فرصت طلایی اخذ ویزای شنگن

آسوده بار سفر را ببندید و برای تجربه‌ای هیجان انگیز، با توریک همسفر شوید. پکیج‌های ویژه تور اروپا با بهترین قیمت را از دست ندهید!

تورهای فعال اروپا

دستتان برای انتخاب مقصد سفر باز است. یعنی می‌توانید تور اروپای خود را شخصی‌سازی کنید. اگر برنامه سفرتان در پیشنهادات این صفحه نبود . همین حالا با ما تماس بگیرید.

تیم مشاوره تورهای اروپا منتظر پاسخگویی به تماس‌های شما هستند.

تور ایتالیا؛ کلید ورود به حوزه شنگن

ایتالیا یکی از زیباترین کشورها قاره اروپاست که می‌توان آن را مهد فرهنگ، هنر و تاریخ در اروپا دانست. مردم دنیا این مقصد پرطرفدار را با صنعت مد و پیتزا می‌شناسند اما این کشور جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد به‌طوری که اگر 10 روز هم به آن سفر کنید، شاید فرصت نشود همه جاذبه‌های آن را ببینید. این کشور یکی از کشورهای حوزه شنگن است یعنی با اخذ ویزای ایتالیا می‌توانید به دیگر کشورهای این حوزه مانند فرانسه، اسپانیا و آلمان هم سفر کنید و دیگر نیازی به اخذ ویزای فرانسه یا دیگر کشورهای این حوزه نخواهید داشت. در این مطلب قصد داریم همه چیز را درباره تور ایتالیا بررسی کنیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

تور ایتالیا

کشور ایتالیا را باید یک کشور فراقاره‌ای دانست که در اروپای جنوبی قرار دارد و پایتخت آن رم است. این کشور بسیار زیباست و به همین خاطر گردشگردان زیادی دوست دارند آن را از نزدیک ببینند. از آنجایی که با اخذ ویزای آن می‌توانید به چند کشور دیگر هم سفر کنید، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند برای سفر به ایتالیا از تورهای ترکیبی که شامل سفر به چند کشور است استفاده کنند.

بیشتر بخوانید