hamburger menu

خدمات ارائه شده در مسیر؛


ویزا توریستی و گردشگری سابکلاس 600

ویزا توریستی و خانوادگی سابکلاس 600

ویزا توریستی و گردشگری سابکلاس 600

228,600,000 ریال

ویزا توریستی و خانوادگی سابکلاس 600

228,600,000 ریال

مدت زمان صدور 89-16 روز کاری
مدت زمان اعتبار ویزا90 روز

مدارک لازم

1

تصویر پاسپورت با 7 ماه اعتبار

2

تصویر پاسپورت قدیمی

3

ترجمه شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج و کارت پایان خدمت

4

تکمیل فرم های سفارت

5

پرینت 6 ماهه حساب بانکی و تمکن مالی

6

ترجمه مدارک شغلی

7

ترجمه اسناد ملکی

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

چگونه سفارشم رو ثبت کنم

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

در مورد

ویزای استرالیا

بیشتر بدانید ...
 • فهرست مطالب
 • ویزای استرالیا
 • وقت سفارت استرالیا
 • قوانین انگشت‌نگاری ویزای استرالیا
 • انواع ویزای استرالیا
 • هزینه اخذ ویزای استرالیا
 • مدارک ویزای استرالیا
 • زمان آماده شدن ویزا
 • ریجکت ویزای استرالیا
 • مشاوره رایگان ویزای استرالیا
 • اخد ویزای استرالیا با توریک!

آخرین بروزرسانی : ۷ خرداد ۱۴۰۲

ویزای استرالیا
وقت سفارت استرالیا
قوانین انگشت‌نگاری ویزای استرالیا
انواع ویزای استرالیا
هزینه اخذ ویزای استرالیا
مدارک ویزای استرالیا
زمان آماده شدن ویزا
ریجکت ویزای استرالیا
مشاوره رایگان ویزای استرالیا
اخد ویزای استرالیا با توریک!

همه چیز درباره ویزای استرالیا ...

استرالیا یکی از محبوب‌ترین کشورها برای مهاجرت است. این کشور را باید ششمین کشور بزرگ جهان دانست که در آن شهرهای بسیار مدرن و پر امکاناتی همچون ملبورن، برث، آدلاید و... وجود دارد. به دلیل سطح بالای رفاه در این سرزمین فوق‌العاده، طبیعت زیبا و جاذبه‌های گردشگریش، بسیاری از ایرانیان دوست دارند آن را به‌عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اما برای اخذ ویزای استرالیا به وقت سفارت نیاز دارید و باید شرایط خاصی داشته باشید. در این مطلب قصد داریم سیر تا پیاز را درباره اخذ ویزای استرالیا بررسی کنیم. با ما همراه باشید.


اخذ ویزای استرالیا

قبل از هرچیز باید بدانید که اخذ ویزای استرالیا فرایند نسبتا سختی دارد و هیچگونه تضمین صددرصدی برای آن نیست. بنابراین شعارهایی مانند "ویزای تضمینی استرالیا" وعده دروغ است. یکی از مهم‌ترین چیزها که به اخذ ویزای این کشور کمک می‌کند، دعوتنامه قوی و معتبر است. درواقع کسی که دعوتنامه را برایتان ارسال می‌کند باید بتواند شما را از نظر مالی حمایت کند. همچنین اگر تاریخچه سفر خوبی داشته باشید شانستان برای ویزا شدن افزایش می‌یابد. اگرچه استرالیا به شهروندان ایرانی سخت ویزا می‌دهد اما در صورتی که تمام شرایط و مدارکتان کامل باشد بدون هیچ مشکلی می‌توانید این ویزا را دریافت کنید.


وقت سفارت استرالیا

برای اخذ ویزای استرالیا باید وقت سفارت بگیرید. این وقت را فقط به صورت آنلاین می‌توان دریافت کرد. شما می‌توانید به‌راحتی این وقت را از توریک اخذ نمایید، فقط کافی است به صفحه استرالیا مراجعه کنید و وقت سفارت خود را بگیرید.

تمام ویزاهای استرالیا نیاز به مصاحبه دارند که این مصاحبه در زمان انگشت‌نگاری، توسط افسر سفارت انجام می‌شود. در واقع کارهایی که شما در زمان فرارسیدن وقتتان انجام می‌دهید، عبارتند از : مصاحبه، انگشت‌نگاری و تحویل مدارک.

نکته بعدی که باید درباره وقت سفارت استرالیا بدانید این است که براساس نوع سفر این وقت متفاوت خواهد بود و در انواع مختلفی مثلا برای دیدار خانواده و یا اقوام، برای اخذ ویزای توریستی، ویزای تجاری و همچنین ویزای تحصیلی استرالیا صادر می‌شود.


قوانین انگشت‌نگاری برای ویزای استرالیا

مهم‌ترین اتفاقی که در وقت سفارت استرالیا میافتد، انگشت‌نگاری است. فرایند بیومتریک به این صورت است که اثر انگشتان شخص متقاضی را با کمک دستگاه اسکنر ثبت می‌کنند. سپس تصویر چهره‌اش را هم به صورت یک دوربین دیجیتال به ثبت می‌رسانند. باید بدانید که اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد سفارت باقی می‌ماند. اگر انگشتان شما جراحی دائمی داشته باشد باید این نکته را در فرم درخواست ویزا تیک بزنید.

هنگام مراجعه به دفتر VFS باید پاسپورتتان را همراه خود ببرید. همچنین در صورتی که زیر 16 سال هستید باید همراه با والدین یا قیم قانونی خود به سفارت مراجعه نمایید. شهروندان بومی و دو تابعیتی استرالیا، شهروندان نیوزلند که می‌خواهند شهروندی استرالیا را دریافت کنند و دارندگان کارت جاری APEC، لازم نیست انگشت‌نگاری انجام دهند.


انواع ویزای استرالیا

ویزای استرالیا را براساس هدف سفر می‌توان به انواع زیر تقسیم کرد:


ویزای تحصیلی

اگر بتوانید پذیرش یکی از دانشگاه‌های استرالیا را بگیرید، برای مدت زمان تحصیلتان ویزای تحصیلی دریافت خواهید کرد. کسانی که ویزای تحصیلی استرالیا را دارند، می‌توانند برای خانواده‌هایشان هم ویزا دریافت کنند. کشور استرالیا بورسه‌های تحصیلی متنوعی به متقاضیان اعطا می‌کند و به همین دلیل هم معمولا یکی از مقاصد مورد نظر دانشجویان است. البته وجود دانشگاه‌های معتبر هم دلیل دیگری برای محبوب‌ بودن این کشور برای تحصیل است.


ویزای کاری

ویزای دیگری که می‌توانید برای ورود به استرالیا دریافت نمایید، ویزای کاری است که البته ویزاهای سرمایه‌گذاری هم در این دسته قرار می‌گیرند. ویزاهای کاری استرالیا را باید دو دسته دائم و موقت تقسیم کرد. در میان انواع ویزاهایی که می‌توانید برای ورود به این کشور دریافت کنید ویزای کاری فرایند نسبتا آسان‌تری دارد.


ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا برای کسانی صادر می‌شود که می‌خواهد یک سفر کوتاه مدت داشته باشند. حالا این ویزا می‌تواند برای مواردی همچون سفر تفریحی، سفر کاری، بازدید از خانواده و دوستان، سفر پزشکی و... باشد. برای اخذ این ویزا باید تاریخچه سفری مناسب داشته باشید و همچنین تمکن مالی‌تان مناسب باشد.

خود ویزای توریستی را می‌توان به انواع مختلفی همچون ویزای توریستی خانوادگی، ویزای توریستی برای والدین، ویزای گردشگری و ویزای تجاری تقسیم کرد.


هزینه اخذ ویزای استرالیا

از آنجایی که ارزش پول ملی دائما در نوسان است، نمی‌توان قیمت ثابتی برای هزینه وقت سفارت و ویزای استرالیا مشخص کرد. به عبارت ساده‌تر قیمت وقت سفارت استرالیا دائما در نوسان است و شما می‌توانید قیمت‌های به روز را از بالای همین صفحه ببینید.


مدارک لازم برای اخذ ویزای استرالیا

مدارک ویزای استرالیا را در ابتدای همین صفحه دیدیم، اما برای این که موردی از قلم نیوفتد مجدد با هم مرور می‌کنیم:


****

نحوه گرفتن عکس مناسب برای ویزا

در روز انگشت‌نگاری و برای گرفتن عکس، چهره شما باید کاملا واضح باشد. همچنین موهایتان را هم باید جمع کنید تا صورتتان را نپوشاند. می‌توانید روسری سرتان نکنید اما در صورت داشتن روسری باید پایین چانه تا بالای ابرو کاملا مشخص باشد. همچنین هنگام گرفتن عکس نباید عینک داشته باشید و گوش‌هایتان هم باید مشخص باشد.


ویزای استرالیا چند روزه حاضر می‌شود؟

زمان ارزیابی ویزای توریستی استرالیا به شرایط مختلفی همچون تابعیت و شهروندی متقاضی، سابقه سفر، تمکن مالی قوی، داشتن اقوام نزدیک ساکن در استرالیا و ... بستگی دارد و از حداقل 14 روز تا 89 روز کاری متغیر است.


دلایل ریجکت شدن ویزای استرالیا

ویزای استرالیا ممکن است به دلایل مختلفی ریجکت شود. برخی از این دلایل به شرح زیر هستند:

·        عدم توانایی در پرداخت هزینه‌های اقامت

·        ارائه اطلاعات غیرواقعی و جعلی

·        داشتن سوء پیشینه کیفری

·        تاریخچه سفری غیرقابل قبول


چه مدت بعد از رد درخواست ویزای استرالیا می‌توانیم دوباره اقدام به اخذ آن نماییم؟

باید بدانید که چیزی به‌عنوان رفع ریجکتی ویزای استرالیا وجود ندارد. درصورتی که درخواست ویزایتان ریجکت شد، می‌توانید بالافاصله پس از رفع کردن نواقص پرونده، دوباره برای دریافت آن اقدام نمایید.


در صورت ریجکت شدن ویزای استرالیا، هزینه آن برمی‌گردد؟

متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزای استرالیا هزینه آن به شما بر نخواهد گشت. به این دلیل مبلغی استرداد نمی‌شود که اداره مهاجرت استرالیا برای بررسی و صدور ویزای شما، هزینه ویزا را در ابتدا دریافت می‌کند و پس از آن به بررسی و صدور ویزا خواهد پرداخت.


مشاوره رایگان ویزای استرالیا

اخذ ویزای توریستی استرالیا کار ساده‌ای نیست. با توجه به وضعیت اعتبار پاسپورت ایران و سخت‌گیری درباره مسافران ایرانی، کوچک‌ترین اشتباهی در این مسیر ممکن است باعث ریجکتی شود. بنابراین در جریان اخذ این ویزا، متقاضیان نیاز به مشاوره پیدا می‌کنند.

توریک با هدف ساختن یک مسیر راحت برای سفر و همچنین ارائه اطلاعات دقیق و صادقانه، برای اخذ ویزای استرالیا به شما مشاوره می‌دهد. فرایند مشاوره هم به این صورت است که باید در بالای همین صفحه روی دکمه درخواست مشاوره کلیک کنید و زمان مصاحبه آنلاین یا حضوری را انتخاب نمایید.

اخد ویزای استرالیا ساده و سریع با توریک!

شما می‌توانید به ساده‌ترین شکل ممکن و در سریع‌ترین زمان ممکن ویزای استرالیا را دریافت کنید. پس اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید همین حالا با کلیک روی دکمه "همین حالا شروع کنید" فرایند اخذ ویزای استرالیا را آغاز نمایید.

جدا از کشور استرالیا توریک ویزای آنلاین بیش از 40 کشور از جمله ویزای تایلند، ویزای لهستان و... را انجام می‌دهد. همچنین وقت سفارت کشورهای محتلف مثلا وقت سفارت انگلیس را هم می‌توانید به صورت آنلاین از این وبسایت بگیرید. در صورت وجود هرگونه سؤال یا ابهام درباره ویزا یا وقت سفارت استرالیا یا از طریق چت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی با مشاورین توریک در ارتباط باشید.


سوالات متداول ویزای استرالیا

هزینه‌ها را محاسبه کنید؛

قبل از اینکه سفارشتان را ثبت کنید

سرویس مورد نیاز خود را انتخاب کنید

تعداد مسافران

1