hamburger menu

خدمات ارائه شده در مسیر؛


ویزای 60 روزه عادی یک بار ورود

ویزای 60 روزه عادی چند بار ورود

ویزای 60 روزه عادی یک بار ورود

54,720,000 ریال

ویزای 60 روزه عادی چند بار ورود

74,880,000 ریال

مدت زمان صدور 4-2 روز کاری

مدت زمان اعتبار ویزا90 روز

مدت زمان اقامت60 روز

نوع ویزاعادی

مدارک لازم

1

تصویر پاسپورت با 7 ماه اعتبار

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

ما با شما تماس می‌گیریم

چگونه سفارشم رو ثبت کنم

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ویزای تاجیکستان

آنچه باید از ویزای تاجیکستان بدانید...

00:00

در مورد

ویزای تاجیکستان

بیشتر بدانید ...
  • فهرست مطالب
  • ویزای تاجکستان
  • اخذ ویزای تاجیکستان
  • انواع ویزای تاجیکستان
  • قیمت ویزای تاجیکستان
  • مدارک ویزای تاجیکستان
  • زمان آماده شدن ویزا
  • چگونه ویزای تاجیکستان بگیریم؟
  • ریجکت ویزای تاجیکستان
  • اخذ ویزای تاجیکستان با توریک!

آخرین بروزرسانی : ۲۸ خرداد ۱۴۰۲

ویزای تاجکستان
اخذ ویزای تاجیکستان
انواع ویزای تاجیکستان
قیمت ویزای تاجیکستان
مدارک ویزای تاجیکستان
زمان آماده شدن ویزا
چگونه ویزای تاجیکستان بگیریم؟
ریجکت ویزای تاجیکستان
اخذ ویزای تاجیکستان با توریک!

همه چیز درباره ویزای تاجکستان ...

جمهوری تاجیکستان یکی از کشورهای آسیای مرکزی محسوب می‌شود که در خشکی محصور است. این کشور از جنوب به افغانستان، از غرب به ازبکستان و  از شمال به قرقیزستان می‌رسد. تاجیکستان جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد.

نزدیکی به ایران و وجود فرهنگ‌های مشترک، ایرانیان زیادی را برای سفر به این کشور ترغیب می‌کند. برای رفتن به تاجیکستان ویزا لازم است، در این مطلب قصد داریم سیرتا پیاز را درباره اخذ ویزای تاجیکستان بررسی کنیم. تا پایان همراه ما باشید و برای کسب اطلاعات بیشتر پادکست ما را گوش دهید.

اخذ ویزای تاجیکستان

تاجیکستان را باید یک مقصد توریستی کم هزینه دانست که به خاطر کم هزینه بودن و تشابهات فرهنگی مشابه با کشورمان بسیار موردتوجه ایرانیان قرار دارد. جدا از جاذبه‌های گردشگری فراوان، مهمان‌نواز بودن مردم این کشور نیز روی رونق گردشگری این کشور تاثیر مثبتی داشته است.

اگرچه کشور تاجیکستان با اهداف مختلفی ویزا صادر می‌کند اما بیشتر افراد به دنبال اخذ ویزای گردشگریش هستند. برای اینکه بتوانید ویزای آنلاین تاجیکستان را بگیرید فقط کافی است در سایت توریک، صفحه تاجکستان فرایند اخذ ویزای الکترونیکی این کشور را طی کنید. اما قبل از اینکه این کار را انجام دهید باید مدارکتان را تکمیل نمایید.

نکته مهمی که باید بدانید این است که ویزای تاجیکستان برای ایرانیان به سختی صادر می‌شود. معممولا اگر به‌صورت تکی برای اخذ این ویزا اقدام کنید، ریجکت خواهید شد و حتما باید از طریق آژانس اقدام به گرفتن این ویزا کنید. ویزای تاجکستان به‌صورت الکترونیکی صادر می‌شود و براساس ملیت افراد ممکن است شرایطش متفاوت باشد. در صورتی که اطلاعات غلطی هنگام ثبت‌نام وارد کنید، ویزایتان ریجکت خواهد شد.

انواع ویزای تاجیکستان

ویزای تاجیکستان را می‌توان براساس هدف سفر به انواع مختلفی همچون ویزای توریستی، ویزای تجاری، ویزای خصوصی، ویزای سرمایه‌گذاری، ویزای کار و ویزای تحصیلی تقسیم کرد. در یک تقسیم‌بندی دیگر براساس تایپ ویزای تاجیکستان به موارد زیرا تقسیم می‌شود:


ویزای نوع Д

 این ویزا برای سران دولت‌ها، روسای حکومت‌های دولت‌های خارجی، اعضای هیئت رسمی دول خارجی، آژانس‌های دیپلماتی و اشخاص صاحب منصب کنسولی موسسات کنسولی، کارمندان ادارات سیاست خارجی، پیک‌های دیپلماتی، کنسولی خارجی و... صادر می‌شود.


ویزای نوع  Х

برای اعضای هیئت رسمی خارجی، کارمندان فنی – ماموریتی و خدمات‌رسانی نمایندگی‌های دیپلماتی، کارمندان بخش کنسولی و کارمندان بخش خدمات موسسات کنسولی دول خارجی، کارمندان تشکیلات بین‌المللی در جمهوری تاجیکستان و... صادر می‌شود.


روادید نوع  M

برای اتباع خارجی و اشخاص بدون تبعیت که به جمهوری تاجیکستان با هدف مشغول شدن به فعالیت کاری می‌آیند، همچنین برای اعضای خانواده‌های افراد مذکور صادر می‌شود.

در یک تقسیم‌بندی دیگر هم باید این ویزا را به دو دسته ویزای یک بار ورود و ویزای چند بار ورود تقسیم کرد. ویزای توریستی یک بار ورود را می‌توانید به صورت آنلاین از وبسایت توریک تهیه نمایید. صدور این ویزا سه تا پنج روز کار به طول می‌انجامد و 60 روز اعتبار دارد. ویزای چند بار ورود هم همان خصوصیات ویزای یک بار ورود را دارد با این تفاوت که با ویزای سینگل فقط یک بار می‌توانید وارد خاک تاجکستان شوید و با ویزای مولتی چندین بار می‌توانید وارد خاک تاجکستان شوید.


قیمت ویزای تاجیکستان چقدر است؟

قیمت ویزای تاجکستان بسته به اینکه می‌خواهید ویزای عادی یا فوری بگیرید و یا اصلا ویزایتان یک بار ورود و یا چند بار ورود است؛ متفاوت خواهد بود. از آنجایی که قیمت ارز مدام درحال تغییر است، نمی‌توان قیمت ویزای تاجیکستان برای ایرانیان را ثابت دانست. شما می‌توانید قیمت‌های به روز شده را در بالای همین صفحه مشاهده کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تاجیکستان

درحال حاضر برای اخذ ویزای تاجکستان تنها اسکن پاسپورتی را ارائه دهید که از هنگام آغاز سفر 7 ماه اعتبار داشته باشد. بالای همین صفحه لیست این مدارک برای اخذ ویزای آذربایجان را می‌توانید ببیند که در صورت هرگونه تغییر به روزرسانی می‌شود.

ویزای تاجیکستان چند روزه حاضر می‌شود؟

زمان آماده شدن ویزای تاجیکستان، هم ویزای یک بار ورود و هم ویزای چند بار ورود، سه تا پنج روز کاری زمان لازم دارد.

نمونه ویزای تاجیکستانعکس ویزای تاجیکستان
عکس ویزای تاجیکستان

چگونه ویزای تاجیکستان بگیریم؟

سیاسیت‌های دولت تاجکستان به این صورت است که هرکس از هر نقطه دنیا که بخواهد وارد خاک این کشور شود باید مجوز ورود دریافت کند. به جزو شهروندان کشورهای اروس، قرقیزستان، گرجستان، مولداوی، روسیه، اوکراین، ارمنستان، آذربایجان و ازبکستان که به صورت نامحدود، یک‌ماهه و سه‌ماهه می‌توانند به تاجکستان سفر کنند. همچنین اخذ این ویزا به‌صورت الکترونیکی است و ویزای فرودگاهی تاجیکستان برای ایرانیان وجود ندارد.

دلایل ریجکت شدن ویزای تاجیکستان

معمولا سفارت کشور تاجیکستان، هیچگونه پاسخی درباره دلیل ریجکتی به شما نمی‌دهد اما بهتر است برای اخذ ویزای این کشور از طریق یک آژانس اقدام نمایید. اگرچه خودتان به صورت شخصی می‌توانید این ویزا را بگیرید اما در صورت داشتن اسپانسر و مراجعه از طریق آژانس بهتر می‌توانید نتیجه بگیرید. ما در توریک می‌توانیم این کار را به صورت آنلاین برایتان انجام دهیم.

چه مدت بعد از رد درخواست ویزای تاجیکستان می‌توانیم دوباره اقدام به اخذ آن نماییم؟

بالافاصله بعد از رد درخواست ویزایتان می‌توانید دوباره درخواست بدهید. فقط کافی است نواقص پرونده را برطرف کنید.

در صورت ریجکت شدن ویزای تاجیکستان، هزینه آن برمی‌گردد؟

متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزای تاجیکستان هیچگونه هزینه‌ای به شما برنخواهد گشت. به این دلیل مبلغی استرداد نمی‌شود که اداره مهاجرت تاجیکستان برای بررسی و صدور ویزای شما، هزینه ویزا را در ابتدا دریافت می‌کند و پس از آن به بررسی و صدور ویزا خواهد پرداخت.

اخذ ویزای تاجیکستان در سریع‌ترین زمان با توریک!

اخذ ویزای تاجیکستان فرآیند پیچیده‌ای ندارد و در مدت زمان کوتاهی صادر می‌شود. در چند سال‌ اخیر با رشد چشمگیر متقاضیان ایرانی برای سفر به جمهوری تاجیکستان، اخذ ویزای این کشور فرآیند ساده‌تری گرفته و اغلب به شکل الکترونیکی انجام می‌شود.


برای دریافت ویزای تاجیکستان در سریع‌ترین زمان تیم توریک در کنار شماست! ما با ارائه خدماتی چون صدور ویزای توریستی، وقت سفارت، پیکاپ ویزا و … به صورت آنلاین، کار شما را آسان‌تر خواهیم کرد. اگر می‌خواهید به تاجیکستان سفر کنید، همین حالا به بالای همین صفحه بروید و درخواستتان را ثبت کنید. در صورت وجود هرگونه سؤال و یا نیاز به مشاوره بیشتر، همکاران ما از طریق چت آنلاین و یا تماس تلفنی آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.

سوالات متداول ویزای تاجیکستان