود که اداره مهاجرت تایلند برای بررسی و صدور ویزای شما، هزینه ویزا را در ابتدا دریافت می‌کند و پس از آن به بررسی و صدور ویزا خواهد پرداخت.اخذ ویزای تایلند در سریع‌ترین زمان با توریک!

تیم توریک در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما ویزای تایلند دریافت می‌کند. در تصورات عمومی ویزای فوری تایلند با ویزای عادی آن فرق دارد. درحالی که چیزی به عنوان ویزای فوری تایلند وجود ندارد و به طور کلی بین پنج تا شش روز کاری طول می‌کشد تا پاسخ درخواست ویزای توریستی تایلند را دریافت کنید.

اگر قصد سفر به تایلند را دارید، همین حالا درخواست ویزای خود را ثبت کنید. همچنین ما در توریک در زمینه انواع ویزای کشورهای مختلف، مانند ویزای سنگاپور، ویزای مالزی و ... ، وقت سفارت و پیکاپ ویزا فعالیت داریم و کارشناسانمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.


سوالات متداول تایلند