ویزای عمانویزای 30 روزه عادی یک بار ورود

تمدید یکماهه ویزای عمان بدون خروج از کشور

ویزای 30 روزه عادی یک بار ورود

37,835,000 ریال

تمدید یکماهه ویزای عمان بدون خروج از کشور

46,690,000 ریال

مدت زمان صدور 4-2 روز کاری

مدت زمان اعتبار ویزا30 روز

مدت زمان اقامت30 روز

نوع ویزاعادی

مدارک لازم

1

تصویر پاسپورت با 7 ماه اعتبار

2

تصویر شناسنامه

3

تصویر عکس پرسنلی جدید 3*4 با پس زمینه سفید

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

ما با شما تماس می‌گیریم

چگونه سفارشم رو ثبت کنم

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ویزای عمان

همه چیز درباره ویزای عمان ...

00:00

 • فهرست مطالب
 • قیمت ویزای عمان
 • انواع ویزای عمان
 • مدارک ویزای عمان
 • زمان آماده شدن ویزا
 • شرایط اخذ ویزای عمان
 • نکات ضروری ویزای عمان
 • تمدید ویزای عمان
 • ریجکت ویزای عمان
 • اخد ویزای عمان با توریک
 • ویزای عمان
قیمت ویزای عمان
انواع ویزای عمان
مدارک ویزای عمان
زمان آماده شدن ویزا
شرایط اخذ ویزای عمان
نکات ضروری ویزای عمان
تمدید ویزای عمان
ریجکت ویزای عمان
اخد ویزای عمان با توریک
ویزای عمان

قیمت ویزای عمان چقدر است؟

قیمت ویزای عمان بسته به نوسانات ارزی در ایران تغییر می‌کند. شما می‌توانید قیمت‌های به‌روز شده را در بالای همین صفحه مشاهده کنید.


انواع ویزای عمان

ویزای عمان را براساس هدف سفر می‌توان به سه دسته زیر تقسیم کرد:


ویزای یک بار ورود

با ویزای یک بار ورود می‌توانید تنها یک بار وارد خاک عمان شوید. این ویزا 30 روز اعتبار دارد و امکان دارد بتوانید تا یک بار، برای 30 روز دیگر تمدیدش کنید. شما می‌توانید ویزای یک بار ورود عمان را به صورت آنلاین از بالای همین صفحه ثبت کنید.


ویزای چند بار ورود

دارندگان این ویزا می‌توانند چند بار وارد خاک عمان شوند. اعتبار این نوع ویزا یک سال است اما در هر بار ورود نمی‌توان بیشتر از 30 روز در خاک عمان ماند. این ویزا قابل تمدید نیست.


ویزای مقیم شورای همکاری خلیج فارس

این ویزا برای مسافرانی صادر می‌شود که کارت اقامت شورای همکاری خلیج فارس را دارند. اعتبار این ویزا 28 روز است و یک بار هم به مدت 7 روز می‌توان آن را تمدید کرد.

نکته مهمی که باید بدانید این است که ویزای عمان را هم می‌توانید به صورت فرودگاهی و هم به صورت آنلاین تهیه کنید اما برای اینکه راحت‌تر و بدون دغدغه سفرتان را انجام دهید، تهیه آنلاین ویزا گزینه مناسب‌تری است.


مدارک لازم برای اخذ ویزای عمان

برای اخذ ویزای عمان به مدارکی همچون اسکن پاسپورت (با7 ماه اعتبار)، اسکن شناسنامه، اسکن عکس پرسنلی جدید 3*4 با پس‌زمینه سفید و... نیاز خواهید داشت. در بالای همین صفحه لیست این مدارک برای اخذ ویزای عمان را می‌توانید ببیند که در صورت هرگونه تغییر به روزرسانی خواهد شد.


نحوه گرفتن عکس مناسب برای ویزای عمان

عکس پرسنلی برای ویزای عمان باید یک عکس جدید 3*4 با پس‌زمینه سفید (حداکثر سه ماه پیش گرفته باشید) باشد. حتی می‌توانید کنار یک دیوار سفید بیاستید و با تلفن همراهتان عکس مناسب بگیرید. توجه داشته باشید که در عکس نباید مواردی مثل اکسسوری، عینک و مویی که صورت را می‌پوشاند، وجود داشته باشد.عکس مناسب ویزای عمان
عکس مناسب ویزای عمان

ویزای عمان چند روزه حاضر می‌شود؟

ویزای یک بار ورود عادی عمان 30 روز اعتبار دارد و ظرف مدت 2 تا 4 روز کاری صادر می‌شود. هر زمان در طول تاریخ اعتبار ویزایتان وارد خاک این کشور شوید؛ می‌توانید 30 روز در عمان بمانید.


شرایط اخذ ویزای عمان

نکته مهمی که باید بدانید این است که هنگام درخواست ویزای الکترونیکی باید خارج از خاک عمان باشید. از دیگر شرایط اخذ ویزای عمان این است که حتما باید یک آژانس یا کارگزار به عنوان کفیل، برایتان این ویزا را بگیرد. شرط دیگر این است که تاریخ ورود و خروجتان مشخص باشد. کسانی که ویزای عمان را دریافت می‌کنند؛ فقط به صورت هوایی می‌توانند وارد خاک این کشور شوند و حق عبور زمینی یا دریایی را ندارند.


حمایت مالی ویزا برای عمان چیست؟

حامی مالی باید نامه‌ای رسمی جهت اعلام "قبول مسئولیت بازدیدکننده در تمام طول سفر" ارائه دهد. همچنین، او باید در نامه خود، به نسبت خود با بازدیدکننده اشاره کند زیرا فقط اقوام درجه یک می توانند حامی مالی فرد متقاضی باشند.


عکس ویزای عمان


عکس ویزای عمان
عکس ویزای عمان

نکات ضروری درباره ویزای عمان

· 103 کشور وجود دارد که می توانند بدون ویزا تا 14 روز وارد عمان شوند که البته ایران جزو این کشورها نیست.

· بیش از 70 کشور می‌توانند به صورت آنلاین برای ویزای عمان درخواست دهند.

· برای اخذ ویزای عمان، مانند ویزای دبی نیاز به کفیل دارید و حتما باید از طریق یک آژانس یا کارگزاری اقدام نمایید.

· بحرین، کویت، قطر، عربستان سعودی و امارات متحده عربی، پنج کشوری هستند که بدون هیچ محدودیتی می‌توانند به عمان سفر کنند.

· ویزای عمان را می‌توان به دو صورت فرودگاهی و غیر فرودگاهی دریافت کرد. اما حتما باید ویزا دریافت نمایید.

· قبل از دریافت ویزا اعتبار پاسپورت خود را مورد بررسی قرار دهید. گذرنامه باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد و دارای 2 صفحه خالی باشد.

· دقت داشته باشید که اطلاعات موجود در پاسپورت باید مطابق با مشخصات ذکر شده در ویزای شما باشد. فرم درخواست ویزا را با دقت پر کنید و پس از دریافت ویزا، اطلاعات آن را با پاسپورت خود چک نمایید.

· همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، ویزای عمان به صورت الکترونیکی صادر می‌شود و فایل پی‌دی‌اف آن به ایمیل فرد متقاضی ارسال می‌گردد. یک پرینت از فایل ویزا تهیه کنید و آن را در فرودگاه مقصد به همراه داشته باشید.

تمدید ویزای عمان

تمدید ویزای یک بار ورود عمان به این صورت است که شما می‌توانید برای یک بار به مدت 30 روز ویزای خود را تمدید نمایید. برای ویزای چند بار ورود هم امکان تمدید وجود ندارد.


اگر بعد از اتمام ویزای عمان در این کشور بمانیم چه می‌شود؟

اگر یک بازدیدکننده بیش از 30 روز مجاز، در عمان بماند، روزانه 26 دلار جریمه خواهد شد.


دلایل ریجکت شدن ویزای عمان

ویزای عمان در موارد نادری ریجکت می‌شود اما در همان موارد نادر ممکن است به دلیل اشتباه در پر کردن فرم یا ناقصی مدارک باشد. در این صورت می‌توانید بالافاصله مشکلات پرونده خود را حل کرده و دوباره اقدام نمایید.


در صورت ریجکت شدن ویزای عمان، هزینه آن برمی‌گردد؟

متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزای عمان هیچگونه هزینه‌ای به شما برنخواهد گشت. به این دلیل مبلغی استرداد نمی‌شود که اداره مهاجرت عمان برای بررسی و صدور ویزای شما، هزینه ویزا را در ابتدا دریافت می‌کند و پس از آن به بررسی و صدور ویزا خواهد پرداخت.


اخد ویزای عمان ساده و سریع با توریک

توریک می‌تواند برای دریافت ویزای عمان به شما کمک کند. کافی است به بالای همین صفحه بروید و ثبت‌نام کرده و مدارک مورد نیاز برای ویزای عمان را بارگزاری نمایید تا بتوانید ویزای خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

به جز عمان، توریک برای بیش از چهل کشور ویزا و وقت سفارت اخذ می‌کنند. ویزای الجزایر، وقت سفارت انگلیس، ویزای مالزی و... بخشی از این کشورهاست. در صورت وجود سؤال یا ابهام درباره اخذ ویزای عمان، یا هر کشور دیگری می‌توانید با مشاورین ما در چت آنلاین صحبت کنید و یا با ما تماس بگیرید.

 


همه چیز درباره ویزای عمان ...

در غرب آسیا یک کشور محسورکننده به نام عمان وجود دارد که مقصدی بسیار عالی برای سفر محسوب می‌شود. این کشور سلطان‌نشین ترکیبی از سنت و مدرنیته را در خود جای داده است. طبیعت زیبا و امکانات رفاهی و تفریحی فراوان، گردشگران زیادی را به سوی عمان جذب می‌کند.

شهروندان ایرانی برای سفر به عمان باید ویزا بگیرند. پلیس سلطنتی این کشور در سال 2018 برای اخذ ویزا یک سیستم آنلاین ایجاد کرد که در این سیستم جدید متقاضیان با سرعت بیشتری می‌توانند ویزای خود را دریافت نمایند. در ادامه این مطلب هر آنچه را که لازم است درباره ویزای عمان بدانید بررسی خواهیم کرد. پس تا انتها با ما همراه باشید.


اخذ ویزای عمان

همانطور که گفتیم برای سفر به عمان باید ویزا دریافت کنید. درواقع شما می‌توانید با دریافت این ویزا الکترونیکی امکان ورود هوایی را به این کشور به دست آورید. ویزای توریستی عمان به انواع مختلفی همچون ویزای یک بار ورود و ویزای چند بار ورود تقسیم می‌شود.

نکته‌ مهمی که باید بدانید این است که هنگام درخواست ویزای الکترونیکی باید خارج از خاک عمان باشید. کشور عمان به 103 کشور دیگر اجازه ورود بدون اخذ ویزا (برای 14 روز) می‌دهد که ایران نیز جزو این کشورها است. پنج کشور بحرین، کویت، قطر، عربستان و امارات هم بدون هیچگونه محدودیتی می‌توانند به عمان رفت و آمد داشته باشند.سوالات متداول ویزای عمان