پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا کلمه‌ای آشنا برای دوست‌داران واقعی سفر به کشور‌های خارجی است. پیکاپ در لغت تحویل گرفتن و یا برداشتن یک چیز خاص معنا می‌شود اما، مفهوم این کلمه که شما در گردشگری با آن سروکار دارید، چیز دیگری است. می‌دانیم که برای ورود به اکثر کشورها نیاز به ویزا داریم اما همه کشورها در ایران سفارت‌خانه ندارند. بنابراین جهت دریافت ویزای برخی از کشورها باید به سفارتشان در یکی از کشورهای همسایه مراجعه نمایید. اگر می‌خواهید بدون دردسر ویزای کشور‌هایی مانند کانادا و آمریکا را دریافت کنید، توریک برای شما پیشنهاد ویژه‌ای دارد! همراه ما باشید.

پیکاپ پاسپورت (پیکاپ ویزا)

کشورهایی مثل آمریکا و کانادا به دلیل مسائل دیپلماتیک، در ایران سفارت‌خانه ندارند. با توجه به این موضوع، هموطنانی که تصمیم دارند به این کشور‌ها سفر کنند با مشکلاتی مواجه می‌شوند. اما نگران نباشید! این به این معنا نیست که امکان سفر برای شما وجو د ندارد. شما می‌توانید به سفارت این کشورها در یکی از کشورهای همسایه مثلا ترکیه یا امارات مراجعه کنید و پس از اخذ ویزا پاسپورت خود را تحویل بگیرید.

باید این را هم بدانید که پیکاپ ویزا، در صورتی که بخواهید خودتان این کار را انجام دهید، هزینه‌های سفر شما را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. علاوه بر آن وقت زیادی از شما می‌گیرد. برای خلاصی از این دردسر‌ها می‌توانید کار پیکاپ پاسپورت را به یک آژانس متخصص بسپارید و هم در هزینه و هم در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

پیکاپ ویزا از چه کشورهایی انجام می‌شود؟

در حال حاضر کانادا، انگلیس و آمریکا، کشور‌هایی هستند که در ایران سفارت‌خانه ندارند. بنابراین پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزای انگلیس اگر کارهای انگشت‌نگاری خود را در ترکیه انجام داده‌اید باید پیکاپ ویزا را هم از شهرهای استانبول و آنکارا انجام دهید. شما می‌توانید برای انجام انگشت‌نگاری از خود ایران هم اقدام کنید. فرایند پیکاپ پاسپورت آمریکا را می‌توانید از شهر دبی در امارات، آنکارا در ترکیه و ارمنستان انجام دهید. همچنین پیکاپ ویزای کانادا نیز در کشورهای ترکیه و امارات قابل انجام است.

هزینه پیکاپ ویزا

هزینه پیکاپ ویزا به عواملی مختلفی بستگی دارد و می‌تواند با توجه به وجود و یا عدم وجود این عوامل، تا حد زیادی متفاوت باشد. یکی از عوامل تاثیرگذار، کشور مدنظرتان برای اخذ ویزاست. مثلا اگر از کشور ترکیه این کار را انجام دهید هزینه‌های کم‌تری خواهید پرداخت چرا که سفر به کشور ترکیه برای ایرانیان نیازی به ویزا ندارد. در حالی که پیکاپ ویزا از دبی، هزینه‌های اضافی مثل ویزای دبی و مخارج مربوط به مسافت بیشتر را برای شما می‌تراشد. بنابراین پیکاپ ویزای انگلیس از استانبول برای شما ارزان‌تر خواهد بود. هرچند متقاضیان اخذ ویزای انگلیس از ایران می‌توانند پیکاپ ویزایشان را انجام دهند.

پیکاپ ویزا و پاسپورت در سریع‌ترین زمان با توریک!

توریک با سابقه بالا در زمینه گردشگری در خدمت شماست. شما می‌توانید پیکاپ ویزای خود برای هرکدام از کشور‌های آمریکا، کانادا و انگلیس را به توریک بسپارید و در سریع‌ترین زمان ممکن ویزای کشور موردنظر خودتان را بدون دردسر و مشکلات احتمالی، دریافت کنید.