ویزای عربستان سعودیمتاسفیم!

در حال حاضر؛ توریک در این مسیر قادر به ارائه خدمات نمی‌باشد.

سرویسی تعریف نشده

ما با شما تماس می‌گیریم

  • فهرست مطالب
  • ویزای عربستان
  • قیمت ویزای توریستی عربستان
  • مدارک ویزای عربستان
  • زمان آماده شدن ویزا
  • اعتبار ویزای عربستان
  • آدرس سفارت عربستان در ایران
  • اخذ ویزای عربستان با توریک!
ویزای عربستان
قیمت ویزای توریستی عربستان
مدارک ویزای عربستان
زمان آماده شدن ویزا
اعتبار ویزای عربستان
آدرس سفارت عربستان در ایران
اخذ ویزای عربستان با توریک!

همه چیز درباره ویزای عربستان ...

عربستان سعودی یکی از کشورهای غرب آسیاست که از غرب با دریای سرخ، از شمال با خلیج فارس، اردن و کویت و از شرق با قطر و امارات متحده عربی مرز مشترک دارد. برای ورود به این کشور باید ویزای توریستی عربستان بگیرید.

ویزای توریستی یک سند مسافرتی رسمی است که توسط دولت صادر می‌شود و به اتباع خارجی اجازه می‌دهد تا برای مقاصد گردشگری از عربستان سعودی بازدید کنند. بازدیدکنندگان با این ویزا می‌توانند زیبایی‌های طبیعی، میراث فرهنگی و شهرهای مدرن عربستان را کشف کنند.

بیشتر ما ایرانیان عربستان را به‌خاطر وجود مکه و کعبه در آن می‌شناسیم و زیارت کعبه، دوست داریم درخواست ویزای عربستان بدهیم اما این کشور جاذبه‌های گردشگری و امکانات رفاهی فراوانی دارد و به همین دلیل هم برای گردشگران جذاب است.

شما می‌توانید ویزای توریستی یک بار ورود عربستان را از طریق وبسایت توریک به‌صورت آنلاین بگیرید. در ادامه این مطلب هر آنچه را که لازم است درباره دریافت ویزای عربستان برای ایرانیان بدانید، بررسی خواهیم کرد. پس تا انتها همراه ما باشید.

اخذ ویزای عربستان

برای اینکه بتوانید به عربستان سعودی سفر کنید باید ویزای این کشور را دریافت نمایید. این ویزای توریستی یک بار ورود را می‌توانید به‌صورت آنلاین از طریق وبسایت توریک تهیه نمایید. برای این کار کافی است از بالای همین صفحه روی دکمه درخواست آنلاین ویزا کلیک کنید، فرایند ثبت‌نام را طی نمایید و مدارکتان را آپلود کنید.


قیمت ویزای توریستی عربستان

قیمت ویزای عربستان را از بالای همین صفحه می‌توانید ببینید. باید بدانید قیمت این ویزا برای کسانی که ویزای امارات دارند کمی ارزان‌تر است. باید بدانید که قیمت ویزای عربستان از ایران می‌تواند به دلیل اینکه باید درهم به سفارت پرداخت شود، متفاوت باشد، بنابراین هزینه ویزای عربستان نیز برای ایرانیان براساس نوسانات نرخ ارز متفاوت است. 


مدارک لازم برای ویزای عربستان

لیست مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی عربستان را هم در بالای همین صفحه می‌توانید ببینید اما برای اینکه ابهامی درباره این مدارک در ذهنتان باقی نماند، بار دیگر مرورشان خواهیم کرد.

اسکن پاسپورت: توجه داشته باشید که پاسپورتتان باید حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد.

اسکن شناسنامه

اسکن عکس پرسنلی جدید 3*4 با پس زمینه سفید: این عکس را حتی خودتان هم می‌توانید بگیرید فقط باید توجه داشته باشید که هنگام گرفتن آن هیچگونه اکسسوری یا مویی صورتتان را نپوشانده باشد.


ویزای توریستی عربستان چند روزه حاضر می‌شود؟

برای صدور ویزای توریستی عربستان 3 تا 6 روز کاری زمان لازم است. یعنی اگر شما 10 روز زودتر از زمان سفرتان برای اخذ این ویزا اقدام کنید، کافی است.


اعتبار ویزای عربستان چقدر است؟

ویزای توریستی یک بار ورود عربستان 90 روز اعتبار دارد و با آن می‌توانید تا 90 روز در خاک این کشور بمانید.


آدرس و تلفن سفارت عربستان در ایران

آدرس سفارت عربستان در تهران: پاسداران، سه راه فرمانيه، خيابان بوستان، خيابان نيلوفر

تلفن سفارت عربستان در ایران: 22288543 - 22299978


اخذ ویزای عربستان در سریع‌ترین زمان با توریک!

تیم توریک در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما ویزای عربستان دریافت می‌کند. با انتخاب توریک می‌توانید از مزایایی همچون مشاوره رایگان، پیگیری لحظه‌ای، اطلاعات دقیق و به‌روز، پیک رایگان برای تحویل مدارک حتی برای شهرستان‌ها، هزینه مقرون به صرفه و... برخوردار شوید.

ما در توریک در زمینه اخذ انواع ویزای کشورهای مختلف مانند ویزای روسیه، چین، ویزای ایتالیا و دیگر خدمات سفر مانند اخذ وقت سفارت، پیکاپ ویزا، رزرو پرواز و رزرو هتل فعالیت داریم و کارشناسانمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد. اگر هرگونه سؤال یا ابهامی درباره اخذ ویزای عربستان سعودی یا هر مقصد دیگری  دارید؛ می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق گفتینو و واتساپ با توریک در ارتباط باشید.


سوالات متداول ویزای عربستان سعودی