ویزای تاجیکستانویزای 60 روزه عادی یک بار ورود

ویزای 60 روزه عادی چند بار ورود

ویزای 60 روزه عادی یک بار ورود

66,110,000 ریال

ویزای 60 روزه عادی چند بار ورود

87,145,000 ریال

مدت زمان صدور 4-2 روز کاری

مدت زمان اعتبار ویزا90 روز

مدت زمان اقامت60 روز

نوع ویزاعادی

مدارک لازم

1

تصویر پاسپورت با 7 ماه اعتبار

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

ما با شما تماس می‌گیریم

چگونه سفارشم رو ثبت کنم

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ویزای تاجیکستان

آنچه باید از ویزای تاجیکستان بدانید...

00:00

 • فهرست مطالب
 • ویزای تاجکستان
 • مدارک ویزای تاجیکستان
 • سفارت تاجیکستان در تهران
 • اخذ ویزای تاجیکستان با توریک!
 • ویزای تاجیکستان برای ایرانیان
 • انواع ویزای تاجیکستان
 • ریجکت ویزای تاجیکستان
 • اقدام برای ویزای تاجیکستان
 • قیمت ویزای تاجیکستان
ویزای تاجکستان
مدارک ویزای تاجیکستان
سفارت تاجیکستان در تهران
اخذ ویزای تاجیکستان با توریک!
ویزای تاجیکستان برای ایرانیان
انواع ویزای تاجیکستان
ریجکت ویزای تاجیکستان
اقدام برای ویزای تاجیکستان
قیمت ویزای تاجیکستان

همه چیز درباره ویزای تاجکستان ...

تاجیکستان یکی از کشورهای آسیای مرکزی است. اگر از آن دسته افرادی هستید که به دنبال یک مقصد گردشگری زیبا برای دیدن افراد و فرهنگ‌های جدید هستید، قطعاً تاجیکستان یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. این کشور با کشورهای افغانستان، ازبکستان و قرقیزستان مرز مشترک دارد و بین خشکی قرار گرفته است. در واقع هیچ‌گونه مرز آبی در این کشور دیده نمی‌شود و برای سفر به آن، بهترین راه استفاده از روش هوایی است.

 در این کشور انواع کوه‌های کوتاه و بلند وجود دارد و افراد علاقه‌مند به کوه‌نوردی، این کشور را به‌عنوان یکی از بهترین مقصدهای گردشگری می‌شناسند. از دیگر ویژگی‌های این کشور دیدنی می‌توان به دره‌های زیبا، وضعیت آب‌وهوایی بسیار مناسب، کشت‌زارهای پنبه، باغ‌های زیبا و... اشاره کرد. در ادامه به بررسی اخذ ویزای تاجیکستان و هر چیزی که لازم است در مورد آن بدانید، می‌پردازیم.


مدارک موردنیاز برای درخواست ویزای تاجیکستان

اگر تصمیم به اخذ ویزای تاجیکستان گرفته‌اید، باید پیش از اقدام مدارک خود را تهیه کنید. دولت تاجیکستان مدارک شما را بررسی می‌کند و اگر ناقص نباشد، ویزای موردنظر شما را صادر می‌کند. در غیر این صورت، درخواست ویزای شما ریجکت می‌شود و نمی‌توانید ویزا دریافت کنید.

مدارک ویزای توریستی تاجیکستان از نوع الکترونیکی خیلی پیچیده نیست و شما می‌توانید با تصویر پاسپورت با ۷ ماه اعتبار اقدام به دریافت ویزای این کشور نمایید.

بالای همین صفحه لیست این مدارک برای اخذ ویزای آذربایجان را می‌توانید ببیند که در صورت هرگونه تغییر به روزرسانی می‌شود.


آدرس سفارت تاجیکستان در تهران

با وجود آن که دریافت ویزای تاجیکستان به‌صورت آنلاین انجام می‌شود، اگر نیاز به مراجعه به سفارت تاجیکستان در ایران دارید اطلاعات آن در این بخش قرار دارد.

 لوکیشن

روزهای کاری

 یکشنبه الی پنج‌شنبه

 ساعت کاری

 8:30 الی 12.30 و 14 الی 17.5

 تلفن

 ۰۲۱۲۲۸۳۴۶۵۰ و ۰۲۱۲۲۲۹۹۵۸۴

 دورنگار 

 ۰۲۱۲۲۸۰۹۲۹۹

 آدرس

 تهران، ضلع شمالی کاخ نیاوران، خیابان شهید زینعلی، کوچه سوم، پلاک ۱۰

اخذ ویزای تاجیکستان در سریع‌ترین زمان با توریک!

اگر قصد دریافت ویزای تاجیکستان را دارید و می‌خواهید از طریق یک شرکت معتبر اقدام کنید، از خدمات توریک استفاده کنید. توریک یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه دریافت ویزای کشورهای مختلف است که به شما برای دریافت ویزای تاجیکستان در کم‌ترین زمان ممکن کمک می‌کند. توریک پیش از ارسال درخواست ویزا، ابتدا شرایط و مدارک شما را بررسی می‌کند تا مشکلی وجود نداشته باشد. در این صورت احتمال ریجکت‌شدن ویزا تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می‌کند.

حال اگر نیاز به اخذ ویزای تاجیکستان دارید، همین‌الان با کارشناسان ما در توریک تماس بگیرید. شما را به‌صورت کامل راهنمایی می‌کنیم و در صورت نیاز، در کمترین زمان ممکن ویزای تاجیکستان را برای شما دریافت می‌کنیم.

ویزای تاجیکستان برای ایرانیان

آیا سفر به تاجیکستان ویزا می‌خواهد؟ این سؤالی‌ست که ممکن است برای خیلی از گردشگران پیش آید. در پاسخ باید گفت که سفر به تاجیکستان برای ایرانیان نیازمند اخذ ویزا و مجوز ورود به این کشور است و بدون ویزا امکان ورود به این کشور وجود ندارد. همچنین ویزای تاجیکستان برای ایرانیان به صورت الکترونیکی و لیبل‌دار صادر می‌شود و امکان اخذ ویزای فرودگاهی این کشور نیست.

لازم به ذکر است که شهروندان کشورهای زیر بدون نیاز به ویزا می‌توانند به تاجیکستان سفر کنند:

 • بلاروس
 • قرقیزستان
 • گرجستان
 • مولداوی
 • روسیه
 • اوکراین
 • ارمنستان
 • آذربایجان
 • ازبکستان

این موضوع که فرد موردنظر چقدر می‌تواند در تاجیکستان اقامت داشته باشد، کاملاً بستگی به هدف سفر و شرایط آن دارد. به‌صورت کلی، امکان اقامت یک‌ماهه، سه‌ماهه و نامحدود برای شهروندان این کشورها فراهم است. گردشگران ایرانی که نیاز به اخذ ویزای تاجیکستان دارند هم باید بدانند که مدت زمان اقامت در این کشور ۶۰ روز است! شرایط اخذ ویزای تاجیکستان برای ایرانیان مانند گردشگران کشورهای دیگر است. پس از ارائه مدارک، درصورتی‌که شرایط کلی را داشته باشید ویزای تاجیکستان برای شما صادر می‌شود و می‌توانید به این کشور زیبا سفر کنید.

یکی از مهم‌ترین سؤالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید، این است که ایرانیان چطور می‌توانند اقدام به اخذ ویزای تاجیکستان کنند؟ این کشور شرایط متفاوتی برای گردشگران ایرانی در نظر نگرفته است. بلکه شما می‌توانید با داشتن شرایط لازم و ارائه مدارک ضروری ویزای خود را دریافت کنید.

انواع ویزای تاجیکستان

اگر قصد سفر به کشور تاجیکستان را داشته باشید، باید بر اساس هدفی که دارید ویزا بگیرید. در واقع باید پیش از سفر هدف سفرتان را مشخص کنید و سپس برای ویزا اقدام کنید. دلیل آن هم این است که امکان صدور ویزا تنها با اهداف مشخصی امکان‌پذیر است و باید حتماً شرایط و مدارک لازم را در اختیار داشته باشید. 


انواع ویزای تاجیکستان برای اهداف مشخصی صادر می‌شود. حال انواع آن کدام هستند و کدام ویزا برای شما مناسب است؟ در این بخش به بررسی کامل انواع ویزای تاجیکستان می‌پردازیم:

ویزای توریستی تاجیکستان

رایج‌ترین نوع ویزای این کشور، ویزای توریستی تاجیکستان است! این ویزا برای مدت‌زمان ۶۰ روز اعتبار دارد. البته این ویزا قابل‌تمدید نیست و پس از مدت‌زمان اعتبار، باید این کشور را ترک کنید.

ویزای آموزشی تاجیکستان

اگر با اهداف آموزشی به تاجیکستان سفر می‌کنید، باید ویزای آموزشی دریافت کنید. لازم به ذکر است که این ویزا امکان جایگزینی با انواع دیگر ویزا را ندارد و درصورتی‌که به ویزای دیگری نیاز داشته باشید، باید دوباره اقدام کنید. این ویزا ۹ ماه اعتبار دارد و امکان تمدید هم ندارد.

ویزای تحصیلی تاجیکستان

اگر از آن دسته مسافرانی هستید که قصد تحصیل در کشور تاجیکستان را دارید، باید ویزای تحصیلی دریافت کنید. این ویزا توسط اداره کنسولی وزارت امور خارجه تاجیکستان صادر می‌شود و اعتبار آن هم‌بستگی به مدت‌زمان تحصیل شما خواهد داشت.

ویزای تجاری و کار تاجیکستان

اگر با اهداف کاری و تجاری به کشور تاجیکستان سفر می‌کنید، باید اقدام به دریافت ویزای تجاری و کاری کنید. این ویزا ۳ ماه اعتبار دارد و برای افرادی مناسب است که توانسته‌اند مجوز کار در این کشور را توسط وزارت امور داخلی جمهوری تاجیکستان را بگیرند. البته این نوع ویزا قابلیت تمدید دارد و می‌توانید برای مدت‌زمان بیشتری در تاجیکستان بمانید.


در یک تقسیم‌بندی دیگر براساس تایپ ویزای تاجیکستان به موارد زیرا تقسیم می‌شود:

ویزای نوع Д

 این ویزا برای سران دولت‌ها، روسای حکومت‌های دولت‌های خارجی، اعضای هیئت رسمی دولت خارجی، آژانس‌های دیپلماتی و اشخاص صاحب منصب کنسولی موسسات کنسولی، کارمندان ادارات سیاست خارجی، پیک‌های دیپلماتی، کنسولی خارجی و... صادر می‌شود.

ویزای نوع   Х

برای اعضای هیئت رسمی خارجی، کارمندان فنی – ماموریتی و خدمات‌رسانی نمایندگی‌های دیپلماتی، کارمندان بخش کنسولی و کارمندان بخش خدمات موسسات کنسولی دول خارجی، کارمندان تشکیلات بین‌المللی در جمهوری تاجیکستان و... صادر می‌شود.

روادید نوع   M

برای اتباع خارجی و اشخاص بدون تبعیت که به جمهوری تاجیکستان با هدف مشغول شدن به فعالیت کاری می‌آیند، همچنین برای اعضای خانواده‌های افراد مذکور صادر می‌شود.

در یک تقسیم‌بندی دیگر هم باید این ویزا را به دو دسته ویزای یک بار ورود و ویزای چند بار ورود تقسیم کرد. ویزای توریستی یک بار ورود را می‌توانید به صورت آنلاین از وبسایت توریک تهیه نمایید. صدور این ویزا سه تا پنج روز کار به طول می‌انجامد و ۶۰ روز اعتبار دارد. ویزای چند بار ورود هم همان خصوصیات ویزای یک بار ورود را دارد با این تفاوت که با ویزای سینگل فقط یک بار می‌توانید وارد خاک تاجکستان شوید و با ویزای مولتی چندین بار می‌توانید وارد خاک تاجکستان شوید.


دلایل ریجکت شدن ویزای تاجیکستان

یکی از مهم‌ترین سؤالاتی که ممکن است برای کاربران پیش بیاید، این است که مهم‌ترین دلایل ریجکتی ویزای تاجیکستان چیست؟ دلایل مختلفی وجود دارد که باعث ردشدن درخواست ویزای تاجیکستان می‌شود. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • واردکردن اشتباه اطلاعات (حتی اگر کوچک باشد)
 • بارگذاری اشتباه اطلاعات
 • سوابق سفر
 • سوابق کیفری

پیش از آن که بخواهید برای ویزای تاجیکستان درخواست بدهید، بهتر است ابتدا مطمئن شوید که هیچ مشکلی وجود ندارد. توریک به شما کمک می‌کند تا بتوانید از عدم وجود مشکل اطمینان داشته باشید و سپس اقدام کنید.

چه مدت بعد از رد درخواست ویزای تاجیکستان می‌توانیم دوباره اقدام به اخذ آن نماییم؟

بالافاصله بعد از رد درخواست ویزایتان می‌توانید دوباره درخواست بدهید. فقط کافی است نواقص پرونده را برطرف کنید.

در صورت ریجکت شدن ویزای تاجیکستان، هزینه آن برمی‌گردد؟

متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزای تاجیکستان هیچگونه هزینه‌ای به شما برنخواهد گشت. به این دلیل مبلغی استرداد نمی‌شود که اداره مهاجرت تاجیکستان برای بررسی و صدور ویزای شما، هزینه ویزا را در ابتدا دریافت می‌کند و پس از آن به بررسی و صدور ویزا خواهد پرداخت.

اقدام برای اخذ ویزای تاجیکستان

برای دریافت ویزای تاجیکستان به‌راحتی می‌توانید به‌صورت الکترونیکی و آنلاین اقدام کنید! در واقع هیچ نیازی به مراجعه حضوری به سفارت تاجیکستان نیست و همه کارها به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. این کار به صرفه‌جویی در زمان و سرعت صدور ویزای تاجیکستان کمک زیادی می‌کند.

البته درصورتی‌که به هر دلیلی نیاز به دریافت ویزای تاجیکستان به‌صورت لیبل‌دار داشته باشید، باید به سفارت مراجعه کنید. همچنین باید فرآیند انگشت‌نگاری را به‌صورت کامل انجام دهید تا امکان صدور ویزا برای شما وجود داشته باشد.

ویزای تاجیکستان چند روزه حاضر می‌شود؟

زمان آماده شدن ویزای تاجیکستان، هم ویزای یک بار ورود و هم ویزای چند بار ورود، سه تا پنج روز کاری زمان لازم دارد.

نمونه ویزای تاجیکستان

قیمت ویزای تاجیکستان چقدر است؟

قیمت ویزای تاجیکستان یکی از مهم‌ترین مسائلی که کاربران باید در مورد آن اطلاع داشته باشند. هزینه ویزای توریستی تاجیکستان به‌صورت زیر است:

نوع ویزا قیمت
ویزای یک‌بار ورود تاجیکستان ۱۱۰ دلار
ویزای چندبار ورود تاجیکستان ۱۴۵ دلار

برای دریافت ویزای تاجیکستان باید هزینه آن را پرداخت کنید و با ارائه مدارک، در مدت‌زمان اعلام شده ویزای موردنظر را دریافت کنید.

سوالات متداول ویزای تاجیکستان