ویزای سنگاپورویزای توریستی سنگاپور به همراه 2 شب اقامت در هتل3 ستاره و ترانسفر فرودگاهی

ویزای توریستی سنگاپور به همراه 2 شب اقامت در هتل4 ستاره و ترانسفر فرودگاهی

ویزای توریستی سنگاپور به همراه 2 شب اقامت در هتل3 ستاره و ترانسفر فرودگاهی

162,270,000 ریال

ویزای توریستی سنگاپور به همراه 2 شب اقامت در هتل4 ستاره و ترانسفر فرودگاهی

180,300,000 ریال

مدت زمان صدور 14-10 روز کاری

مدت زمان اعتبار ویزا60 روز

مدت زمان اقامت2

نوع ویزاعادی

مدارک لازم

1

اسکن امضاء شده پاسپورت با حداقل اعتبار 7 ماه

2

عکس دیجیتال جدید 4*6 با پس زمینه سفید

3

رزرو بلیط پرواز رفت و برگشت

4

تکمیل کارت SAC بصورت آنلاین 72 ساعت قبل از پرواز

5

حداکثر مدت زمان اقامت در سنگاپور 10 روز است

6

تکمیل اطلاعات فرم A14 الزامی است

توضیحات

نرخ اعلام شده بر اساس اتاق 2 نفره (DBL) برای هر نفر در نظر گرفته شده است. به غیر از تاریخهای 18 به 22 سپتامبر

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

ما با شما تماس می‌گیریم

چگونه سفارشم رو ثبت کنم

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ویزای سنگاپور

همه چیز درباره ویزای سنگاپور ...

00:00

  • فهرست مطالب
  • شرایط ویزای سنگاپور
  • انواع ویزای سنگاپور
  • ویزای سنگاپور
  • مدارک ویزای سنگاپور
  • قیمت ویزای سنگاپور
  • روش‌های دریافت ویزای توریستی سنگاپور
  • اخد ویزای سنگاپور
  • ریجکت ویزای سنگاپور
شرایط ویزای سنگاپور
انواع ویزای سنگاپور
ویزای سنگاپور
مدارک ویزای سنگاپور
قیمت ویزای سنگاپور
روش‌های دریافت ویزای توریستی سنگاپور
اخد ویزای سنگاپور
ریجکت ویزای سنگاپور

شرایط اخذ ویزای سنگاپور

در حال حاضر کشور سنگاپور برای کسانی که قصد دریافت ویزا دارند، شرایطی تعیین کرده است که در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم:

حداقل ۳ روز قبل از ورود به سنگاپور، مسافر باید در سایت SG Travel Card ثبت‌نام کند.

اطلاعات ثبت‌شده در سایت SG Travel Card و فرم A14 باید یکسان باشد.

اطلاعات محل اقامت باید به‌صورت کامل ثبت و پرینت کاغذی تهیه شود.

در صورت تغییر تاریخ سفر یا تغییر محل اقامت باید حتماً به مؤسسه دریافت ویزا اطلاع داده شود.

برای بازدید از مکان‌های گردشگری باید از اپلیکیشن Tracetogether استفاده کنید.

انواع ویزای سنگاپور

اگر قصد سفر به کشور سنگاپور را دارید، پیش از هر کاری باید هدف سفرتان را مشخص کنید! پس از آن که هدف سفرتان مشخص شد، می‌توانید نوع ویزای موردنیاز خود را دریافت کنید. حال انواع ویزای سنگاپور کدام هستند؟ در این بخش می‌خواهیم به بررسی انواع ویزای سنگاپور بپردازیم تا ببینید کدام ویزا برای شما مناسب است:

ویزای توریستی سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور با هدف گردشگری صادر می‌شود. در حال حاضر ویزای توریستی سنگاپور به ۲ صورت فرودگاهی و الکترونیکی صادر می‌شود. البته توجه داشته باشید که ویزای فرودگاهی سنگاپور برای اتباع ایرانی صادر نمی‌شود! بنابراین دریافت ویزای توریستی سنگاپور برای ایرانیان تنها از به‌صورت الکترونیکی امکان‌پذیر است.

ویزای تحصیلی سنگاپور

ویزای تحصیلی برای تمام افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه یا مؤسسات این کشور را دارند، ضروری است. البته پیش از آن که بخواهید برای دریافت ویزای تحصیلی سنگاپور اقدام کنید، باید از دانشگاه‌های معتبر این کشور پذیرش بگیرید. سپس پذیرش خود را به همراه مدارک تحصیلی و رزومه علمی خود به سفارت این کشور ارسال کنید. اگر مشکلی وجود نداشته باشد، ویزای تحصیلی سنگاپور برای شما صادر می‌شود و می‌توانید تحصیل را در این کشور شروع کنید.

ویزای کاری سنگاپور

وجود کوچک بودن کشور سنگاپور، رونق اقتصادی بالایی دارد و همین مسئله باعث شده تا نرخ بیکاری پایین باشد. افراد زیادی از سراسر دنیا برای کارکردن به این کشور سفر می‌کنند. اگر شما هم با اهداف کاری قصد سفر به سنگاپور را دارید، باید ویزای کاری سنگاپور دریافت کنید.

ویزای تجاری سنگاپور

ویزای تجاری برای افرادی مناسب است که با هدف تجارت یا راه‌اندازی کسب‌وکار به سنگاپور سفر می‌کنند. بنابراین اگر با هدف تجارت یا معامله وارد این کشور می‌شوید، باید حتماً از ویزای تجاری استفاده کنید تا مشکلی از طرف دولت این کشور برای شما پیش نیاید.

ویزای ترانزیت سنگاپور

ویزای ترانزیت برای کسانی مناسب است که می‌خواهند با هدف رسیدن به یک کشور دیگر، از سنگاپور عبور کنند و به مقصد اصلی برسند.

همه چیز درباره ویزای سنگاپور ...

سنگاپور نام یکی از کشورهای گردشگری و دیدنی در جنوب شرقی آسیا است. در سال هزاران گردشگر از سراسر دنیا به سنگاپور سفر می‌کنند و از دیدن این کشور زیبا لذت می‌برند. شاید این سوال برای شما پیش آید که آیا سفر به سنگاپور ویزا می‌خواهد؟ در پاسخ باید گفت که بله، برای سفر به این کشور، پیش از هر کاری باید به فکر اخذ ویزای سنگاپور باشید. چرا که برای ورود به مرزهای این کشور مانند هر کشوری دیگری از شما درخواست ویزا می‌شود. در ادامه می‌خواهیم به بررسی ویزای سنگاپور برای ایرانیان، قیمت ویزای سنگاپور، مدارک و شرایط لازم آن بپردازیم.

اخذ ویزای سنگاپور برای ایرانیان

دریافت ویزای سنگاپور برای ایرانیان کار خیلی سختی نیست؛ در واقع دولت این کشور شرایط پیچیده و اضافی نسبت به ساکنان کشورهای دیگر برای ایرانی‌ها در نظر نگرفته است؛ بنابراین اخذ ویزای سنگاپور با ارائه مدارک لازم و همچنین پرداخت هزینه ویزای سنگاپور به‌راحتی امکان‌پذیر است.

جالب است بدانید که امکان دریافت ویزای آنلاین سنگاپور، که با نام ویزای الکترونیکی سنگاپور نیز شناخته می‌شود، برای افراد وجود دارد! این مسئله باعث شده تا بتوانید با سریع و راحت ویزای این کشور را دریافت کنید و از سفر خود به این کشور نهایت لذت را ببرید. اما چطور می‌توان اقدام به اخذ ویزای سنگاپور کرد؟ در بخش‌های بعدی همراه ما باشید.

قانون جدید اخذ ویزای توریستی سنگاپور  

براساس قانون جدیدی که سفارت سنگاپور وضع کرده است، متقاضیان دریافت ویزای سنگاپور هنگام اخذ ویزا ملزم به ارائه واچر رسمی و قطعی هتل هستند. باید بدانید که رسید هتل و کلیه مدارک در فرودگاه چک می‌شود و در صورت ناقص بودن اجازه ورود به کشور سنگاپور برایتان صادر نخواهد شد. نکته مهم بعدی این است که شما باید دقیقا در همان هتلی که رسید آن را برای اخذ ویزا ارائه داده‌اید اقامت کنید و نمی‌توانید پس از دریافت ویزا دوباره هتلتان را تغییر دهید. چرا که قطعا استعلام گرفته می‌شود و در صورتی که محل اقامتتان با واچری که ارائه داده‌اید یکسان نباشد ممکن است دیپورت شوید. نکته مهم دیگر این است که صفر تا صد کارها شامل رزرو هتل، بلیط و ویزا باید توسط آژانس انجام شود.

مدارک لازم برای اخذ ویزای سنگاپور

اگر قصد دریافت ویزای سنگاپور را دارید، علاوه بر پرداخت هزینه ویزای سنگاپور باید مدارک خود را هم تکمیل کنید. بدون تکمیل مدارک، امکان صدور ویزا برای شما وجود ندارد و درخواست ویزای شما ریجکت خواهد شد. در این بخش می‌خواهیم مدارک لازم برای اخذ ویزای سنگاپور را به‌صورت کامل بررسی کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید ویزای موردنظر خود را دریافت کنید.  

نام مدرک توضیحات
پاسپورت اسکن پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار
عکس دیجیتال عکس جدید ۴*۶ با پس زمینه سفید
بلیت هواپیما رزرو بلیت رفت‌وبرگشت مطابق با تاریخ سفر
هزینه ویزا رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا
فرم درخواست ویزا درج مشخصات فردی به‌صورت کاملاً دقیق
رزرو هتل واچر هتل مطابق با تاریخ سفر

قیمت ویزای سنگاپور چقدر است؟

قیمت ویزای سنگاپور ۹۰ دلار است. اما طبق قانون جدید سفارت این کشور، برای اخذ ویزا نیاز به رزرو قطعی هتل و پرواز است. در جدول زیر قیمت ویزای سنگاپور از توریک با رزرو هتل و پرواز را بررسی می‌کنیم.

خدمات مدت اقامت مدت اعتبار تعداد ورود / خروج زمان تحویل قیمت
ویزای توریستی سنگاپور به همراه ۲ شب اقامت در هتل ۳ ستاره و ترانسفر فرودگاهی حداکثر ۱۰ روز ۶۰ روز یک‌بار ورود ۱۰ الی ۱۴ روز کاری ۴۰۵ دلار
ویزای توریستی سنگاپور به همراه ۲ شب اقامت در هتل ۴ ستاره و ترانسفر فرودگاهی حداکثر ۱۰ روز ۶۰ روز یک‌بار ورود ۱۰ الی ۱۴ روز کاری ۴۶۰ دلار

روش‌های دریافت ویزای توریستی سنگاپور

ویزای کشور سنگاپور به دو صورت صادت می‌شود که در ادامه آنها را مرور می‌کنیم:

ویزای فرودگاهی سنگاپور

ویزای فرودگاهی سنگاپور ویزایی است که هنگام ورود مسافر به کشور سنگاپور، صادر می‌شود. این نوع ویزا به‌صورت مهر شده در گذرنامه درج می‌شود و در کمترین زمان ممکن قابل صدور است. البته دریافت ویزای سنگاپور برای ایرانیان از طریق فرودگاه امکان‌پذیر نیست! بنابراین اگر به‌عنوان یک فرد ایرانی قصد دریافت ویزا را دارید، باید از روش دوم استفاده کنید.

ویزای الکترونیکی سنگاپور

دومین روش دریافت ویزای سنگاپور به صورت آنلاین است. در این روش، گردشگران می‌توانند به‌صورت کاملاً الکترونیکی ویزای خود را دریافت کنند و با استفاده از آن، به‌اندازه مدت مجاز اقامت در کشور سنگاپور حضور داشته باشند. دریافت ویزای سنگاپور برای ایرانیان تنها به‌صورت الکترونیکی امکان‌پذیر است.

همچنین اگر با ویزای توریستی به سنگاپور سفر می‌کند، لازم است بدانید که در صورت پایان مدت‌زمان اقامت امکان تمدید آن وجود دارد.

نحوه درخواست ویزای سنگاپور برای ایرانیان

درخواست ویزای سنگاپور از طریق سایت دولت سنگاپور

یکی از ساده‌ترین، راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌های دریافت ویزای سنگاپور، به‌صورت آنلاین است. در این روش تنها چیزی که لازم دارید، داشتن کسی است که در این کشور زندگی می‌کند و شناسنامه سنگاپور دارد. در چنین شرایطی آن فرد به‌عنوان حامی شما شناخته می‌شود و می‌تواند از طریق سایت gov.sg برای شما ویزا دریافت کند.

اگر ویزای شما ریجکت نشود و مشکلی وجود نداشته باشد، بین ۷ الی ۱۰ روز کاری زمان نیاز است. پس از دریافت ویزا، کافی است آن را پرینت بگیرید و هنگام ورود به سنگاپور آن را در اختیار داشته باشید. این روش کم‌ترین هزینه دریافت ویزای سنگاپور را در میان روش‌های دیگر دارد.

درخواست ویزای سنگاپور از طریق سفارت

روش دیگر برای اخذ ویزای سنگاپور، از طریق سفارت است! البته باتوجه‌به این که کشور سنگاپور هیچ‌گونه سفارتی در ایران ندارد، این روش تنها برای افراد مقیم از کشور امکان‌پذیر است که برای شما درخواست ویزا بدهند. در این روش باید فرد موردنظر مدارک شما را به همراه فرم‌های درخواست ویزا به سفارت تحویل دهد. البته در این روش هم بهتر است فردی در سنگاپور حضور داشته باشد و از شما حمایت کند.

درخواست ویزای سنگاپور از طریق مؤسسات و آژانس‌ها

ساده‌ترین روش برای ایرانیانی که قصد دریافت ویزای سنگاپور را دارند، این است که از طریق مؤسسات معتبر اقدام کنند. مؤسسات تمام کارهای دریافت ویزای موردنظر شما را در ۷ الی ۱۰ روز کاری انجام می‌دهند و می‌توانید به سنگاپور سفر کنید. این نوع ویزا برای ایرانیان به‌صورت الکترونیکی است و برخلاف روش دریافت ویزای فرودگاهی، به‌صورت برچسب در گذرنامه شما ثبت نخواهد شد.


اخد ویزای سنگاپور ساده و سریع با توریک

اگر برای دریافت ویزای سنگاپور نیاز به یک شرکت معتبر دارید، توریک در کنار شما است. توریک به شما کمک می‌کند تا بتوانید در کمترین زمان ممکن ویزای موردنظر خود را دریافت کنید. البته توجه داشته باشید که توریک تنها در زمینه دریافت ویزای توریستی سنگاپور به شما کمک می‌کند و امکان دریافت انواع دیگر ویزای سنگاپور وجود ندارد. اگر نیاز به خدمات توریک برای دریافت ویزای کشورهای مختلف دارید، همین‌الان با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما را به‌صورت کامل راهنمایی می‌کنیم و در کمترین زمان ممکن ویزای موردنظر را برای شما اخذ خواهیم کرد.

دلایل ریجکت شدن ویزای سنگاپور

به‌طور کلی فرایند اخذ ویزای سنگاپور را باید یک فرایند نسبتا ساده دانست. درخواست‌های ویزای این کشور کمتر ریجکت می‌شود اما باز هم ممکن است در شرایط خاصی این اتفاق رخ دهد. ارائه ناقص مدارک، عدم قصد بازگشت به کشور، موجود کم بانکی و داشتن سابقه کیفری می‌تواند بخشی از این دلایل باشد.

چه مدت بعد از رد درخواست ویزای سنگاپور می‌توانیم دوباره اقدام به اخذ آن نماییم؟

به محض اینکه درخواستتان ریجکت شد، باید دلایل ریجکتی را برطرف کنید و بار دیگر اقدام نمایید.

در صورت ریجکت شدن ویزای سنگاپور، هزینه آن برمی‌گردد؟

متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزای سنگاپور هیچگونه هزینه‌ای به شما برنخواهد گشت. به این دلیل مبلغی استرداد نمی‌شود که اداره مهاجرت سنگاپور برای بررسی و صدور ویزای شما، هزینه ویزا را در ابتدا دریافت می‌کند و پس از آن به بررسی و صدور ویزا خواهد پرداخت.

سوالات متداول ویزای سنگاپور