خدمات ارائه شده در مسیر؛


ویزای توریستی سنگاپور به همراه 2 شب اقامت در هتل3 ستاره و ترانسفر فرودگاهی

ویزای توریستی سنگاپور به همراه 2 شب اقامت در هتل4 ستاره و ترانسفر فرودگاهی

ویزای توریستی سنگاپور به همراه 2 شب اقامت در هتل3 ستاره و ترانسفر فرودگاهی

249,750,000 ریال

ویزای توریستی سنگاپور به همراه 2 شب اقامت در هتل4 ستاره و ترانسفر فرودگاهی

276,750,000 ریال

مدت زمان صدور 14-10 روز کاری

مدت زمان اعتبار ویزا60 روز

مدت زمان اقامت2

نوع ویزاعادی

مدارک لازم

1

اسکن امضاء شده پاسپورت با حداقل اعتبار 7 ماه

2

عکس دیجیتال جدید 4*6 با پس زمینه سفید

3

رزرو بلیط پرواز رفت و برگشت

4

تکمیل کارت SAC بصورت آنلاین 72 ساعت قبل از پرواز

5

حداکثر مدت زمان اقامت در سنگاپور 10 روز میباشد

6

تکمیل اطلاعات فرم A14 الزامی است

توضیحات

نرخ اعلام شده بر اساس اتاق 2 نفره (DBL) در نظر گرفته شده و این نرخ برای هر نفر میباشد(به غیر از تاریخ 23 الی 27 آوریل )

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

ما با شما تماس می‌گیریم

چگونه سفارشم رو ثبت کنم

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

بارگذاری مدارک

مدارک موردنظر را بارگذاری کرده و یا گزینه بعدا بارگذاری می‌کنم را انتخاب کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ویزای سنگاپور

همه چیز درباره ویزای سنگاپور ...

00:00

در مورد

ویزای سنگاپور

بیشتر بدانید ...
  • فهرست مطالب
  • ویزای سنگاپور
  • انواع ویزای سنگاپور
  • قیمت ویزای سنگاپور
  • مدارک ویزای سنگاپور
  • زمان آماده شدن ویزا
  • شرایط ویزای سنگاپور
  • ریجکت ویزای سنگاپور
  • اخد ویزای سنگاپور

آخرین بروزرسانی : ۱ آذر ۱۴۰۲

ویزای سنگاپور
انواع ویزای سنگاپور
قیمت ویزای سنگاپور
مدارک ویزای سنگاپور
زمان آماده شدن ویزا
شرایط ویزای سنگاپور
ریجکت ویزای سنگاپور
اخد ویزای سنگاپور

همه چیز درباره ویزای سنگاپور ...

در همسایگی مالزی و اندونزی، شهری قرار دارد که خود به تنهایی یک کشور است. در میان کشورهای جنوب شرقی آسیا سنگاپور یکی از مدرن‌هاست. پاسپورت معتبر، قطب آموزشی، زیرساخت‌های عظیم گردشگری، مراکز خرید متنوع و... دلایلی است برای خوب دانستن این کشور به‌عنوان یک مقصد سفر. اخذ ویزای سنگاپور برای ورود به این کشور ضروری است. شما می‌توانید صفر تا صد اخذ این ویزا را به تیم توریک بسپارید. برای اینکه اطلاعات بیشتری درباره ویزای سنگاپور کسب کنید، پادکست بالا را گوش دهید.


اخذ ویزای سنگاپور

همانطور که گفتیم، برای اینکه بتوانید به سنگاپور سفر کنید، باید ویزای سنگاپور را داشته باشید. ویزای این کشور را به صورت الکترونیکی می‌توان دریافت کرد. مهم‌ترین چیزی که ما ایرانی‌ها برای دریافت ویزا بدان نیاز داریم این است که بتوانیم ثابت کنیم، قصد بازگشت به کشور را داریم. از آنجایی که سنگاپور در ایران سفارت ندارد، ممکن است فرایند اخذ ویزا کمی نگرانتان کند. اما نگران نباشید؛ اگر قصد سفر به این کشور را دارید، تیم توریک قدم به قدم همراهتان خواهد بود. 


انواع ویزای سنگاپور

سنگاپور را باید جزو کشورهایی دانست که مرزهای نسبتا بازی دارد. شهروندان 34 کشور بدون اخذ ویزا می‌توانند وارد خاک این کشور شوند که البته این مساله شامل حال شهروندان ایرانی نمی‌شود. ایرانیان باید براساس هدفشان یکی از انواع ویزاهای سنگاپور را دریافت کنند و بعد راهی سفر به آن شوند. این کشور علاوه بر ویزای توریستی سنگاپور، انواع ویزاهای زیر را برای افرادی که برای ورود به خاکش باید ویزا بگیرند؛ صادر می‌کند:


ویزای تحصیلی سنگاپور

امکان تحصیل چه در سطح تحصیلات عالی و چه در سطح مدرسه در کشور سنگاپور وجود دارد. این کشور 34 دانشگاه دارد که شش مورد از آنها مراکز عالی ملی هستند. دانشگاه‌های سنگاپور معتبر هستند و شما با دریافت مدرک از آنها می‌توانید به راحتی در دانشگاه‌های معتبر جهان پذیرش بگیرید. برای اینکه بتوانید ویزای تحصیلی سنگاپور را دریافت کنید ابتدا باید از یکی از دانشگاه‌های این کشور پذیرش بگیرید و برای دریافت این پذیرش هم باید رزومه تحصیلی قوی داشته باشد.


ویزای کار سنگاپور

کشور سنگاپور رونق اقتصادی بالایی دارد. بنابراین بسیار از افراد تصمیم می‌گیرند برای کار به این کشور سفر کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید تنها 3 درصد از مردم این کشور بیکار هستند. به‌طورکلی ویزای کار سنگاپور را می‌توان به انواع مختلفی تقسیم کرد. با پایین‌ترین مهارت‌ها می‌توانید ویزای نوع EP را بگیرید و افراد حرفه‌ای‌تر هم باید ویزا های P1 و P2 بگیرند.


ویزای درمانی سنگاپور

این نوع ویزا همانطور که از نامش پیداست برای کسانی صادر می‌شود که به منظور درمان می‌خواهند راهی سنگاپور شوند. این کشور از نظر تجهیزات پزشکی و درمان بسیار پیشرفته است و امکاناتش را می‌توان با اروپا مقایسه کرد. روند دریافت ویزای درمانی سنگاپور شبیه به ویزای توریستی است فقط هدف سفر فرق می‌کند. برای دریافت این ویزا باید مدارک پزشکی خود را ضمیمه پرونده خود کنید.


قیمت ویزای سنگاپور چقدر است؟

از آنجایی که ارزش پول ملی دائما در نوسان است، نمی‌توان قیمت ثابتی برای ویزای سنگاپور مشخص کرد. به عبارت ساده‌تر قیمت ویزای سنگاپور دائما در نوسان است. شما می‌توانید قیمت‌های به روز را از بالای همین صفحه ببینید. در محاسبه‌ی قیمت‌ها، هزینه هتل هم لحاظ شده است. همچنین در صورتی که نفر دوم باشید هزینه هتل نصف می‌شود.  قیمت ویزای سنگاپور یا دیگر کشورها ثبت شده در سایت توریک کاملا به روز و معتبر است. برای اخذ این ویزا باید ابتدا مدارک خود را تکمیل کنید و سپس هزینه آن را پرداخت کنید.


مدارک لازم برای اخذ ویزای سنگاپور

در بالای همین صفحه می‌توانید لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای سنگاپور را ببینید اما برای تاکید بیشتر بار دیگر مرورشان می‌کنیم. این مدارک به شرح زیر است:

·        اسکن صفحه اول پاسپورت با اعتبار بیشتر از 6 ماه

·        ووچر هتل

·        رزرو پرواز

·        اسكن عكس پرسنلی

·        نامه اشتغال به كار


نحوه گرفتن عکس مناسب برای ویزا

عکس پرسنلی شما باید یک عکس جدید 400*514 با پس‌زمینه سفید (حداکثر سه ماه پیش گرفته باشید) باشد. حتی می‌توانید کنار یک دیوار سفید بیاستید و با تلفن همراهتان عکس مناسب بگیرید. توجه داشته باشید که در عکس نباید مواردی مثل اکسسوری، عینک و مویی که صورت را می‌پوشاند، وجود داشته باشد.


عکس مناسب ویزای سنگاپور
عکس مناسب ویزای سنگاپور

ویزای سنگاپور چند روزه حاضر می‌شود؟

یک تا دو هفته کاری زمان لازم است تا ویزای شما حاضر شد. لازم است بدانید که ویزای فوری سنگاپور وجود ندارد و اجازه ندهید با چنین عبارتی پول بیشتری از شما درخواست کنند. 


اعتبار ویزای سنگاپور چقدر است؟

ویزای سنگاپور 90 روز اعتبار دارد. میزان زمانی که با این ویزا می‌توانید در خاک این کشور بمانید بستگی به برنامه سفرتان دارد. یعنی بر این اساس باید هتل و پرواز رزرو کنید.


چگونه ویزای سنگاپور بگیریم؟

سنگاپور ویزای الکترونیکی دارد و به صورت آنلاین می‌توانید آن را دریافت کنید. یعنی برای اخذ ویزای این کشور به وقت سفارت احتیاج ندارید. زمانی که درخواستتان را ثبت می‌کنید؛ برای بررسی ارسال خواهد شد. برای اینکه بتوانید از توریک ویزا سنگاپور بگیرید باید ابتدا زمان وقت سفارت خود را تعیین نمایید، سپس مشخصات خود را وارد کنید، در مرحله بعدی باید مدارک آپلود شود و در آخر هم باید هزینه را پرداخت و سفارشتان را ثبت کنید. شما می‌توانید همین حالا از بالای همین صفحه به ثبت سفارشتان بپردازید.


قانون جدید اخذ ویزای توریستی سنگاپور

براساس قانون جدیدی که سفارت سنگاپور وضع کرده است، متقاضیان دریافت ویزای سنگاپور هنگام اخذ ویزا ملزم به ارائه واچر رسمی و قطعی هتل هستند. باید بدانید که رسید هتل و کلیه مدارک در فرودگاه چک می‌شود و در صورت ناقص بودن اجازه ورود به کشور سنگاپور برایتان صادر نخواهد شد.


نکته مهم بعدی این است که شما باید دقیقا در همان هتلی که رسید آن را برای اخذ ویزا ارائه داده‌اید اقامت کنید و نمی‌توانید پس از دریافت ویزا دوباره هتلتان را تغییر دهید. چرا که قطعا استعلام گرفته می‌شود و در صورتی که محل اقامتتان با واچری که ارائه داده‌اید یکسان نباشد ممکن است دیپورت شوید.


نکته مهم دیگر این است که صفر تا صد کارها شامل رزرو هتل، بلیط و ویزا باید توسط آژانس انجام شود.

دلایل ریجکت شدن ویزای سنگاپور

به‌طور کلی فرایند اخذ ویزای سنگاپور را باید یک فرایند نسبتا ساده دانست. درخواست‌های ویزای این کشور کمتر ریجکت می‌شود اما باز هم ممکن است در شرایط خاصی این اتفاق رخ دهد. ارائه ناقص مدارک، عدم قصد بازگشت به کشور، موجود کم بانکی و داشتن سابقه کیفری می‌تواند بخشی از این دلایل باشد.


چه مدت بعد از رد درخواست ویزای سنگاپور می‌توانیم دوباره اقدام به اخذ آن نماییم؟

به محض اینکه درخواستتان ریجکت شد، باید دلایل ریجکتی را برطرف کنید و بار دیگر اقدام نمایید.


در صورت ریجکت شدن ویزای سنگاپور، هزینه آن برمی‌گردد؟

متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزای سنگاپور هیچگونه هزینه‌ای به شما برنخواهد گشت. به این دلیل مبلغی استرداد نمی‌شود که اداره مهاجرت سنگاپور برای بررسی و صدور ویزای شما، هزینه ویزا را در ابتدا دریافت می‌کند و پس از آن به بررسی و صدور ویزا خواهد پرداخت.


اخد ویزای سنگاپور ساده و سریع با توریک

تیم توریک در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما ویزای سنگاپور را دریافت می‌کند. قبل از هر چیز باید اطلاعات کافی درباره مقصدتان به دست آورید و سپس برای دیگر مراحل اقدام کنید. اگر قصد سفر به این کشور را دارید یا حتی به دنبال اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید. ما در توریک نه تنها در زمینه اخذ ویزای سنگاپور، بلکه در زمینه ویزای کشورهای مختلف مانند ویزای مالزی، روسیه، ویزای تایلند، دبی، وقت سفارت انگلیس یا دیگر سفارت‌ها، صدور ویزای توریستی و … فعالیت داریم و کارشناسانمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.


سوالات متداول ویزای سنگاپور