hamburger menu

خدمات ارائه شده در مسیر؛

در جستجوی تور چین هستید؟

کلیک کنید

توریک، به شما بهترین تورها با قیمت مناسب را پیشنهاد می‌کند.


ویزای توریستی 30 روزه عادی یک بار ورود

ویزای تجاری 30 روزه عادی یک بار ورود

ویزای تجاری 30 روزه عادی یک بار ورود (دعوتنامه)

ویزای توریستی 30 روزه عادی یک بار ورود

238,760,000 ریال

ویزای تجاری 30 روزه عادی یک بار ورود

142,240,000 ریال

ویزای تجاری 30 روزه عادی یک بار ورود (دعوتنامه)

386,080,000 ریال

مدت زمان صدور 40-35 روز کاری
مدت زمان اعتبار ویزا90 روز

مدارک لازم

1

اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار

2

یک قطعه عکس پرسنلی جدید 4*6 با پس زمینه سفید

3

بیمه نامه مسافرتی با پوشش کرونا

4

تمکن مالی حداقل5000 دلار( روز انگشت نگاری)

5

رزرو بلیط رفت و برگشت

6

حضور مسافر جهت انگشت نگاري الزامي ميباشد

7

تکمیل فرم پرسشنامه

ایکون دانلود دانلود فرم

سوالی دارید؟ همین حالا تماس بگیرید. توریک منتظر شنیدن صدای شماست.

چگونه سفارشم رو ثبت کنم

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ثبت اطلاعات

اطلاعات خود (نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای اینکه بتوانید وارد مرحله بعد شوید شماره تلفن خود را ثبت و کد چهار رقمی که برایتان ارسال می‌شود را وارد کنید.

تعیین زمان و آدرس

مدارک لازم را بسته بندی کنید، و آدرس و زمان تحویل را انتخاب کنید تا کارپرداز توریک جهت دریافت مدارک به شما مراجعه کند.

تعیین زمان و آدرس

مدارک لازم را بسته بندی کنید، و آدرس و زمان تحویل را انتخاب کنید تا کارپرداز توریک جهت دریافت مدارک به شما مراجعه کند.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ثبت نهایی

هزینه را پرداخت کرده و کد پیگیری را دریافت کنید.

ویزای چین

همه چیز درباره ویزای چین...

00:00

در مورد

ویزای چین

بیشتر بدانید ...
 • فهرست مطالب
 • همه چیز درباره ویزای چین ...
 • انواع ویزای چین
 • ویزای تجاری چین
 • ویزای توریستی چین
 • قیمت ویزای چین
 • تمکن مالی ویزای چین
 • نکات ویزای چین
 • تمدید ویزای چین
 • ریجکت ویزای چین
 • اخد ویزای چین با توریک

آخرین بروزرسانی : ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

همه چیز درباره ویزای چین ...
انواع ویزای چین
ویزای تجاری چین
ویزای توریستی چین
قیمت ویزای چین
تمکن مالی ویزای چین
نکات ویزای چین
تمدید ویزای چین
ریجکت ویزای چین
اخد ویزای چین با توریک

ویزای چین

ایرانیان از قدیم با کشور چین مراوده تجاری داشته‌اند و به همین دلیل هم رفت و آمد زیادی بین این دو کشور وجود داشته و دارد. درحال حاضر به دلیل وضعیت سیاسی و اقتصادی ایران، سفر به کشور چین هم مانند دیگر کشورها سخت‌تر از قبل شده است. برای اینکه به این کشور سفر کنید؛ نیاز به اخذ ویزای چین دارید. تیم توریک در کنار شما خواهد بود تا بتوانید از بهترین و راحت‌ترین روش، این ویزا را دریافت کنید. برای اینکه بتوانید اطلاعات بیشتری درباره فرایند اخذ ویزا به دست آورید، پادکست ما را در این زمینه گوش دهید.


اخذ ویزای چین

چین هم جاذبه‌های گردشگری فراوان دارد و هم مراودات تجاری فراوان با کشورهای مختلف دنیا و به همین دلیل هم طبیعی است مقصد سفر افراد زیادی در طول سال باشد. در دوران کرونا این کشور تا مدتی برای متقاضیان ورود به کشورش ویزا صادر نمی‌کرد. پس از آن مسیر اخذ ویزای تجاریش را باز گذاشت تا بار دیگر تاجران کشورهای مختلف بتوانند در نمایشگاه تجاری گوانجو شرکت کنند. درحال حاضر هم امکان اخذ ویزای توریستی چین فراهم شده است. شما می‌توانید ویزای تجاری یا توریستی خود را به صورت آنلاین از بالای همین صفحه دریافت نمایید.


انواع ویزای چین

ویزای چین را می‌توان براساس هدف سفر به انواع مختلفی تقسیم کرد که این انواع به شرح زیر هستند:


ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی چین، همانطورکه از نامش پیداست برای کسانی صادر می‌شود که از یکی از دانشگاه‌های چین برای اخذ لیسانس، فوق لیسانس و... اجازه تحصیل داشته باشند. حتی برای دوره کارآموزی هم به مدت شش ماه این ویزا برایتان صادر خواهد شد.


ویزای کار

ویزای کار، برای آن دسته از شهروندان خارجی صادر می‌شود که برای کارهای تجاری یا مبادلات دانشگاهی به چین سفر می‌کنند. در این ویزا اعضای خانواده فرد هم می‌توانند ویزا بگیرد.


ویزای ترانزیت

نوع دیگر ویزایی که برای متقاضیان ورود به چین صادر می‌شود؛ ویزای ترانزیت است. این ویزا برای کسانی صادر می‌شود که در مسیر خود به کشور سوم، باید از چین عبور کنند و لازم است بیشتر از 24 ساعت در فرودگاه چین بمانند.


ویزای توریستی 

از آنجایی که کشور چین جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد  ویزای توریستی آن هم پر تقاضاست. ادامه به‌طور کامل به بررسی آن می‌پردازیم.


ویزای تجاری

ویزای تجاری یکی از پر تقاضاترین ویزاهای این کشور است که در قسمت بعد به طور کامل به بررسی آن می‌پردازیم.


اخذ ویزای تجاری چین

اقتصاد رو به رشد چین بسیار پویاست و توانسته تجار زیادی را از سراسر جهان جذب خود کند. در دهه‌های اخیر صادرات در این کشور به قدری رشد کرده که توانسته بخشی از بازار جهانی را مصادره کند. بنابراین ویزای تجاری چین، متقاضیان زیادی سرتاسر دنیا دارد. ایران هم از این قاعده مستثنی نیست. برای سفر تجاری به چین، داشتن دعوتنامه ضروری است. اگر خودتان دعوت‌نامه نداشته باشید تیم توریک می‌تواند آن را برایتان فراهم کند. اما اگر خودتان می‌توانید دعوت‌نامه تهیه کنید، این هزینه از قیمت کلی ویزای تجاری چین کم خواهد شد.

نکته مهمی که باید درباره شرایط اخذ ویزای تجاری چین بدانید این است که برای اخذ این ویزا حضور شما در سفارت الزامی است. به جز این مورد، بقیه موارد را می‌توانید از طریق وبسایت توریک به صورت آنلاین انجام دهید. اگر دعوت‌نامه داشته باشید؛ بین 10 تا 15 روز کاری زمان لازم دارید تا پاسخ درخواست ویزایتان بیاید. مدت اعتبار این ویزا 90 روز است. در صورتی که دعوت‌نامه نداشته باشید 40 روز کاری برای اخذ ویزایتان وقت لازم است.


مدارک لازم برای ویزای تجاری چین

لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای تجاری چین را در بالای همین صفحه می‌توانید ببینید. اما برای تاکید بیشتر بیایید این مدارک را مرور کنیم. مدارک لازم برای ویزای چین عبارتند از:

· اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار

· عکس پرسونلی 6*4 با پس زمینه سفید

· دعوت‌نامه دولتی


ویزای تجاری چین چند روزه است و چقدر اعتبار دارد؟

به‌طور کلی ویزای تجاری چین 90 روز اعتبار دارد. یعنی شما هر زمان که این ویزا را دریافت کردید تا زمانی که اعتبار 30 روزه‌اش تمام نشده است می‌توانید وارد خاک چین شوید و 90 روز بمانید.


اخذ ویزای توریستی چین

کسانی که قصد سفر توریستی به چین را دارند یا می‌خواهند در یک نمایشگاه شرکت کنند و یا اقوامشان را ببینند؛ می‌توانند به صورت آنلاین از توریک ویزای توریستی 30 روزه عادی دریافت نمایند. برای اخذ این ویزا 35 تا 45 روز زمان نیاز است و 90 روز هم اعتبار دارد.


مدارک لازم برای ویزای توریستی چین

لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی چین را در بالای همین صفحه می‌توانید ببینید. اما برای تاکید بیشتر بیایید این مدارک را مرور کنیم. مدارک لازم برای ویزای چین عبارتند از:

· اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار

· یک قطعه عکس پرسنلی جدید 4*6 با پس زمینه سفید

· بیمه نامه مسافرتی با پوشش 50.000 یورویی

· تمکن مالی حداقل 8000 دلاری برای هر نفر


ویزای توریستی چین چند روزه است و چقدر اعتبار دارد؟

ویزای توریستی چین نیز 90 روز اعتبار دارد. زمانی که ویزایتان را دریافت می‌کنید، 30 روز فرصت دارید از آن استفاده نمایید. هر زمان از این 30 روز که وارد خاک این کشور شوید، می‌توانید 90 روز در این خاک بمانید.


قیمت ویزای چین

قیمت ویزای تجاری چین و قیمت ویزای توریستی چین در بالای همین صفحه به صورت روزانه به روزرسانی می‌شود. دلیل این به روزرسانی را باید در بی‌ثباتی قیمت ارز جستجو کرد. همچنین هزینه این ویزا با توجه به نیاز یا عدم نیاز متقاضی به دعوت‌نامه تغییر می‌کند.


تمکن مالی ویزای چین چقدر است؟

میزان تمکن مالی مورد نیاز برای ویزای تجاری و توریستی چین در بالای همین صفحه ذکر شده است. برای ویزای تجاری لازم است بیشتر از 120 میلیون تومان در حساب خود داشته باشید. برای اخذ ویزای توریستی این کشور هم حدود 8 هزار دلار برای هر نفر لازم است.


نکات ضروری درباره ویزای چین

· فرایند صدور ویزای تجاری چین ممکن است زمان‌بر باشد. بنابراین اگر قصد شرکت در نمایشگاه خاصی را دارید، حداقل یک ماه زودتر برای گرفتن ویزای خود اقدام کنید.

· ویزای توریستی گروهی چین حداقل برای 5 نفر صادر می‌شود. در این ویزا تاریخ ورود و خروج حتما باید با تاریخ بلیط رفت و برگشت تطابق داشته باشد.

· در طول سفرتان بهتر است 5 تا 20 هزار یوان همراه خود داشته باشید.


نحوه گرفتن عکس مناسب برای ویزا

عکس پرسنلی برای ویزای توریستی یا تجاری چین باید یک عکس جدید 4*6 با پس‌زمینه سفید (حداکثر سه ماه پیش گرفته باشید) باشد. لازم نیست عکس خود را حتما در عکاسی بگیرید بلکه حتی می‌توانید کنار یک دیوار سفید بیاستید و با تلفن همراهتان عکس مناسب بگیرید. توجه داشته باشید که در عکس نباید مواردی مثل اکسسوری، عینک و مویی که صورت را می‌پوشاند، وجود داشته باشد.


عکس مناسب ویزای چین
عکس مناسب ویزای چین

تمدید ویزای چین

برای تمدید ویزای توریستی چین معمولا یک بازه زمانی 30 روزه در نظر گرفته می‌شود. مدت زمان تمدید نباید از مدت زمان اعتبار ویزای اصلی بیشتر باشد. شما می‌توانید این تمدید را در خاک چین، با مراجعه به یک اداره محلی ورود و خروج، انجام دهید.


اگر بعد از اتمام ویزای چین در این کشور بمانیم چه می‌شود؟

در صورتی که پس از اتمام زمان اعتبار ویزایتان در خاک این کشور بمانید و برای تمدید اقدام نکنید، حتما جریمه خواهید شد و شاید از خاک چین اخراج شوید و حتی اجازه ورود دوباره نگیرید.


دلایل ریجکت شدن ویزای چین

یکی از رایج‌ترین احتمالات ریجکت شدن ویزای چین، ناقص بودن فرم درخواست ویزاست. از دیگر دلایل ریجکتی می‌توان به عدم تمکن مالی، نقض قوانین ویزا در سفر قبلی، مدارک نادرست، سوابق کیفری و... اشاره کرد.


چه مدت بعد از رد درخواست ویزای چین می‌توانیم دوباره اقدام به اخذ آن نماییم؟

به محض ریجکت شدن می‌توانید نواقص پرونده خود را رفع کرده و دوباره برای اخذ ویزا اقدام کنید.


در صورت ریجکت شدن ویزای چین، هزینه آن برمی‌گردد؟

متأسفانه در صورت ریجکت شدن ویزای چین هیچگونه هزینه‌ای به شما برنخواهد گشت. به این دلیل مبلغی استرداد نمی‌شود که اداره مهاجرت چین برای بررسی و صدور ویزای شما، هزینه ویزا را در ابتدا دریافت می‌کند و پس از آن به بررسی و صدور ویزا خواهد پرداخت.


اخد ویزای چین در سریع‌ترین زمان با توریک

تیم توریک در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما ویزای تجاری و توریستی چین دریافت کند. گرفتن ویزای چین برای ایرانیان، با توریک آسان است. فقط کافی است وارد سایت شوید و مدارکتان را وارد کنید و طی کردن این مسیر سخت را به ما بسپارید. ما در توریک در زمینه انواع ویزای کشورهای مختلف مانند ویزای امارات، ویزای ژاپن، ویزای شنگن، ویزای هند و... و وقت سفارت و پیکاپ ویزا به صورت آنلاین فعالیت داریم و کارشناسانمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد

سوالات متداول ویزای چین

هزینه‌ها را محاسبه کنید؛

قبل از اینکه سفارشتان را ثبت کنید

سرویس مورد نیاز خود را انتخاب کنید

تعداد مسافران

1