همکاری توریک با سازمان ها

توریک، ارائه‌دهنده خدمات گردشگری به سازمان‌ها

گروه گردشگری توریک، برای تسهیل اخذ ویزا از سوی شرکت‌ها و سازمان‌ها، خدمات ویژه‌ای در نظر گرفته است. ما در تلاشیم تا به راحت‌ترین روش ممکن، در کمترین زمان و با بهترین نرخ برای شما ویزا تهیه کنیم. توریک خدمات مربوط به سفر همچون اخذ ویزا، پیکاپ، وقت سفارت و رزرو تور و پرواز را انجام می‌دهد. درواقع ما در تلاشیم مسیر همواری را برای همکاری به وجود آوریم و با تحت پوشش قراردادن اکثر مقاصد گردشگری، دغدغه‌ای از این بابت باقی نگذاریم تا شرکت‌ها و سازمان‌ها با خیال راحت بتوانند در هر لحظه برای مقصد مورد نظر درخواست ویزا بدهند.

معرفی کوتاه توریک

اولین مرجع تخصصی ویزا

گروه گردشگری توریک برای بیش از 40 مقصد خارجی در یک بستر کاملا آنلاین ویزا صادر می‌کند. همچنین برای مقاصدی همچون کشورهای حوزه شنگن، کانادا، انگلیس، استرالیا و... که فرایند اخذ ویزایشان کمی پیچیده‌تر است، امکان استفاده از مشاوره رایگان هم به‌صورت آنلاین و هم به صورت حضوری را فراهم کرده است. از دیگر امکانات وبسایت توریک در این حوزه می‌توان به خدمات مربوط به وقت سفارت و پیکاپ ویزا اشاره کرد.

ارائه‌دهنده کلیه پروازهای سیستمی و چارتری

گروه گردشگری توریک هم امکان رزرو پروازهای سیستمی از تامین‌‌کننده‌هایی همچون ماهان، ایر تور و... و هم امکان رزرو پروازهای چارتری از تامین‌کننده‌های مختلف را دارد. برای هر زمان و هر مقصدی که بخواهید، توریک پرواز شما را رزرو خواهد کرد.

رزرو هتل و اقامتگاه‌های داخلی و خارجی

گروه گردشگری توریک امکان رزرو هتل و اقامتگاه در هر نقطه از دنیا با هر بودجه‌ای را دارد. برای اینکه با خیالی آسوده‌تر سفر کنید بهتر است از قبل هتلتان را رزرو نمایید. همچنین برای اخذ ویزای برخی از کشورها لازم است واچر هتل به سفارت آن کشور ارائه شود. ما این مساله را برایتان حل می‌کنیم.

برگزارکننده تورهای داخلی و خارجی

گروه گردشگری توریک کار خود را با فروش تور آغاز نمود و بعدتر برای توسعه خود اخذ ویزا را هم به خدماتش اضافه کرد. درحال حاضر ما برای مسیرهای داخلی و خارجی مختلف پکیج‌هایی را ارائه می‌دهیم که این پکیج‌ها شامل خدماتی همچون رزرو پرواز، رزرو هتل، بیمه مسافرتی و... است.

برخی از مشتریان توریک
خدمات قابل ارائه توریک به سازمان ها

ارائه خدمات خرید بلیط هواپیما ، قطار و رزرو کلیه هتل ها در داخل و خارج کشور

اجرای تورهای اختصاصی برای مسافرهای ورودی

اجرای تورهای خارج از کشور به صورت انفرادی و گروهی به تمامی مقاصد

پشتیبان سفر اختصاصی ۲۴ ساعته برای شرکتهای طرف قرارداد

ارائه تمامی خدمات ویزا به صورت فوری و VIP

ارائه خدمات تشریفات فرودگاهی

ارائه تمامی ترانسفرهای گروهی و اختصاصی

اجاره ماشین در تمامی کشورهای مورد نیاز

ارسال تور لیدر اختصاصی برای تمامی مسیرها

به خانواده توریک بپوندید

اگر به خدمات اخذ ویزا، رزرو پرواز و هتل نیاز دارید، درخواستتان را در فرم زیر به ثبت برسانید.