ویزای فیلیپینمتاسفیم!

در حال حاضر؛ توریک در این مسیر قادر به ارائه خدمات نمی‌باشد.

سرویسی تعریف نشده

ما با شما تماس می‌گیریم

ویزای فیلیپین

همه چیز درباره ویزای فیلیپین ...

00:00

  • فهرست مطالب
  • ویزای فیلیپین
  • قیمت ویزای فیلیپین
  • انواع ویزای فیلیپین
  • ریجکت ویزای فیلیپین
  • شرایط ویزای فیلیپین
  • اخد ویزای فیلیپین
  • زمان آماده شدن ویزا
  • مدارک ویزای فیلیپین
  • شرایط اتمام و تمدید ویزا
ویزای فیلیپین
قیمت ویزای فیلیپین
انواع ویزای فیلیپین
ریجکت ویزای فیلیپین
شرایط ویزای فیلیپین
اخد ویزای فیلیپین
زمان آماده شدن ویزا
مدارک ویزای فیلیپین
شرایط اتمام و تمدید ویزا

همه چیز درباره ویزای فیلیپین ...

فیلیپین یک مجمع‌الجزایر زیبا در جنوب شرقی آسیاست که مقصد مناسبی برای سفر محسوب می‌شود. اما برای سفر به این کشور باید ویزای توریستی دریافت نمایید و برای دریافت ویزای فیلیپین باید حتما خودتان در سفارت حضور پیدا کنید. ویزای توریستی فیلیپین سه ماه اعتبار دارد و با داشتن آن می‌توانید حداقل یک ماه در این کشور بمانید. در این مطلب قصد داریم سیر تا پیاز را درباره ویزای توریستی فیلیپین بررسی کنیم. با ما تا انتها همراه باشید.     

قیمت ویزای فیلیپین چقدر است؟

مانند ویزای سایر کشورها، قیمت ویزای کشور فیلیپین نیز براساس نرخ ارز متغیر است. قیمت ویزای فیلیپین هم در بالای همین صفحه به صورت روزانه به روزرسانی می‌شود. دلیل این به روزرسانی را باید در بی‌ثباتی قیمت ارز جستجو کرد.


انواع ویزای فیلیپین

ویزای فیلیپین را می‌توان از نظر تعداد دفعات ورود و خروج هم به دو دسته سینگل و مالتیپل تقسیم کرد. مشخصا با ویزای سینگل تنها یک بار می‌توانید به مرز‌های فیلیپین ورود و خروج داشته باشید. همچنین با ویزای مالتیپل هم می‌توانید چندین بار به خاک فیلیپین ورود و خروج کنید. فیلیپین براساس هدف هم انواع ویزای تحصیلی، کاری و توریستی را صادر می‌کند. در ادامه بیشتر درباره این انواع حرف خواهیم زد.


ویزای تحصیلی فیلیپین

نظام آموزشی فیلیپین براساس نظام آموزشی آمریکا طرح‌ریزی شده است و در میان کشورهای آسیایی از مدارس و دانشگاه‌های معتبری برخوردار است. در اکثر دانشگاه‌های این کشور، به زبان انگلیسی تدریس می‌کنند. کم هزینه بودن تحصیل در این کشور را هم به مزایای آن اضافه کنید. روند اخذ ویزای تحصیلی فیلیپین به این صورت است که ابتدا باید از دانشگاه مورد نظرتان پذیرش بگیرید و بعد برای گرفتن ویزا به سفارت این کشور مراجعه کنید.


ویزای کار فیلیپین

اگر قصد کار کردن در فیلیپین را دارید باید به شهرهای بزرگ این کشور مهاجرت کنید. در صورتی که بخواهید کمتر از 6 ماه در خاک این کشور بمانید باید یک نوع مجوز بگیرید و در صورتی که بخواهید بیشتر بمانید باید مجوز دیگری تحت عنوان AEP را دریافت کنید. برای اینکه بتوانید ویزای کار بگیرید باید ابتدا از یک کارفرمای حقیقی یا حقوقی که ساکن فیلیپین است، دعوتنامه داشته باشید. سپس باید مدارک مورد نیاز را به سفارت این کشور ارائه دهید.


ویزای توریستی فیلیپین

فیلیپین یکی از زیباترین طبیعت‌ها را در قاره آسیا دارد و به همین دلیل سالانه گردشگران زیادی برای سفر این کشور را انتخاب می‌کنند. جدا از طبیعت زیبا در این کشور جاذبه‌های تاریخی زیادی هم وجود دارد و همچنین فرهنگ مردم آن هم بسیار جذاب و قابل توجه است. برای اخذ ویزای توریستی فیلیپین هم کافی است مدارکتان را آماده کنید و درخواستتان در بالای همین صفحه به ثبت برسانید.


دلایل ریجکت شدن ویزای فیلیپین

مدت زمانی که باید بین رد درخواست ویزای فیلیپین و اقدام مجدد برای اخذ ویزا گذشته با توجه به دلایل رد درخواست ویزا و مجوزهای مختلف، ممکن است متفاوت باشد. در صورتی که دلیل رد درخواست ویزا به دلیل مشکلات فنی یا اسناد ارائه شده توسط متقاضی بوده باشد، می‌توانید بلافاصله درخواست جدید خود را ارائه دهید.

درخواست جدید شما باید دارای اسناد و مدارک کامل و مورد نیاز باشد و همچنین باید به شرایط و مقررات جدید ویزا تطابق داشته باشد. به طور کلی، در صورتی که دلایل رد درخواست ویزا رفع شده و اسناد و مدارک مورد نیاز تکمیل شده باشد، می‌توانید به طور مجدد درخواست ویزای فیلیپین خود را ارائه دهید.


چه مدت بعد از رد درخواست ویزای فیلیپین می‌توانیم دوباره اقدام به اخذ آن نماییم؟

بلافاصله پس از اینکه درخواست ویزایتان ریجکت شود، باید نواقص پرونده خود را حل کرده و دوباره برای اخذ ویزا اقدام کنید.


در صورت ریجکت شدن ویزای فیلیپین، هزینه آن برمی‌گردد؟

متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزای فیلیپین هیچگونه هزینه‌ای به شما برنخواهد گشت. به این دلیل مبلغی استرداد نمی‌شود که اداره مهاجرت فیلیپین برای بررسی و صدور ویزای شما، هزینه ویزا را در ابتدا دریافت می‌کند و پس از آن به بررسی و صدور ویزا خواهد پرداخت.


شرایط اخذ ویزای فیلیپین

شرایط اخذ ویزای فیلیپین به این صورت است که برای درخواست آن حتما باید خودتان به سفارت این کشور مراجعه کنید. همچنین اگر سن متقاضی زیر 18 سال باشد، سرپرستش باید برای درخواست ویزا اقدام کند. تمکن مالی برای درخواست ویزای فیلیپین 3 هزار دلار است. یعنی شما باید این مبلغ را در حسابتان داشته باشید تا بتوانید ویزای توریستی فیلیپین را دریافت کنید.


اخد ویزای فیلیپین ساده و سریع با توریک

تیم توریک در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما ویزای فیلیپین دریافت می‌کند. گرفتن ویزای فیلیپین برای ایرانیان، با توریک آسان است. فقط کافی است وارد سایت شوید و درخواستتان را ثبت کنید. ما در توریک در زمینه انواع ویزای کشورهای مختلف و وقت سفارت و پیکاپ ویزا به صورت آنلاین فعالیت داریم و کارشناسان‌مان در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.


ویزای فیلیپین چند روزه حاضر می‌شود؟

مانند ویزای سایر کشورها مثل ویزای مالزی و ویزای تایلند، قیمت ویزای کشور فیلیپین نیز براساس نرخ ارز متغیر است. قیمت ویزای فیلیپین هم در بالای همین صفحه به صورت روزانه به روزرسانی می‌شود. دلیل این به روزرسانی را باید در بی‌ثباتی قیمت ارز جستجو کرد.


اعتبار ویزای فیلیپین چقدر است؟

ویزای 30 روزه عادی یک بار ورود فیلیپین، 90 روز اعتبار دارد. شما هر زمان از این سه ماه که وارد خاک این کشور شوید، می‌توانید 30 روز بمانید.مدارک لازم برای اخذ ویزای فیلیپین

لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای فیلیپین را می‌توانید در بالای همین صفحه ببینید. اما برای تاکید بیشتر بار دیگر هم این به این مدارک اشاره خواهیم کرد. 

اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار

2 قطعه عکس پرسنلی جدید 4*3 با پس زمینه سفید

واچر هتل

تمکن مالی حداقل 3000 دلار برای هر نفر

ترجمه گواهی اشتغال به کار و یا ترجمه مجوز کسب


نحوه گرفتن عکس مناسب برای ویزا

عکس پرسنلی مناسب برای درخواست ویزای امارات باید یک عکس جدید 3*4 و با پس‌زمینه سفید (حداکثر شش ماه پیش گرفته باشید)  باشد. حتی می‌توانید کنار یک دیوار سفید بیاستید و با تلفن همراهتان عکس مناسب بگیرید. توجه داشته باشید که در عکس نباید مواردی مثل اکسسوری، عینک و مویی که صورت را می‌پوشاند، وجود داشته باشد.

عکس مناسب ویزای فیلیپین
عکس مناسب ویزای فیلیپین

تمدید ویزای فیلیپین

ویزای توریستی فیلیپین را نمی‌توان تمدید کرد مگر اینکه برای درمان به این کشور سفر کرده باشید و روند درمانتان هم ادامه داشته باشد.


اگر بعد از اتمام ویزای فیلیپین در این کشور بمانیم چه می‌شود؟

پس از پایان اعتبار ویزای فیلیپین، باید از این کشور خارج شوید. در غیر این صورت، ممکن است مشکلاتی مانند تحریم اقامت یا پرداخت جریمه به شما تحمیل شود و حتی ممکن است در آینده برای ورود به فیلیپین مشکل داشته باشید.


سوالات متداول ویزای فیلیپین